Tepe Home Oturma Odası Modelleri

06.06.2016

Modern, klasik ve vintage Tepe Home oturma odası modelleri burada!

Theresa Oturma Odası Takımı

Görsel Numarası: D524611

Modern çizgileri olan farklı bir tasarım olan L koltuk takımını detaylardaki farklılıkları öne çıkartmayı seven çiftlere öneriyoruz. Bu tasarımı küçük ve dar alanlarda rahatlıkla kullanabilirisniz

Sinem Aydınoğlu


Barcelona Köşe Grubunun

Görsel Numarası: D524622

Özellikle alandan kazanmak içini tasarlanmış bu oturma grubunu küçük odalar için önerebiliriz. Bu tasarımı ister düz renklerde isterseniz de desenli tasarımı ile tercih edebilirsiniz.

Sinem Aydınoğlu


Roma Oturma Grubu

Görsel Numarası: D524621

Vintage çizgiler barındıran bir mobilya arıyorsanız bu tasarım tam size göre. Konforuyla öne çıkan bu modeli farklı renkler ile kombine edebilirsiniz.

Sinem Aydınoğlu


Fresia Oturma Grubu

Görsel Numarası: D524620

Klasiklik ile modernliği zarif bir şekilde birleştiren bu tasarımı, pudra renkleri ile desenli kumaşı birleştirerek kombine etmelisiniz.

Sinem Aydınoğlu


Carmen Oturma Odası

Görsel Numarası: D524619

Detaylarındaki kıvrımlarıyla zarafeti ve inceliği yansıtan Carmen Oturma Grubu, yumuşatılmış modern oriental etkisiyle Doğu ve Batı arasında eklektik bir çizgi yakalıyor.

Sinem Aydınoğlu


Barton Oturma Grubu

Görsel Numarası: D524618

Çağdaş ve modern bir salonun hayalini kuran çiftlere bu son derece rahat koltuk takımını öneriyoruz. Özellikle rahatına düşkün çiftler koltuklarından kalkmayı akıllarından bile geçiremeyecek.

Sinem Aydınoğlu


Lisala Oturma Grubu

Görsel Numarası: D524617

Salon veya oturma odanızın ışıldamısını isteyen çiftlere mücevher gibi parıldayan Lisala Oturma Grubunu tavsiye ediyoruz.

Sinem Aydınoğlu


Merlot Oturma Grubu

Görsel Numarası: D524616

Geniş oturma alanını minderler ile kombine edilen bu tasarımı minimal oturma grublarından hoşlanan çiftlere öneriyoruz.

Sinem Aydınoğlu


Norma Koltuk Takımı

Görsel Numarası: D524615

Oturma odanızda sakin bir modernize etkisi yaşatmak isterseniz bu tasarım tam size göre. Dik ve sert görünümü ile sanki evinize hiç misafir gelemiş görünümü yaratabilirsiniz.

Sinem Aydınoğlu


Melman Oturma Grubu

Görsel Numarası: D524614

Geniş ve uzun L koltuk tasarımı olan bu oturma grubunu küçük metrekareli salonlar için öneriyoruz. Konforlu yapısı ile koltuğunuzdan kalkmak istemeyeceksiniz.

Sinem Aydınoğlu


Arden Oturma Grubu

Görsel Numarası: D524613

Hem tarz hem de konforlu obir oturma grubu arayanlar için harika bir seçim. Düz kırlentler ile minimal, desenli kırlentlerle ise farklı tasarımlar yaratabilirsiniz.

Sinem Aydınoğlu


Valide Oturma Grubu

Görsel Numarası: D524612

Eski dönemlerden esinlenen çiftlere krem renk ve farklı mobilya motifine sahip bu tasarımı öneriyoruz. Oldukça iddialı olan bu takım kadife kumaştan tasarlanmış.

Sinem Aydınoğlu