Film Gibi Başladı Gerçek Oldu

Sinem Aydınoğlu tarafından yazılmıştır.

2:06 dakika

08.12.2022

Dizi ve film setlerindeki rollerinden etkilenip, yaşadıkları aşkları gerçek hayata taşıyan ünlülerin düğünleri arasından en merak edilenleri sizin için derledik.

Bergüzar Korel Halit Ergenç

“Binbir Gece” dizi setinde 2 yıl rol icabı büyük bir aşk yaşadı Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çifti. Ta ki, rolleri dizinin son senesinde gittikleri Paris seyahatinde gerçek aşka dönüşene kadar. Aşkları hala ilk gün kadar taze olan çift Les Ottomans Otel’de yapılan görkemli bir düğünle evlendiler. 350 kişilik törende Bergüzar Korel Hakan Yıldırım imzalı tek omuzlu gelinlik, Halit Ergenç ise Vakko marka smokin tercih etti.

Büyük zıtlıklara sahip çifti oynarken mutlu evliliğe adım atan çift

Burçin Terzioğlu Murat Yıldırım

Fırtına dizisinin setinde tanışan Burçin Terzioğlu Murat Yıldırım çiftinin evlilik hikayesi sanılanın aksine pek romantik başlamamış. Sette kavga ettikleri bir esnada Terzioğlu’nun “Benden ne istiyorsun? sorusuna Murat Yıldırım’ın “Seninle evlenmek istiyorum!” cevabı ile başlayan birlikteliklerini nikah masasına götürdüler. Ünlü oyuncu omuz detayları tül ve işlemelerden oluşan gelinliğini White and White Modaevinden aldı. Kır düğünü mekanı olarak Urza'yı tercih eden çift balayını Paris’te geçirdi.

Karadeniz dizisinin sevdalıları gerçek aşkı buldu

Pınar Altuğ Yağmur Atacan

“İlk Aşkım” dizisi daha başlamadan seçmelerde tanışan çift Maslak Venue’de oldukça eğlenceli bir düğünle evlendi. Derin V yaka, sade ve şık gelinlik modeli seçen Pınar Altuğ’un gelinliğinin tasarımı Perihan Akı’ya ait. Yağmur Atacan ise Ermenegildo Zegna marka damatlığı tercih etti. Balayını Paris’te geçiren çift evliliklerinin 10. yılında nikah tazelemeyi düşünüyor.

Nişan ve düğün pozlarıyla imkansız aşk

Blake Lively Ryan Reynolds

Gossip Girl dizisi ile yıldızı tüm dünyaya yayılan Blake Lively ile Ryan Reynolds “Yeşil Fener” filminin setinde tanışarak birbirine aşık oldular. Birliktelikleri 1 yılı henüz doldurmuşken sadece 70 davetli katıldığı, Kuzey Karolina’da bulunan bir çiftlikte gizlice evlendiler. Blake Lively Ryan Reynolds çifti samimi ve özel bir düğün istedikleri için Martha Stewart ve ekibi ile çalıştı. Siz de böyle bir tören istiyorsanız düğün organizasyon firmalarımızı incelemeden karar vermeyin.

Blake ve Ryan çiftinin aşkı

Natalie Portman Benjamin Millepied

Dünyaca ünlü güzel yıldız Natalie Portman Benjamin Millepied ile "Siyah Kuğu” filminde tanıştı. Çekimler sırasında birbirlerine aşık olan çift, Kalifornia’da bir evde sadece ailelerinin ve arkadaşlarının katıldığı törenle evlendiler. Natalie Portman’da gelinlikte yükselen trend vintage akımını takip ederek 50’ler tarzında, midi boy Rodarte marka sade bir gelinlik tercih etti.

Kır gelini Natalie ve aşkı Benjamin

Ben Affleck Jennifer Garner

İlk olarak “Pearl Harbor” filminde birlikte oynayan Jennifer Garner ile Ben Affleck aşkı “Korkusuz” filminin setinde başladı. Karayip Adalarında kumsalda oldukça sade bir törenle evlendiler. Jennifer Garner yeşil kuşaklı Vera Wang tasarımı bir gelinlik giyerken, Ben Affleck Hugo Boss marka smokin tercih etti. Sade bir gelinlik modeli ilk tercihinizse Vera Wang 2014 modellerine göz atmayı unutmayın.

Plaj düğünü yapan ünlü çift

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Sıradaki Makaleler

Diğer makaleleri de görüntüleyin

2 yorum

pınar savranlı

Düğün Tarihi: 13.10.2014


birbirine çok yakışan çiftler gerçekten. ee tabii birbine rol arkadaşı olmuşlar ilkbaşta yakışmaları şart ;)


kibar incebilek

Düğün Tarihi: 13.10.2014


ben ve jennifer <3