Gürsoy Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Gürsoy Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Gürsoy Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Gürsoy Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Gürsoy Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Gürsoy Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Gürsoy Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Gürsoy Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Gürsoy Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Gürsoy Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Gürsoy Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Gürsoy Düğün Salonu düğün dışında kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, nişan, mezuniyet törenleri, doğum günü, kına ve açılışlar hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Gürsoy Düğün Salonu Hakkında

Gürsel Şirketler Grubu olarak yıllardır birçok sektörde faaliyet gösteriyoruz. Otel, restoran ve düğün sarayımız bulunuyor. Düğün sarayımızı 2015 yılında yeniledik ve özel günlerinizi gerçekleştirmek için hizmet vermeye devam ediyoruz. Beyşehirli çiftlerin hayal ettikleri düğün organizasyonlarını kaliteli hizmet, profesyonel ekiple birleştiriyor, unutulmayacak anılara sahip olmalarını sağlıyoruz.

Göl kenarında bulunan Konya düğün salonumuzda davetlilerinize hangi hizmetleri sunuyoruz?

Davetli sayınızı öğrendikten sonra masa düzenini oluşturuyoruz. Dikdörtgen masalarımız ile yerden tasarruf ediyor, davetlilerinizin rahat hareket edeceği bir ortam sunuyoruz. Beyaz masa örtülerinin yer aldığı konuk masalarını renklendirmek için farklı renklere sahip tüller ve kumaşlar kullanıyoruz. Beyaz sandalyelerimizi de özel taşlar ile güzelleşiyor.

Sırada çiftin nikâh masası var! Mutluluğa “Evet” dediğiniz alanın çok özel olmasını istiyoruz. Bu yüzden ihtişamlı ve gösterişli bir masa tasarlıyoruz. Şamdanlar, mumluklar ve özel çiçek aranjmanlarını konumlandırıyoruz. Arzu ettiğiniz başka aksesuarlar varsa bizimle paylaşabilirsiniz.

Davet menüsü oluşturmak isterseniz seçimi tamamen size bırakıyoruz. Uzman mutfak ekibimiz en güzel lezzetleri özel tarifleri ile hazırlarken hijyen koşullarına da uyuyorlar. Davetlilerinizde lezzet garantisi veriyoruz. Düğün törenini yemekli olarak düzenlemek yerine kokteyl paketimizi tercih eden çiftlerimizde var. Kokteyl paketimizde; içecek, atıştırmalık ve düğün pastası bulunuyor.

Özel anlara eşlik eden müzikleri de unutmadık! İlk dans şarkısı ile başlıyor, gece boyunca kesintisiz eğlence ve müzik şöleni yaşatıyoruz. Müzisyenlerimiz pistin yanında bulunan sahnede yerlerini alıyorlar. Böylece keyifli bir gece sizi bekliyor!

Siz de organizasyon akışının tüm detaylarını belirleyebildiğiniz, profesyonel ekibiyle beraber danışmanlık hizmeti de sağlayabilen bir düğün salonuna gecenizi emanet etmek istersiniz değil mi?
Cevabınız evet ise Gürsel Düğün Salonu Konya adresinde profesyonel ekibimizle beraber bekliyoruz. “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayarak iletişim kurabilirsiniz!

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Yeni Mahalke Ali Akkanat Bulvarı No:125/1 Beyşehir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Gürsoy Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.