Beyşehir Emin Usta Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Beyşehir Muko Muko Düğün Salonu

200 - 1500 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Beyşehir Atik Düğün Salonu

100 - 350 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Beyşehir Gürsoy Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Beyşehir'deki Düğün Salonları

Beyşehir İlçesi’nin tarihi Hititler dönemine kadar uzanıyor ve tarihi eserler bakımından oldukça zengin. Burada birbirinden güzel birçok düğün salonu bulunuyor. Beyşehir Gölü, ilçenin en önemli doğal güzelliklerinden biri. Çoğu mekan, göl manzarasıyla harika manzaralara eşlik ediyor. Mekanlar ayrıca bünyelerinde otopark alanları da bulunduruyor. Mekanlar ortalama 600 kişiye hizmet verebilecek kapasite imkanı sunuyor.

Konya Beyşehir düğün salonları, geniş kapasiteleriyle büyük düğünlerin yanı sıra daha küçük ölçekli organizasyonlara da uygun. Mekanlar çoğunlukla geniş ve ferah alanlarda organizasyonunuzu gerçekleştirmenize imkan tanıyor. Genellikle kapalı salonlarda düğün organizasyonları gerçekleştiriliyor. Fakat farklı alanlarıyla size açık hava düğünü imkanı tanıyan mekanlar da bulabiliyorsunuz. Konseptinize uygun açık veya kapalı bir mekan seçebilirsiniz.

Düğün salonları Beyşehir’de konuklarınızın ve sizin konforu için sınırsız hizmetler sunuyor. Düğününüzün organizasyonu başından sonuna kadar titizlikle planlanıyor. Misafirleriniz karşılama hostesi ve trio ile karşılanıyor. Sizin için gelin-damat odaları hazırlanıyor. Bu odalarda hazırlıklarınızı tamamlayabiliyorsunuz. Gelin-damat asistanları düğün boyunca isteklerinizi sorunsuz şekilde yerine getiriyor. Bazı mekanlar saç ve makyaj hizmetleri de sunuyor.

Beyşehir Düğün Salonları Fiyatları Nasıl?

Beyşehir düğün mekanları, genel olarak Konya'nın diğer ilçelerine göre daha uygun fiyatlar talep ediyorlar. Müftü ve Yeni mahallelerindeki mekanlar genellikle hizmetlerini paket şeklinde sunuyor. Bu paketler farklı bütçelere hitap edecek şekilde oluşturuluyor. Size en uygun paketi seçerek makul fiyatlarda bir düğün gerçekleştirebiliyorsunuz. Paket haricindeki istekler, fiyatlara ekstra olarak yansıyabiliyor.

Beyşehir düğün fiyatları, mekanların bulunduğu konuma göre farklılık gösteriyor. Şehir merkezine daha yakın olan Yeni Mahallesi’nde mekanlar genellikle yüksek fiyatlı oluyor. Ayrıca mekanlar kişi başı fiyat belirledikleri için mekanların kapasitesi de fiyatlarda değişikliğe neden oluyor. Hamidiye Mahallesi’nde uygun fiyatlı kişi başı ücretlendirme yapan mekanlar bulabilirsiniz. Her bütçeye uygun mekan bulmak burada mümkün.

Salonlar, genellikle yoğun talep gören yaz döneminde daha yüksek fiyatlı oluyor. Bu nedenle yaz döneminde düğün yapmak istiyorsanız, erken rezervasyon ile mekanları daha uygun fiyata kiralayabiliesiniz. Ayrıca popüler mekanlar da genellikle yüksek fiyatlı oluyor. Fakat mekanların kampanyalarını takip ederek mekanlarla uygun fiyata anlaşabiliyorsunuz. Yeni Mahallesi’ndeki bazı salonlar hizmet paketlerinde çeşitli indirimler de yapabiliyor.

Beyşehir düğün yerleri, organizasyonun gerçekleşeceği zamana ve tarihe göre farklı fiyatlarda olabiliyor. Öğlen gerçekleşen organizasyonlar, genellikle akşama göre uygun fiyatlı oluyor. Hafta içi gerçekleşen düğünler ise hafta sonu bir güne göre daha uygun fiyatlı düğün yapmanızı sağlıyor. Aynı zamanda bahar ve kış aylarında yapılacak organizasyonlar da yaz aylarına göre daha uygun fiyatlı oluyor.

Beyşehir’de Düğün Salonlarının Hizmetleri

Beyşehir düğün salonları, yemekli ve yemeksiz menü hizmetleri sunuyor. Menüler mekanların bünyesindeki aşçılar tarafından hazırlanıyor. Özel isteklerinize göre menülerde değişiklikler yapılabiliyor veya size özel menüler oluşturulabiliyor. Yemeksiz düğünlerde aperatif menüler tercih edebiliyorsunuz. Dilerseniz kokteyl tarzında bir organizasyon gerçekleştirebilirsiniz. Dışarıdan başka bir catering firmasıyla da anlaşabilirsiniz. Konseptinize ve bütçenize göre menü seçimi yapmanızı öneriyoruz.

Konya düğün salonları birbirinden farklı hizmetler sunuyor. Beyşehir’de de mekanların anlaşmalı olduğu organizasyon ekibi düğününüzdeki bütün detayları planlıyor. Mekan dekorasyonu davetli sayınıza ve konseptinize göre oluşturuluyor. Modern, geleneksel, vintage ya da bohem tarzında düğünler gerçekleştirebiliyorsunuz. Davetli sayınıza göre masa ve sandalye düzenleri oluşturuluyor. Nikah seremonisi için bir köşe dekore ediliyor.

Konya Beyşehir düğün mekanları; profesyonel sahne, ses ve ışık hizmetleriyle organizasyonunuzu lüks hale getiriyor. Ayrıca yetenekli orkestra ve müzisyenler ile canlı müziğin tadını doyasıya çıkarabiliyorsunuz. Orkestra, düğün konseptinize uygun müzik listeleri hazırlıyor. Eğer kendiniz bir liste oluşturmak isterseniz önceden mekanlarla bu durumu konuşmanız gerekiyor. Dilerseniz dışarıdan başka orkestra ile de anlaşabiliyorsunuz.

Beyşehir Düğün Salonunun Avantajları Neler?

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları