Kaya Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Kaya Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Kaya Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Kaya Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Kaya Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Kaya Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Kaya Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Kaya Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Kaya Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Kaya Düğün Salonu 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Kaya Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kaya Düğün Salonu düğün dışında açılışlar, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, parti, kına, baby shower, nişan, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, doğum günü ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Tüm Sorular

Kaya Düğün Salonu Hakkında

Yüzlerce çiftin mutluluğunu paylaştığımız Kaya Düğün Salonu Karasu’da halen faaliyet göstermeye ediyor. Profesyonel ekibimiz ile çiftlerimiz için ölümsüz bir gece tasarlıyoruz.

Kaya Düğün Salonu’nun sağladığı imkânları merak ediyorsanız!

Organizasyon sorumlumuz ile birlikte konseptinize uygun olacak süslemeler ve yapılacaklar hakkında iletişime geçmek çiftimizin ilk yapması gereken şey aslında!

Ardından ise organizasyonlarınız için biz hazırlıklarımızı yapıyoruz ve arzu ettiğiniz her detayı sizin için tasarlıyoruz.

Masa sandalye giydirmelerinizi gerçekleştiriyoruz. Küçük dekoratif eşyalar ekleyerek masalarınızı renklendiriyoruz. Hoş tasarımlar da ekleyebiliyoruz çiftimiz ile yapılan anlaşma doğrultusunda.

Yemekleriniz konusunda da hassas davranıyoruz. Tabii ki yine çiftimizin tercihlerini ön planda tutarak menüler hazırlıyoruz. Leziz yemeklerimizi konuklarınıza şık sunumlarda servis ediyoruz. Yemeksiz düğünlerinizde ise ikram servisleri sunma şansımız bulunuyor.

Pasta kesiminizi de şık ve görkemli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Görkemli ve büyük pastalar tercih etmezseniz de sade bir sunum ile bir pasta kesimi gerçekleştirebilir ya da kesilmiş bir şekilde gelen pastanızı konuklarınıza ikram edebiliriz.

Gelin odasından salona giriş yapacağınız yolu kırmızı halı ile hoş bir görüntüye ulaştırıyoruz. Gelin yolunuzu altın sarısı gelin yolu şamdanları ve konseptinize uygun çiçekler ile size özel olarak tasarlıyoruz.

Çiftimiz ise gelin odalarında son hazırlıklarını tamamladıktan ve konukların tümü yerlerini aldıktan sonra gelin yolundan geçerek ilk danslarını gerçekleştirmek için alkışlar eşliğinde salona geçiyorlar.

Bu duygusal anların hemen ardından orkestramız sayesinde harika bir gece başlıyor. Kesintisiz müzik keyfiniz ise gecenin sonuna kadar devam ediyor.

Üstelik bütün bu hizmetleri yalnızca düğün organizasyonlarınız için değil; nişan, söz veya kına organizasyonlarınızda da sağlıyoruz. Böylece özel aile yemeklerinizden resepsiyonlarınıza pek çok anınızda yanınızda olabiliyoruz.

Kaya Düğün Salonu’nun Sakarya’da düğün salonu fiyatları arasında da fark yaratan fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak ve bizimle iletişime geçmek için yapmanız gereken formu doldurmak!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Kılıçkaya İş Merkezi Kat: 3 (Atatürk Bulvarı) Karasu

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Kaya Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.