Gelin Arabası İndirimleri

Hayallerindeki gelin arabasını çok uzakta arama! Düğün.com'un evlenecek çiftlere özel aldığı indirimli gelin arabası kiralama fiyatları ile hem bütçen sarsılmayacak hem de ayakların yerden kesilecek!

Gelin Arabası Vosvos
Hediye
18 1 5
Gelin Arabası Vosvos

Ücretsiz Süsleme !

İstanbul Vip Transfer Gelin Arabası
2 Taksit
94 11
İstanbul Vip Transfer Gelin Arabası

Düğün.com Çiftlerine Özel İlkbahar Yaz Kampanyası 2 Taksit !!!

Araç Tek Hizmetleri
%75 Indirim
119 85
Araç Tek Hizmetleri

Gelin Arabası Hizmeti Alan Çiftlere Gün İçi Fotoğraf Çekimi %75 İndirimle 500₺!

MSF Travel
%20 Indirim
11 4 1
MSF Travel

Mayıs ve Haziran Ayına Özel Süsleme Hariç Fiyatımız %20 İndirimle 2000₺!

Gelin Arabam Vosvos
Hediye
51
Gelin Arabam Vosvos

Araç Süsleme Hediyesi !

ATS Vip Gelin Arabası
%50 Indirim
138 95
ATS Vip Gelin Arabası

Peugeot 5008 Jeep Erken Rezervasyonlarda 12 Saat Şoförle Birlikte 1000 TL !

Aras Vip Gelin Arabası
%30 Indirim
48 3 27
Aras Vip Gelin Arabası

Her Şey Dahil Süsleme Yakıt Şoför Dahil %30 İndirimle 1600₺!


Diğer İhtiyaçların İçin Kampanyalar

İndirimli Gelin Arabası Kiralama Seçenekleri Nelerdir?

En özel anları yaşayacağınız düğün gününüzde, hep hayalini kurduğunuz klasik gelin arabası ya da limuzine bir günlüğüne binebilir, dilerseniz aracı şoförlü kiralayarak, kendinizi çok daha özel hissedebilirsiniz. Üstelik, gelin arabası kiralama firmalarının size özel sunduğu pek çok indirim de bulunuyor. Bunlar arasında yüzde 55’e varan fiyat indirimleri olduğu gibi, çeşitli taksit imkanları da var.

İndirimlerden yararlanabilmek için, firmanın belirlediği tarihe kadar araç kiralama anlaşmanızı imzalamanız gerekebiliyor. Bazen de indirimler sadece kış sezonunu kapsıyor. İndirimlerin yanı sıra firmaların, belirli saat ve kilometre sınırı koyarak, kiralama fiyatlarını sabitleyebildiklerini de görüyoruz. Firmanızla anlaşmadan önce bu belirlenen saat ve kilometreye dikkat etmenizi ve başka firmalarla karşılaştırmanızı öneririz.

İndirimlerin yanı sıra firmalar çeşitli kampanyalar kapsamında bazı hediyeler de sunabiliyor. Örneğin eğer kış sezonu içerisinde sevimli bir vosvos gelin arabası kiraladıysanız, firmanız size gelin arabası süsleme hizmetini ya da araç içindeki içecekleri hediye edebiliyor.

Düğün Arabası Fiyatları Neye Göre Farklılaşır?

Düğün stresinizin üzerine bir de araba kullanmayla uğraşmak istemiyorsanız, şoförlü araç kiralama hizmeti size göre olabilir. Mesela şık bir üstü açık gelin arabası modelini şoförlü kiraladıysanız, siz aracın arkasında püfür püfür keyif yapıp, rahatlarken, düğün mekanınıza da varmış olursunuz. Ancak şoförlü gelin arabası kiralamanın ekstra maliyet oluşturacağını göz ardı etmemelisiniz. Ayrıca firma ile yaptığınız anlaşmanın üzerinde kilometre ya da benzin yakarsanız, bunun için ek ücret ödemeniz gerekecektir.

Araç kiralamadan önce, klasik arabalar, vosvoslar ya da lüks gelin arabası fiyatları hakkında araştırma yapıyorsanız, firmaların Dugun.com çiftlerine özel sunduğu indirimlerden de bu sayfa aracılığıyla haberdar olup, dilediğiniz gelin arabası kiralama firmasından ücretsiz fiyat teklifi alabileceğinizi bilmelisiniz.