Mutfak Modelleri

08.04.2019

Yeni yaşam alanları olarak mutfaklar...

Kontrastı Yakalayın!

Görsel Numarası: D36429

Geleneksel ama modern görünüşlü bir mutfak istiyorsanız, bu mutfak gibi ahşap ve metal ürünlerin kontrastından yararlanabilirsiniz.


Trendy Açık Mutfaklar

Görsel Numarası: D36430

Evde en çok vakit geçirdiğiniz, yeni bir yaşam alanı olarak görebileceğimiz mutfakları artık saklamıyoruz! Bu yıl açık mutfaklar her yerde karşımıza çıkacak.


Her Yer Yemek Odası

Görsel Numarası: D36431

Kendi zevkinize göre seçeceğiniz büyük bir yemek masası hem evinizin havasını değiştirir, hem de konuklarınızla mutfakta da vakit geçirmenizi sağlar.


Eski Alışkanlıklara Elveda!

Görsel Numarası: D36432

Artık “ mutfak dediğin tencere-tava” devri kapandı. Mutfağınızda yeniliklere açık olmalısınız. Yemek kitaplarınızı ve dergilerinizi saklamak için mutfağınızdan daha iyi bir seçenek olamaz.


Siyah Bir Mutfak Fikrine Alışın!

Görsel Numarası: D36433

Tarz sahibi bir mutfak istiyorsanız, siyah ve tonlarını kullanmaktan kaçınmayın. Mutfağınızın değişen havası sizi de etkileyecek!


Mutfağınızın Havasını Değiştirin

Görsel Numarası: D36434

Son yıllarda birçok dekorasyon dergisinde karşımıza çıkan ada tipi mutfaklarla, ufak alanlarda bile yemek yaparken alan darlığı yaşamayacaksınız.


Beyaz ve Kromun Muhteşem Uyumu!

Görsel Numarası: D36435

Saflık ve temizliğin simgesi beyazın, modern bir bakış açısı ile harmanlanması sonucu ortaya çıkan Whitechrome konsepti, büyüleyici mutfaklar için ideal bir seçim.


Ahşap İle Yumuşak Geçişler

Görsel Numarası: D36436

Mutfağınızın bazı yüzeylerinde kullanacağınız ahşap kaplamalar hem ışığı kırar hem de yumuşak tonlar elde etmenizi sağlar. Ahşabın metalle uyumu da görülmeye değer.


Eski Aspiratörlerinizi Atın!

Görsel Numarası: D36437

Yeni nesil abajur tipi aspiratörler, hem estetik görünümleri hem de işlevsellikleriyle eski tarz aspiratörlerin yerini aldı bile!


Renkleri Kullanmaktan Çekinmeyin

Görsel Numarası: D36438

Canlı renklerle zenginleştirilmiş mutfaklarda yemek yapmaktan hiç olmadığı kadar keyif alacaksınız!