Salon Takımı Modelleri

07.05.2015

Gününün büyük kısmını geçireceğin salonun için mobilyalarını özenle seçmen gerektiğini unutma; tasarım salon takımlarını incele, en beğendiklerine indirimlerle sahip ol ve keyifle kullan!

Hazal Koltuk Takımı

Görsel Numarası: D226767

"Less is More" anlayışını yaşam tarzı olarak belirlemiş olan tüm çiftlere bu tasarımı öneriyoruz. Bakır ve mürdüm tonlarındaki bu takım ile evinizde ağırbaşlı bir şıklık yaratacaksınız...

Sinem Aydınoğlu


Sedef Koltuk Takımı

Görsel Numarası: D226768

Koltuk takımlarında klasikten vazgeçemeyen tüm çiftlere bu tasarımı öneriyoruz. Koltuk modeliniz klasik olurken renk seçeneğinizi canlı tonlardan yaparsanız hem klasik hem de modernliği yakalamış olursunuz.

Sinem Aydınoğlu


Toledo Koltuk Takımı

Görsel Numarası: D226769

Sade salon takımı arayan tüm çiftlerimize bu tasarımı öneriyoruz. Bu kadar natürel renkleri canlandırmak için kırlentleri daha canlı ve çiçek deseninden yaptırabilirsiniz.

Sinem Aydınoğlu


İskandinav Koltuk Takımı

Görsel Numarası: D226770

Minimalizm hayatınızın her alanındaysa size İskandinav tarzı olan bu tasarımı öneriyoruz. Sade formu ile evinize sakinlik verecek.

Sinem Aydınoğlu


Fluans Koltuk Takımı

Görsel Numarası: D226771

Klasik renkleri bir kenara bırakın! Turuncu ve yeşilin uyumu ile enerji yakalayın. Retro tarzından esinlenilen bu tasarım, ruhunda retronun izlerini taşıyan tüm çiftlere önerimiz...

Sinem Aydınoğlu


Sandero Koltuk Takımı

Görsel Numarası: D226772

Canlı, fresh ve cıvıl cıvıl bir ev yaratmak istiyorsanız salon takımınızı seçerken açık renklerden yaralanın. Böylece kışın soğuğunda bile yaz sıcaklığını yaşayabilirsiniz.

Sinem Aydınoğlu


Simge Koltuk Takımı

Görsel Numarası: D226773

Hem modern hem de klasik çizgiler içeren beyaz ve lacivert renklerinden tasarlanmış bu mobilyalar evine deniz havası getirecek. Son yılların salon takımı modası tekli berjer ile evinizin olduğundan daha geniş görüneceğine emin olabilirsiniz.

Sinem Aydınoğlu


Firuze Koltuk Takımı

Görsel Numarası: D226774

Bir tarafı renkli, diğer tarafı ise sakin olan tüm çiftlere canlı tonlardaki berjer ile tek renk koltuk takımı olan bu tasarımı öneriyoruz. Dengeyi sağlamak için kırlentlerinizin berjeriniz ile aynı desende olmasına dikkat etmelisiniz.

Sinem Aydınoğlu


Liona Koltuk Takımı

Görsel Numarası: D226775

Avangart stilden vazgeçiyor ama çok ağır bir konsept yaratmak istemiyorsanız size, pudra tonlarından yararlanmanızı öneriyoruz.Böylece mobilyanın ağır duruşunu renklerle dizginleyebilirsiniz.

Sinem Aydınoğlu


Flower Koltuk Takımı

Görsel Numarası: D226776

Renklerden ve desenlerden vazgeçemiyor ama tüm salonda da fazla boğucu olacağını mı düşünüyorsunuz? O halde bir kanepeyi tek renkte tercih ederek dengeyi sağlayabilirsiniz.

Sinem Aydınoğlu


Country Koltuk Takımı

Görsel Numarası: D226777

Pastel tonları ile çiçeklerin kombinlendiği bu tasarım evinize dinginlik getirecek. Country tarzını benimseyen çiftlerdenseniz bu koltuk takımını hiç değiştirmek istemeyeceksiniz.

Sinem Aydınoğlu


Patchwork Chester Koltuk Takımı

Görsel Numarası: D226778

Hayatınızın tüm renklerini salon takımınıza yansıtmak isterseniz size patchwork koltuk takımını öneriyoruz. Bu kadar renk göz yorar diye düşünüyorsanız, tek yapmanız gereken duvarları ve aksesuarları minimum düzeyde tutarak dengeyi sağlamak.

Sinem Aydınoğlu


Farfella Koltuk Takımı

Görsel Numarası: D226779

Sevdiğiniz koyu renkleri ev dekorunda kullanmaktan korkuyor musunuz? Korkmayın, açık renkler ile kombinleyin. Koltuklarınızdan koyu renk olanları koyu renk kırlentler ile açık renkli berjerinizi ise koyu tonlardaki kırlentler ile tamamlamayı unutmayın...

Sinem Aydınoğlu


Imaj Koltuk Takımı

Görsel Numarası: D226780

Modern ile klasik çizgiler içeren, natürel ve krem tonlarındaki bu koltuk takımı size ve salonunuza sakinlik verecek. Modası hiç geçmeyen tasarımlar arayan için harika bir seçim.

Sinem Aydınoğlu


Atlantik Koltuk Takımı

Görsel Numarası: D226781

Son yılların salon takımı modası sadece tekli koltuklardan oluşuyor. Bu tarza uyan leylak ve pembe tonlarından tasarlanmış koltuk takımı ile evine romantik bir hava katabilirsin.

Sinem Aydınoğlu