Düğün Arabası Seçerken Ne Gibi Kampanyalardan Faydalanabilirim?

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

1:00 dakika

29.11.2018

Düğün.com düğününüzün her alanında olduğu gibi gelin arabanızı rahatça seçmeniz için de çalışıyor. Üstelik Düğün.com bünyesindeki firmalarla yapacağınız anlaşmalar indirim ve kampanyalarla dolu! Gelin, gelin arabası firmalarının Düğün.com çiftlerine özel uygulamalarına bakalım.

Şoför hizmeti bizden!

Anlaşma yapacağınız bazı düğün arabası firmaları ödediğiniz ücretin içerisine aracı kiraladığınız saat kadar şoför hizmetini de dahil ediyor olabilir. Böylece hem ek olarak şoför bedeli ödememiş olacak hem de bu telaşlı gününüzde bir de trafik derdi çekmeyeceksiniz.

dugun_arabasi

Araç süsleme hediye!

Düğün.com üzerinden anlaşma yapacağınız gelin arabası firmalarından bazıları araç süslemesini hediye olarak yapıp bunu fiyatın içine dahil etmiyor olabilir. Profesyonel ellerden çıkan bu hediye süsleme fırsatını kaçırmayın.

Şampanya ve daha niceleri

Özellikle limuzin gibi büyük ve lüks araçlar kiraladığınızda anlaştığınız firma size güzel sürprizler yapabilir. Aracın içerisinde düğün mekanınıza giderken birkaç kadeh içip rahatlayacağınız romantik anlar yaşayacağınız şampanyalar ve daha niceleri size eşlik ediyor olabilir.

Gelin Arabası İndirimleri

Mirada Grup Rent A Car
%30 İNDİRİM
51 1 15
Mirada Grup Rent A Car

Yapılacak Anlaşmalarda %30 İndirim Ayrıca Şoför Hizmeti, Süsleme, 50 Km Yak...

Araç Tek Hizmetleri
HEDİYE
81 59
Araç Tek Hizmetleri

Gelin Aracı Alana Dış Çekim Paketi Bizden Hediye!...

Sezon dışı dönem fırsatı

Düğününüzü yaz ve bahar aylarında yapmayıp yoğunluğun daha az olduğu bir dönemde yaparsanız düğün sektörünün birçok alanında olduğu gibi gelin arabanız için yapacağınız ödemede de karlı çıkacaksınız. Sezon dışında evlenecekseniz düğün.com firmalarının kampanyalarını mutlaka takip edin. Pişman olmayacaksınız!

Davetlilerinizi de düşünenler çıkabilir!

Sizin düğün mekanınıza nasıl gideceğiniz kadar davetlilerinizin nasıl geleceği de önemlidir. Çünkü gece boyu birilerine telefonda adres verme yol tarif etme gibi işlerle uğraşmanız son derece tatsız olacaktır. Bu yüzden davetlilerinizi de kapsayan bir ulaşım alternatifi geliştiren, size bir paket ve çeşitli avantajlar sunan düğün arabası firmalarını tercih edebilirsiniz. Üstelik düğün.com’a özel indirimlerle!

Gelin Arabası Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

Sıradaki Makaleler

Gelin Arabası kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Arabası Firmaları

Gelin Arabası kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

NK

Nilüfer Kazan

17/10/2014

Her firma şöförle kiralamıyor mu zaten?


AU

Ayla Uzun

17/10/2014

Teşekkürler dugun.com