Gelin Arabası İndirimleri

Hayallerindeki gelin arabasını çok uzakta arama! Düğün.com'un evlenecek çiftlere özel aldığı indirimli gelin arabası kiralama fiyatları ile hem bütçen sarsılmayacak hem de ayakların yerden kesilecek!

Gelin Arabacısı
%14 indirim
161 3 22
Gelin Arabacısı

Kasım - Aralık - Ocak - Şubat Aylarına Özel Düğün.com Çiftlerine %15 İndirim Ve İkramlar!

Çakır Vip Luxury
%15 indirim
Çakır Vip Luxury

Tüm Araçlarımızda Geçerli %15 İndirimi Kaçırmayın!

Araç Tek Hizmetleri
%50 indirim
79 70
Araç Tek Hizmetleri

Hafta İçi Düğünlerde Gelin Aracı %50 İndirimli

İstanbul VİP Düğün Arabası
%10 indirim
14 1 20
İstanbul VİP Düğün Arabası

En Özel Gününüze Özel %10 İndirim!

Drl VIP Turizm Gelin Arabası
%31 indirim
20 2 10
Drl VIP Turizm Gelin Arabası

Düğün.com Çiftlerine Özel %31 İndirim Sizleri Bekliyor!

Aras Vip Gelin Arabası
%17 indirim
49 1 6
Aras Vip Gelin Arabası

Her Şey Dahil Tek Fiyat %17 İndirimli!

Sözüm Araç Kiralama
%50 indirim
67 5
Sözüm Araç Kiralama

Hafta İçi Düğünlerde Gelin Aracı %50 İndirimli

Kartal Vip
Hediye
9 5
Kartal Vip

Soğuk İçecek - Ücretsiz Wifi - Şarj Hizmeti Hediye!


Diğer İhtiyaçların İçin Kampanyalar

İndirimli Gelin Arabası Kiralama Seçenekleri Nelerdir?

En özel anları yaşayacağınız düğün gününüzde, hep hayalini kurduğunuz klasik gelin arabası ya da limuzine bir günlüğüne binebilir, dilerseniz aracı şoförlü kiralayarak, kendinizi çok daha özel hissedebilirsiniz. Üstelik, gelin arabası kiralama firmalarının size özel sunduğu pek çok indirim de bulunuyor. Bunlar arasında yüzde 55’e varan fiyat indirimleri olduğu gibi, çeşitli taksit imkanları da var.

İndirimlerden yararlanabilmek için, firmanın belirlediği tarihe kadar araç kiralama anlaşmanızı imzalamanız gerekebiliyor. Bazen de indirimler sadece kış sezonunu kapsıyor. İndirimlerin yanı sıra firmaların, belirli saat ve kilometre sınırı koyarak, kiralama fiyatlarını sabitleyebildiklerini de görüyoruz. Firmanızla anlaşmadan önce bu belirlenen saat ve kilometreye dikkat etmenizi ve başka firmalarla karşılaştırmanızı öneririz.

İndirimlerin yanı sıra firmalar çeşitli kampanyalar kapsamında bazı hediyeler de sunabiliyor. Örneğin eğer kış sezonu içerisinde sevimli bir vosvos gelin arabası kiraladıysanız, firmanız size gelin arabası süsleme hizmetini ya da araç içindeki içecekleri hediye edebiliyor.

Düğün Arabası Fiyatları Neye Göre Farklılaşır?

Düğün stresinizin üzerine bir de araba kullanmayla uğraşmak istemiyorsanız, şoförlü araç kiralama hizmeti size göre olabilir. Mesela şık bir üstü açık gelin arabası modelini şoförlü kiraladıysanız, siz aracın arkasında püfür püfür keyif yapıp, rahatlarken, düğün mekanınıza da varmış olursunuz. Ancak şoförlü gelin arabası kiralamanın ekstra maliyet oluşturacağını göz ardı etmemelisiniz. Ayrıca firma ile yaptığınız anlaşmanın üzerinde kilometre ya da benzin yakarsanız, bunun için ek ücret ödemeniz gerekecektir.

Araç kiralamadan önce, klasik arabalar, vosvoslar ya da lüks gelin arabası fiyatları hakkında araştırma yapıyorsanız, firmaların Dugun.com çiftlerine özel sunduğu indirimlerden de bu sayfa aracılığıyla haberdar olup, dilediğiniz gelin arabası kiralama firmasından ücretsiz fiyat teklifi alabileceğinizi bilmelisiniz.