V.I.P. Taşıma ve Transfer Hizmetleri

E-posta Gönder

V.I.P. Taşıma ve Transfer Hizmetleri

Gelin Arabası

Kategori

Diğer, İzmir

İlçe, İl


Hakkında

Altınanahtar VIP Transfer ve Taşıma Hizmetleri, bir Altınanahtar Şirketler grubu kuruluşu olup 2005 senesinden bugüne kadar öncelikli olarak kendi şirketler grubu müşteri portföyünün taşıma ve VIP tranferlerini yaparken, birçok yerli yabancı firma, tur operatörleri, seyahat acenteleri, işadamları, turistler ve yurt dışında yaşayan vatandaşlarımıza Türkiye çapında Şoförlü Limuzin, Lüks segment araçlar, VIP araçlar, Konforlu ve donanımlı orta segment araçlar, VIP transferler, şoförlü turizm ve personel taşımacılığı ve Ticari araçlar kiralamanın dışında bir ilki daha gerçekleştirerek Deniz araçları kiralama hizmeti de vermeye başlamıştır.


Güleryüzlü hizmeti, tecrübeli ve profesyonel personeli ile titizlikle en uygun sunan Altınanahtar VIP Transfer ve Taşıma Hizmetleri, son model farklı marka araç filosuna sahiptir. Her müşterisine birebir hizmet anlayışını ilke edinen ve bunu uygulayan Altınanahtar VIP Transfer ve Taşıma Hizmetleri, şimdilik küçük fakat yeterli bir filo ile her müşterisine daha kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

Altınanahtar VIP Transfer ve Taşıma Hizmetleri, devamlı olarak farklılaşmanın peşinde yeni hizmet alanları araştıran, geliştirmeye çalışan dinamik bir kadro ve takım ruhu ile çalışmalarını sürdürmekte bu heyecanını müşterileri ile de paylaşmaktadır.

Sektörde yeni arayışlar içinde olan Altınanahtar VIP Transfer ve Taşıma Hizmetleri, aylık, haftalık, günlük ve saatlik tarife, sınırsız, sınırlı km. tarifeleri, hafta sonu tarifeleri ile müşterilerine cazip imkanlar sunmakta ve dahası onların ihtiyaçlarına göre yeni tarifeler üretebilmektedir.

Şoförlü araç kiralama, havalimanı transferleri ve kapıdan kapıya transfer servisini deneyimli ve güvenilir yabancı dil bilen bay veya bayan şoförlerimizle, bakımlı son model lüks sınıf klimalı araçlarımızla uygun fiyatlarla gerçekleştiren Altınanahtar VIP Transfer ve Taşıma Hizmetleri, bu konuda da konusunda güvenilir, tecrübeli birçok seyahat acentesi, kurumsal ve özel firmalara hizmet vermektedir.

"ARAYIN... KİRALAYIN..." sloganı ile kiralamalarda farklı bir çalışma yürütmekte olan Altınanahtar VIP Transfer ve Taşıma Hizmetleri, Mercedes Vito, Viano, Volkswagen Transporter gibi panel van araçları müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Bu araçları günlük, aylık, yıllık kiralamanın yanında saatlik kiralama olanağını da vermektedir.


Altınanahtar VIP Transfer ve Taşıma Hizmetleri, VIP taşıma ve oto kiralama hizmetlerinin yanında müşterilerinin seyahat esnasında ihtiyaç hissedebilecekleri, bebek koltuğu, şemsiye, güneş gözlüğü, ceket askılığı, yangın tüpü, otomatik lastik tamiri hava tüpü ve OGS (otoyollardan otomatik geçiş sistemi) cihazı gibi yan hizmetlerini diğer kiralama şirketlerin aksine ücretsiz standart bir hizmet olarak vermektedir.

İletişim

Yetkili Kisi

  • Adres: 1355 Sokak No.9 Kat.1 Daire.2 Alsancak / İzmir - TÜRKİYE

V.I.P. Taşıma ve Transfer Hizmetleri Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!