Servisci Amca

E-posta Gönder

Servisci Amca

Gelin Arabası

Kategori

Karabağlar, İzmir

İlçe, İl


Hakkında

Hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz, ilk adımı atacağınız bu mutlu günde davetlilerinizi de yanınızda görmek onlarla mutluluğunuzu paylaşmak istersiniz. İşte bunun için güvenli ve ekonomik bir servis aracı şimdi Servisci Amca ile gerçekleştirmek mümkün. En güzel ve özel gecenizde sevdiklerinizi yanınızda görmeyi elbette çok istersiniz. Özel gecelerinize gelecek olan akrabalarınız, komşularınız, arkadaşlarınız gecemize nasıl gelir diye düşünmeyin. Servisci Amca en özel gecenizde size hizmet vermekten mutluluk duyar.

Düğün organizasyonunuzu planladınız ve her şey hazır. Sadece düğün salonuna yakınlarınızın gidebilmesi için gerekli olan tek şey düğün için servis araçları veya düğün için otobüs kiralamak. Artık İstanbul, Ankara, Antalya ve İzmir'den düğün-nişan için ihtiyacınız olan servis araçlarını veya otobüs kiralayabilirsiniz. Gidilecek olan yeri, tarihi ve saati belirleyip dilediğiniz sayı ve modeldeki araçlarımızı seçmeniz yeterlidir. Araçlarımız tam saatinde gelir ve düğün bitiminde yolcularınızı belirttiğiniz tarihte, belirlediğiniz yere ve saate bırakır.

Uygun fiyat ve ödeme kolaylığı sağlayarak mutlu, huzurlu ve sevdiklerinizle güzel bir organizasyon geçirmeniz için araçlarımız sizleri bekliyor. Sadece düğün etkinlikleri ile sınırlı kalmamakla birlikte oğlunuzun sünnet düğünü, kız tarafının vazgeçilmezi kına gece etkinleri, bekarlığa veda partileri, nişan organizasyonları, düğün sonrası eğlence etkinlikleri ayrıca düğün etkinlikleri için dış çekim organizasyonlarında da sizlerle birlikteyiz.

İletişim

Dursun Gungor

  • Adres: Selvili Mah. 4128 Sk. No:4/3 D:2

Servisci Amca Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!