Yemek Odası Modelleri

07.05.2015

Keyifli yemekler yiyeceğin ve tüm eşyalarınla uyumlu; özel tasarım ve en güzel yemek takımları için Düğün.com aradığın yer! İndirimli yemek odalarını incele ve mobilyalarını seç!

Torna Ayak Masa Takımı

Görsel Numarası: D226784

Modern tasarımlar ile evini şekillendirmek isteyen çiftlere masa ayakları yeşil olan bu yemek takımını öneriyoruz. Bu masayı ön plana çıkartmak isterseniz salonunuzdaki diğer renkleri açık renklerde tutmalısınız.

Sinem Aydınoğlu


Ivory Yemek Takımı

Görsel Numarası: D226785

Eski zaman tasarımlarında aklı kalan çiftler için harika bir seçenek. Dinginliği sağlamak için fazla aksesuardan kaçınmanızı tavsiye ediyoruz.

Sinem Aydınoğlu


Modern Masa Takımı

Görsel Numarası: D226786

Hayata hem renkli gözlerle bakan çiftlere her sandalyesi farklı olan bu tasarımı öneriyoruz. Duvarınızı masa renginde boyayarak renk karmaşasını koruyabilirsiniz.

Sinem Aydınoğlu


Corona Yemek Odası Takımı

Görsel Numarası: D226787

Hem sade hem de modern tasarımlar ile ev döşemeye karar veren çiftlere beyaz ve kahverenginin muhteşem uyumu olan bu tasarımı öneriyoruz.

Sinem Aydınoğlu


Royal Yemek Odası Takımı

Görsel Numarası: D226788

Postmodern tasarım arayan tüm çiftlere yemek odası tercihlerini bu tasarımdan yana kullanmalarını öneriyoruz.

Sinem Aydınoğlu


Bianca Yemek Odası

Görsel Numarası: D226789

Sade ve modern tasarımlarda evini şekillendirmek isteyen tüm çiftlere maskülen detaylar içeren bu takımı öneriyoruz.

Sinem Aydınoğlu


City Yemek Odası

Görsel Numarası: D226790

Bu tasarımı açık renkleri seven çiftlere öneriyoruz. Evinizin duvarlarını koyu renklere boyatarak yemek takımınızın daha fazla ön plana çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Sinem Aydınoğlu


Legno Yemek Odası Takımı

Görsel Numarası: D226791

Modern tasarımlar ile evini döşemeyi planlayan çiftlere doğallık ile modernliğin harmanlandığı bu takımı öneriyoruz.

Sinem Aydınoğlu


İstanbul Yemek Odası

Görsel Numarası: D226792

Sandalyeleri renkli bu modern tasarımı, hayatın her alanında renklerden vazgeçemeyen çiftlere öneriyoruz. Salonunuzda renk karmaşası olmaması için diğer aksesuarlarınız sandalye rengindeki tonlardan seçmelisiniz.

Sinem Aydınoğlu


Kristal Yemek Odası Takımı

Görsel Numarası: D226793

Avangart stili evine yansıtmak isteyen çiftlere bu tasarımı öneriyoruz. Takımınızın gösterişine tüm odanız ayak uydursun isterseniz avizenizi taşlı modellerden seçmelisiniz.

Sinem Aydınoğlu


Country Yemek Odası Takımı

Görsel Numarası: D226794

Country tutkunları bu tasarıma bayılacak. Evinizin her alanında country etkisi yaşasın istiyorsanız perdelerinizi sandalye kumaşından yaptırmanızı öneriyoruz.

Sinem Aydınoğlu


Country Victoria Yemek Odası Takımı

Görsel Numarası: D226795

Sade tasarımlardan hoşlanan çiftlere; sandalyeleri desenli olan bu takımı öneriyoruz. Country tarzındaki bu yemek odasında, sandalyelerinizin ön plana çıkması için halınızı tek renk olan modellerden seçmelisiniz.

Sinem Aydınoğlu


Gabba Yemek Odası Takımı

Görsel Numarası: D226796

Klasik tarz ile evini şekillendirmek isteyen çiftlere ilhamını geçmişten alan bu tasarımı öneriyoruz. Bej tonlarında mobilyalarınız varsa duvar renginizi daha canlı renklerde tutabilirsiniz.

Sinem Aydınoğlu


Wave Yemek Odası Takımı

Görsel Numarası: D226797

Avangart tasarımlardan vazgeçemeyen ve evlerini modern saray görüntüsü ile döşemeye karara veren tüm çiftlere bu takımı öneriyoruz.

Sinem Aydınoğlu


Almoda Yemek Takımı

Görsel Numarası: D226798

Klasik modellerden vazgeçemeyen çiftlere modern klasiklerden olan bu tasarımı öneriyoruz. Kahve ve bej renklerindeki bu yemek odası için duvar renklerinizi açık tonlarda yaptırmaya özen gösterin.

Sinem Aydınoğlu