Düğün Arabası Seçerken Ne Gibi Kampanyalardan Faydalanabilirim?

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

1:00 dakika

29.06.2020

Düğün.com düğününüzün her alanında olduğu gibi gelin arabanızı rahatça seçmeniz için de çalışıyor. Üstelik Düğün.com bünyesindeki firmalarla yapacağınız anlaşmalar indirim ve kampanyalarla dolu! Gelin, gelin arabası firmalarının Düğün.com çiftlerine özel uygulamalarına bakalım.

Şoför hizmeti bizden!

Anlaşma yapacağınız bazı düğün arabası firmaları ödediğiniz ücretin içerisine aracı kiraladığınız saat kadar şoför hizmetini de dahil ediyor olabilir. Böylece hem ek olarak şoför bedeli ödememiş olacak hem de bu telaşlı gününüzde bir de trafik derdi çekmeyeceksiniz.

dugun_arabasi

Araç süsleme hediye!

Düğün.com üzerinden anlaşma yapacağınız gelin arabası firmalarından bazıları araç süslemesini hediye olarak yapıp bunu fiyatın içine dahil etmiyor olabilir. Profesyonel ellerden çıkan bu hediye süsleme fırsatını kaçırmayın.

Şampanya ve daha niceleri

Özellikle limuzin gibi büyük ve lüks araçlar kiraladığınızda anlaştığınız firma size güzel sürprizler yapabilir. Aracın içerisinde düğün mekanınıza giderken birkaç kadeh içip rahatlayacağınız romantik anlar yaşayacağınız şampanyalar ve daha niceleri size eşlik ediyor olabilir.

Gelin Arabası İndirimleri

Secure Drive
%29 İndirim
30 4 12
Secure Drive

Vip Gelin Aracı Kiralamalarda %30 İndirim Kampanyası Sizleri Bekliyor !

Çakır Vip Luxury
%26 İndirim
36 9 34
Çakır Vip Luxury

Her Şey Dahil Süsleme 120 Km Yol, Yakıt, Şoför, 8 Saat 2600₺!

Sezon dışı dönem fırsatı

Düğününüzü yaz ve bahar aylarında yapmayıp yoğunluğun daha az olduğu bir dönemde yaparsanız düğün sektörünün birçok alanında olduğu gibi gelin arabanız için yapacağınız ödemede de karlı çıkacaksınız. Sezon dışında evlenecekseniz düğün.com firmalarının kampanyalarını mutlaka takip edin. Pişman olmayacaksınız!

Davetlilerinizi de düşünenler çıkabilir!

Sizin düğün mekanınıza nasıl gideceğiniz kadar davetlilerinizin nasıl geleceği de önemlidir. Çünkü gece boyu birilerine telefonda adres verme yol tarif etme gibi işlerle uğraşmanız son derece tatsız olacaktır. Bu yüzden davetlilerinizi de kapsayan bir ulaşım alternatifi geliştiren, size bir paket ve çeşitli avantajlar sunan düğün arabası firmalarını tercih edebilirsiniz. Üstelik düğün.com’a özel indirimlerle!

Gelin Arabası Firmaları

Ayağını yerden kesecek gelin arabası burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Gelin arabanı seç

Sıradaki Makaleler

Gelin Arabası kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Arabası Firmaları

Gelin Arabası kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

AU

Ayla Uzun

Düğün Tarihi: 17.10.2014


Teşekkürler dugun.com


NK

Nilüfer Kazan

Düğün Tarihi: 17.10.2014


Her firma şöförle kiralamıyor mu zaten?