Karasu Kaya Düğün Salonu

100 - 250 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Karasu Alkan Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
100.000 - 150.000 TL

Karasu Rönesans Toplantı ve Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Karasu'daki Düğün Salonları

Karasu düğün mekanları, deniz kıyısında yer alan salonları ve farklı manzara seçenekleriyle unutulmaz bir davet gerçekleştirme fırsatı sunuyor. Özellikle İncilli ve Aziziye mahallelerinde çok sayıda salon seçeneği bulabilirsiniz. Mekanların birçoğu merkezi konumda olduğundan, konuklarınız ve siz rahatlıkla ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Panoramik şehir manzarasına sahip olan bu mekanlarda hayallerinizdeki düğünü gerçekleştirebilirsiniz.

Sakarya Karasu düğün salonları, konuklarınıza ve size ferah davet alanları sunuyor. Salonlarda bulunan havalandırma ve klima sistemi sayesinde düğün boyunca ferah bir ortamda eğlenebileceksiniz. Ayrıca salonların kolonsuz ve yüksek tavanlı oluşu hem geniş hem de rahat bir hareket alanı ağlıyor. Mekanlarda bulunan dans pistleri ise bütün konuklarınızın sığabileceği yeterli genişliğe sahip.

Karasu düğün salonları, yemekli ve yemeksiz davetlere ev sahipliği yapıyor. Düzenleyeceğiniz davet türüne göre salonun tasarımı, masaların konumu ve şekli belirleniyor. Bunun yanında mekanlarda düğünler dışında farklı organizasyonlar da düzenleyebilirsiniz. Kına, bekarlığa veda ve nişan gibi organizasyonlar konusunda da tecrübeli olan düğün salonları Karasu’da bulunuyor. Dilediğiniz organizasyonu bu mekanlarda düzenleyebilirsiniz.

Karasu’daki salonlar geç saatlere kadar çalışmaya devam ediyor. Mekanların genelini incelediğimizde gece yarısına kadar sevdiğiniz şarkılar eşliğinde dans etme imkanınız bulunuyor. Yemek servisi ise akşam 11’e kadar devam edebiliyor. Bunun yanında mekanlarda olası elektrik kesintilerine karşı önlemler de bulunuyor. Son teknoloji jeneratörler sayesinde eğlencenize hiç ara vermeden devam edebilirsiniz.

Karasu Düğün Salonları Fiyatları Uygun Mu?

Karasu düğün fiyatlarını incelediğimizde farklı semtlerde uygun fiyatlı ve bütçenize uyacak pek çok düğün salonu seçeneğiyle karşılaşabilirsiniz. Kısıtlı bir bütçeye sahipseniz İncilli Mahallesi’ndeki mekanları inceleyebilirsiniz. Tuzla ve Yalı semtleri biraz daha yüksek fiyatlı düğün salonlarını bulabileceğiniz yerler arasında. Aziziye’de ise ortalama fiyatlı bir düğün gerçekleştirmek isteyenlere uygun alanlar bulunuyor.

Sakarya Karasu düğün mekanları, düzenleyeceğiniz davet türüne göre fiyatlarını belirliyor. Eğer uygun fiyatlı bir düğün düzenlemek istiyorsanız yemeksiz davetleri tercih edebilirsiniz. Yemeksiz düğünlerde, mekanlar size düğünlere özel paket fiyatı sunuyor. Yemekli düğünlerde ise ödeyeceğiniz fiyat kişi başı üzerinden belirleniyor. Davetli sayınız arttıkça ödeyeceğiniz rakamda da artış oluyor.

Karasu düğün salonu fiyatları, menü içeriklerine göre de değişiklik gösteriyor. Yemekli bir düğün gerçekleştirecekseniz, ana yemek tercihi fiyatı belirleyen en önemli noktalardan biri. Uygun fiyatlı olmasını istiyorsanız ana yemek tercihinizi kırmızı et yerine beyaz etten yana kullanabilirsiniz. Ayrıca alkollü bir menü tercih edecekseniz de fiyatta bir miktar artış olacağını söyleyebiliriz.

Karasu Düğün Yerleri Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Karasu’da düğün salonları hem kokteyl hem de yemekli bir davet düzenlemenize imkan tanıyor. Yemekli ve yemeksiz düğünlere özel sundukları fiks menü seçenekleri sayesinde de damak zevkinize hitap edecek bir lezzet bulmanız oldukça kolay. Hangi menüyü seçeceğinizi bilmiyorsanız,düğünden önce tadım yaparak tercihinizi belirtebilirsiniz. Ayrıca menü içeriğini de dilediğinizce düzenleyebilirsiniz.

Bu özel gününüzde sizi o tatlı telaştan kurutacak olan tecrübeli ve profesyonel organizasyon sorumlularını birçok Karasu düğün salonunda bulabilirsiniz. Organizatörlere hayallerinizdeki düğünü anlatarak; dekorasyon, oturma düzeni ve davetin akışı gibi pek çok konuda onlardan yardım alabilirsiniz. Özel talepleriniz var ise başka bir organizasyon firmasıyla çalışma imkanınız da bulunuyor.

Salonların anlaşmalı olduğu fotoğraf ve video çekim ekipleri, düğün boyunca en güzel anlarınızı yakalayacaklar. Düğün sırasında çekilen kesintisiz video ve fotoğrafları da davetten kısa bir süre sonra teslim alabiliyorsunuz. Bunun yanında DJ ve canlı müzik seçenekleri sayesinde en sevdiğiniz şarkılar eşliğinde doyasıya eğleneceğiniz bir düğün gerçekleştirme fırsatına sahip oluyorsunuz.

Sakarya düğün salonlarında görebileceğiniz son teknoloji ses, sahne ve ışıklandırma sistemleri unutulmaz bir düğüne imza atmanızı sağlayacak. Hem müzik hem de sis, konfeti ve volkan gibi görkemli sahne şovları eşliğinde konuklarınıza keyifli anlar yaşatabilirsiniz. Bunun yanında geniş dans pistleri sayesinde bütün konuklarınıza yetecek bir eğlence alanı sunulacak.

Karasu’da Düğün Salonu Nasıl Seçilir?

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları