Hande Subaşı’nın Gündemden Düşmeyen Evlilik Hikayesi

Gizem Bayramoğlu tarafından yazılmıştır.

1:58 dakika

08.12.2022

Güzel ve ünlü bir gelin; yakışıklı bir damat ve romantik komedi filmlerinden çıkma bir evlilik teklifi...

Bunlar ve benzeri pek çok detayla gündeme bomba gibi düşen Hande Subaşı düğününü, kendi anlatımıyla All Weddings dergisine verdiği röportajda okuduk. Gelin, son aylarda dinlediğimiz en güzel gerçek düğün hikayelerinden birine birlikte tanık olalım...

Gelinlik ve Hande Subaşı

Hande Subaşı, mesleğinden dolayı çok fazla gelinlik giydiğini ve bu yüzden çok da heyecan duymadığını söylüyor. Yine de, her kız çocuğu gibi küçükken o da annesinin gelinliğini giyip gezmeye bayılırmış. Herhalde bu yüzden, kendi gelinliğinin de kabarık etekli bir gelinlik olmasını istemiş Hande Subaşı.

hande subaşı’nın gündemden düşmeyen evlilik hikayesi

Evlilik Teklifinde İki Tarafa da Sürpriz Var

Düğün hazırlıkları süreci komik bir evlilik teklifiyle başlamış. Can Bey, evlilik teklifini bir akşam yemeği sonrasında yapmış. Hande Subaşı yemekten sonra tuvalete gitmiş ve Can Bey bu sırada yüzüğü Türk kahvesinin içine atmış. Hande Subaşı kahvesini bitirmiş, yüzük çıkmayınca etrafında yaşanan paniğiyse farketmemiş bile. Arkasından fal için fincanı kapatmış, açtığında yüzük hala ortalıkta yokmuş! Sonunda Can Bey elini fincanın içine sokup telveye yapışan yüzüğü çıkarmış ve herkes kahkahalara boğulmuş.

hande subaşı’nın gündemden düşmeyen evlilik hikayesi

Hazırlıklar Hızlanıyor

Hazırlıklar sırasında çok gerilmediğini söyleyen Hande Subaşı, beraber çalıştığı kişilerin uzmanlığı ve müstakbel eşinin programlı kişiliği sayesinde işlerin yolunda gittiğini söylüyor. Gelin olarak hazırlık sürecinde rahat davrandığını, ancak bu rahatlığın küçük de olsa aksamalara sebep olduğunu da söylemeden geçemiyor. Düğün günü yaklaşmasıyla ise heyecanının arttığını, hatta düğün günden iki gün önce şöyle dediğini hatırlıyor: “Boşver, herşeyi bırakıp başımızı alıp gidelim, kaçalım kimseye birşey söylemeden.”

hande subaşı’nın gündemden düşmeyen evlilik hikayesi

Kına Gecesi Unutulmadı

Hande Subaşı aslında kına gecesi organizasyonu yapmayı düşünmüyormuş. Ancak düğüne çok az bir süre kala annesinin de isteğiyle babaannesinin bindallısını giydiği bir kına gecesi düzenlemişler. Son dakikada organize edilen kına gecesi çok eğlenceli geçmiş. Kına gecesinde gelin ağlamak şöyle dursun, tersine gülme krizine girmiş.

hande subaşı’nın gündemden düşmeyen evlilik hikayesi

Büyülü Düğün Gecesi ve Sonrası

Düğün gecesi gelin ve damadın merdivenlerden inerek nikah masasına oturmalarıyla başlamış. Podyumlara ve göz önünde olmaya çok alışkın olmasına rağmen, Hande Subaşı o onlarda çok heyecanlı ve mutlu olduğunu; o mutluluğa adeta doyamadığını anlatıyor. Nikahtan sonra ilk danslarını Shaina Twain’den Still the One ile yapıyorlar. İlk dans anı gelinle damat arasında nikahtan sonra ilk kontak olduğu için o dansta hem rahatlama hem dedikodu yapma fırsatı bulmuş çift.

Yalın ve Murat Dalkılıç düğünün ilerleyen saatlerinde sahneye çıkıp uzunca bir süre kalmışlar. Bu sürpriz konser konuklar için de ayrıcalık ve keyif olmuş. Tebrik kısmı biter bitmez Hande Subaşı duvaktan kurtulup topukluları çıkarmış ve parmak arası terliklerle eğlenceye başlamış.

Evlilik hayatlarının nasıl gittiği sorusuna ise, evlendikten sonra çok değişiklik hissetmediği, birbirlerini iyi tanıyıp açık oynadıkları için, evlilkten sonra ilişkilerinin çok değişmediğini düşünüyor. Çocuk sahibi olma fikrine ise hem eşinin hem kendini sıcak baktığını söylüyor.

Biz de Düğün.com ekibi olarak genç çifte mutluluklar diliyoruz...

Daha fazla gerçek düğün hikayesi okumak için tıklayın!

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Sıradaki Makaleler

Diğer makaleleri de görüntüleyin

4 yorum

C

cesur

Düğün Tarihi: 31.03.2013


benimmm davetiyemdennnn görenler evlilik cüzdanınımı gösteriosun, o elindeki pasaportmu diolardı Näytä käännös


İ

inci

Düğün Tarihi: 17.10.2014


birbirlerine çok yakışıyolar bence


E

Emre

Düğün Tarihi: 07.02.2016


Boşanıyorlar.


BA

Bahriye Açık

Düğün Tarihi: 06.06.2016


Bence dirils ertugrulda turgutla yani cengiz coskunla ciddi dusunebilirlerdi bence coj yakisiyorlar