Alkan Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Alkan Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Alkan Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
50.000 - 75.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
50.000 - 75.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Alkan Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Alkan Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Alkan Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Alkan Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 50.000 - 75.000 TL aralığından başlamaktadır. Alkan Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 50.000 - 75.000 TL aralığından başlamaktadır.


Alkan Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Alkan Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Alkan Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Alkan Düğün Salonu düğün dışında kına, sünnet düğünü, açılışlar, parti, nişan, doğum günü, davet ve resepsiyon ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Tüm Sorular

Alkan Düğün Salonu Hakkında

Hayallerinizin gerçekleştiği, aşkınıza sonsuza kadar evet dediğiniz geceler için özel bir tören düzenliyoruz! Düğün törenleri ile en özel gecenizi unutulmaz anlara dönüştürmek için Alkan Düğün Salonu Karasu’da sizi bekliyoruz…

Profesyonel ekibimiz ile beraber hazırlıklara başlıyor; salonumuzu, konseptinizi ve davet menülerinizi tasarlıyoruz. Elbette öncesinde organizasyon sorumlumuz ile yaptığınız görüşmelerde aldığımız kararlar doğrultusunda planlamalarımızı yapıyoruz. Ayrıca davetleriniz boyunca herhangi bir aksilik olamaması için organizasyon yönetimi görevini de üstleniyoruz.

Salonumuzun girişinde konuklarınızı özel bir karşılama töreni ve ikramlar ile karşılıyoruz. Kendinizi özel hissetmeniz için küçük detaylara bile önem veriyoruz. Mesela salonumuzda isimlerinizin yazılı olduğu “Düğünümüze hoş geldiniz” panoları ile karşılanıyor, gelin yolunuzdan geçerek ilk dansınız için sahnede oluyorsunuz. Nikah masanızı ve davetli masalarınızı benzer tasarımlar ile uyumlu bir şekilde süslemeyi de ihmal etmiyoruz. Konseptinizi özel renk ve aksesuar seçimleri ile tamamlıyoruz. Gerekli olduğunda çözüm ortaklarımızdan da destek alarak tam da hayalinizdeki konsept ile düğününüzü organize ediyoruz!

Alkan Düğün Salonu mutfağında davet menülerinizi de hazırlıyoruz. Menü tadımları ile belirlediğimiz damak tadınıza uygun lezzetleri konuklarınızın beğenisine sunuyoruz. Üstelik düğün paketlerimize dahil olan menüleri tercih ederek avantajlı fiyatlarımızdan yararlanma şansınız da var. Yemekli ya da ikram menü alternatifleri ile düğün pastanız da menüler dahilinde oluyor.

Eğlence anlayışınıza uygun bir gece tasarlamak adına farklı dans gösteriler, semazen ve müzik grupları da davetleriniz için hazırlıklarını yapıyor. Müzisyenlerimiz size ve konuklarınıza geniş repertuarları ile bolca eğlence vaat ediyor…

Siz de sayfa üzerindeki iletişim formunu doldurarak Karasu Alkan Düğün Salonu fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilir ve görüşmeler de talep edebilirsiniz. Formu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayın.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    İncilli Mah. 617. Sok. No: 19 Karasu/ Sakarya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Alkan Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.