Yatak Odası Tasarımları

07.05.2015

Yatak odanı seçerken en özeli en güzeli olsun istiyorsan; özel tasarım yatak odası modellerine göz at, minimalist çizgilerle tasarlanmış mobilyalara indirimli fiyatlarla sahip ol!

Bianca Yatak Odası Takımı

Görsel Numarası: D226692

Gri tonların maskülen detaylarla buluşması... Bu takımı tercih edecek tüm çiftlere yatak odalarına akseseuar olarak kullanacakları renkleri neon renklerden seçmelerini öneriyoruz.

Sinem Aydınoğlu


Country Yatak Odası Takımı

Görsel Numarası: D226693

Sadelik peşinde koşarken modası hiç geçmeyecek olan tasarım arayan tüm çiftlere bu tasarımı öneriyoruz. Country tarzı olan bu takımı uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Sinem Aydınoğlu


Hitit Bosfor Füme Yatak Odası Takımı

Görsel Numarası: D226694

Sade tasarımı ile size dingilik verecek bu tasarımı tüm minimalist çiftlere öneriyoruz. Bu tasarımın verdiği huzuru bozmamak için odanıza televizyon yerleştirmenizi önermiyoruz.

Sinem Aydınoğlu


Polo Yatak Odası

Görsel Numarası: D226695

Yatak odası için koyu tonlardan vazgeçemeyen çiftlere bu tasarımı öneriyoruz. Siyah renkli mobilyaları daha fazla öne çıkarmak isterseniz duvar renginizi ve halılarınız açık renklerden seçmelisiniz.

Sinem Aydınoğlu


Ekim Larex Beyaz Yatak Odası Takımı

Görsel Numarası: D226696

Pastel tonlardan vazgeçemeyen çiftlere bu takımı öneriyoruz. Pembe ve beyazın muhteşem uyumu ile tasarlanmış bu takım ile odanızda huzur bulacaksınız.

Sinem Aydınoğlu


Adonis Yatak Odası Takımı

Görsel Numarası: D226697

Sıradanlıktan kaçan, simetri kaygısı olmayan ve farklı tarzlardan hoşlanan tüm çiftlere bu takımı öneriyoruz. Mobilyada fazlasıyla detay olduğu için aksesuar tercihinizi minimum düzeyde tutmalısınız.

Sinem Aydınoğlu


City Yatak Odası

Görsel Numarası: D226698

Bu tasarımı yatak odasında beyaz ve açık tonlardan vazgeçemeyenlere öneriyoruz. Keskin köşelerinin yumuşatıldığı bu yatak odası keskin köşelerden uzak duranlar için harika bir seçim olacak.

Sinem Aydınoğlu


Krem Yatak Odası Takımı

Görsel Numarası: D226699

Bej ve kahvenin modern çizgiler ile birleşmesi. Günümüz trendlerinden vazgeçemeyen çiftlere bu takımı öneriyoruz.

Sinem Aydınoğlu


Antik Yatak Odası

Görsel Numarası: D226700

Klasik çizgilerden vazgeçemeyen tüm çiftlere, geçmiş dönem tasarımlarına göz kırpan bu yatak odasını öneriyoruz.

Sinem Aydınoğlu


Elegance Yatak Odası

Görsel Numarası: D226701

Beyazın dinginliği ile farklı tasarım yatak başlığının buluştuğu bu tasarımı minimalist çiftlere öneriyoruz. Renk tonları ile odanıza ışık saçacak.

Sinem Aydınoğlu


Wave Yatak Odası Takımı

Görsel Numarası: D226702

Evinin her köşesini avangart detaylar ile döşemeyi planlayan çiftler için harika bir seçim! Turuncu renk ile renklendirilmiş bu takımı tercih edecek tüm çiftlere odalarını düzenlerken fazla aksesuar kullanmamalarını tavsiye ediyoruz.

Sinem Aydınoğlu


Almoda Ceviz Yatak Odası Takımı

Görsel Numarası: D226703

Modern çizgiler taşıyan kahve ve bej tonlarındaki bu takımı tercih edecek tüm çiftlere, aksesuar olarak mavi tonlarından yararlanmalarını tavsiye ediyoruz. Böylece daha yumuşak bir oda yaratabilirsiniz.

Sinem Aydınoğlu


Sultan Yatak Odası

Görsel Numarası: D226704

Yatarken bile star gibi hissetmek isteyen ve sade tasarımlar yerine farklı çizgileri arayan tüm çiftler için harika bir seçim olacak. Beyaz rengi sadeliği vurgularken eğimli ve farklı tasarımı size dinginlik verecek.

Sinem Aydınoğlu


Zenon Yatak Odası Takımı

Görsel Numarası: D226705

Dinginliğin rengi ile yatak odasını döşemeyi planlayan tüm çiftlere bembeyaz renklerden oluşan bu yatak odası takımını öneriyoruz. Beyazı dengelemek için perdelerinizi koyu renklerden seçebilirsiniz.

Sinem Aydınoğlu


History Yatak Odası

Görsel Numarası: D226706

Uzun yıllar sıkılmayacağınız açık tonlardan tasarlanan Country tarzı bu sade yatak odası takımı ile kışın bile odanızda yaz havası yaşayacaksınız.

Sinem Aydınoğlu