2013 Düğün Oscarları Sahiplerini Buldu

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

2:39 dakika

08.12.2022

2013 Düğün Oscarları onlarca çiftin arasından sahiplerini buldu! Her hafta sizlerle paylaştığımız birbirinden özel ve güzel gerçek düğün hikayeleri arasından seçtiğimiz çiftlerimizin çeşitli kategorilerdeki ödüllerini açıklıyoruz. Elbette bunlar gerçek birer ödül değil. Çiftlerimiz gerçek ödüllerini zaman içerisinde mutlu ve sorunsuz geçirmelerini dilediğimiz evliliklerinde alacaklar!

En İyi Tanışma

Romantik komedi filmlerini aratmayan bir tanışma Merve ve Onur’unki… 2013 Düğün Oscarlarının En İyi Tanışma kategorisinden ödülümüz tesadüfleri güzelliğe ve gerçek bir hayata dönüştüren Merve ve Onur’a gidiyor. Bir arkadaşıyla yürüyüş yapan Merve, sokakta Onur’a rastlıyor. Yanındaki arkadaşı üniversiteden tanıyor Onur’u ve ayaküstü Merve ile de tanıştırıp yola devam ediliyor. Aradan aylar geçiyor ve Merve bir akşam ablasıyla beraber bir organizasyona katılıyor. Ablasının arkadaşı da yanında kuzenini getirmesin mi! Ne tesadüf ki, o kuzen Merve’nin aylar önce tanıştığı üstelik de habersiz bir şekilde aynı kurumda çalıştığı hayatının aşkı Onur!

tanisma-oscar

En İyi Evlenme Teklifi

Sinema perdesinden taşan bir teklif Ozan’ın Seda’ya ettiği teklif… 2013 Düğün Oscarlarının En İyi Evlenme Teklifi ödülü yaratıcı damadımız Ozan’a gidiyor. Seda’nın doğum gününde ona bir sürpriz hazırlamak isteyen Ozan’ın esas amacı aslında bu özel günde evlenme teklifi etmektir. Önce bir sinema salonuyla anlaşır ve ardından herkesten birer doğum günü kutlama videosu ister. Güzel bir yerde yenen yemeğin ardından sinemaya gidilir. Bütün arkadaşlar salonun içerisine özenle yerleştirilmiştir ve salon karanlıktır. Fragmanların ardından video başlar. En sonda Ozan’ın videosu çıkar ve romantik damat adayı böylece hem görüntüyle hem de yanı başında ona evlenme teklifi etmiş olur. Sonrasında ışıklar açılır, bütün arkadaşları ortaya çıkar. Sinema salonunun arkasındaki bardan pasta, şampanyalar, konfetiler vs. gelir. Tabi ki cevap evet olur!

teklif-oscar

En İyi Düğün Teması

Deniz temalı şık bir düğün Sidal ve Cem’inki… 2013 Düğün Oscarlarının En İyi Düğün Teması kategorisinde ödülümüz Sidal ve Cem’e gidiyor. Daha düğün tarihi kararlaştırılmadan düğün temasının ne olacağı belliyse eğer, vardır bu işte bir iş. Deniz temalı sade ve şık bir konsept isteyen çiftin her şey gönlüne göre olmuş belli ki. Abartılı süslenmiş bir düğündense, masanın ortasında yüzen balıkları ve mekanı süsleyen fenerleri, palmiyeleri tercih eden Sidal ve cem klasik aranjmanlardansa herkesin aklına kazınası bir tema istemiş başından beri ve son derece güzel bir düğün temasına imza atmışlar.

tema-oscar

En İyi Balayı

Okul sıralarındaki hikayelerini nikah masasına taşıyan Türkü ve Serdar şirin mi şirin bir balayı yapmış. 2013 Düğün Oscarlarının En İyi Balayı ödülünü sıcacık, samimi ve keyifli bir balayı geçirdiklerine inandığımız Türkü ve Serdar’a verdik. Balayını İtalya'da geçiren çift Venedik’ten başlayıp, daha sonra Floransa'ya oradan da, Roma'ya her yeri arabayla gezdikleri bir rota izlemiş. Her ne kadar romantizmin şehri Paris olarak kodlanmış olsa da Woody Allen’in Roma’ya Sevgilerle filmini izleyip de İtalya’yı, Roma’yı romantik bulmayan kimse kalmamış olsa gerek. Balaylarına lezzetli şaraplar, pizza ve makarnaların eşlik ettiği Türkü ve Serdar öyle görünüyor ki çok güzel bir balayı geçirmiş.

balayi-oscar

En İyi Düğün Fotoğrafı

Üç evet’le gelen bir evlilik Ezgi ve Onur’unki… İlk bakışta ilgimizi çeken özellikleri ortada tam üç tane evlilik teklifi oluşu olsa da Ezgi ve Onur’un 2013 Düğün Oscarlarının En İyi Düğün Fotoğrafları ödülünü kapmalarının temel sebebi doğrusunu söylemek gerekirse son derece sempatik ve neşeli bir çift olmaları. Enerjileri ve aşkları fotoğraflara o kadar çok yansımış ki son derece keyifli kareler çıkmış ortaya. Onlara ve tüm diğer Düğün.com çiftlerine bir ömür boyu renkli ve neşeli bir birliktelik diliyoruz.

foto-oscar

Birbirinden güzel gerçek düğün hikayelerini okumak, bambaşka deneyimlerden fikir almak için tıklayın.

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Sıradaki Makaleler

Diğer makaleleri de görüntüleyin

1 yorum

fatma şenay

Düğün Tarihi: 13.10.2014


Aşk tesadüfleri sever :)