Samanyolu Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Samanyolu Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Samanyolu Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL

Samanyolu Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Samanyolu Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Samanyolu Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Samanyolu Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Samanyolu Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Samanyolu Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Samanyolu Düğün Salonu 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Samanyolu Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Samanyolu Düğün Salonu düğün dışında nişan, doğum günü, kına, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, parti ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Samanyolu Düğün Salonu Hakkında

Sektörde 30 senedir aktif olarak yer alan düğün salonumuz Samanyolu Düğün Salonu Üçyol semtinde yer almakta. İzmir’de düğün salonu deyince akla ilk gelen yerlerden biri olan düğün salonumuzda özel geceleriniz için hizmet veriyor, gecenin sonun yüzünüzde tebessüm ile memnun bir şekilde ayrılmanız için var gücümüz ile çalışıyoruz. Bugüne değin pek çok düğüne, özel etkinliklere ev sahipliği yapmış olan salonumuz hak verirsiniz ki bir o kadar da tecrübe edindi. Şimdi de edindiğimiz bu tecrübelerimiz sayesinde size ve değerli misafirlerinize daha iyi hizmet vermeye çalışıyoruz.

Salonumuzda 300 kişiyi rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Yedek olarak bulundurduğumuz 100 adet masa ve sandalyelerimiz ile bu sayı rahatlıkla 400 kişiye ulaşabiliyor. Kalitenin her zaman detaylarda gizli olduğuna inanmışızdır; bu nedenle ki düğününüz için her detayda büyük bir özen ile çalışıyoruz. Öncelikle siz ne istiyorsunuz onu çok iyi anlamaya çalışıyoruz. Sonrasında bu isteklerinizi en iyi şekilde yerine getirebilme amacı ile hummalı bir çalışmaya girişiyoruz. Ne renk masa örtüleri istiyorsunuz? Şamdan ve suplalarda gold detaylar mı yoksa gümüş detaylar mı istersiniz? Sizinle uzun uzadıya yaptığımız ön görüşmelerde tüm bu soruların cevaplarını alıyoruz.

Masalarda yuvarlak veya kare ya da başka bir şekil tercihiniz varsa hemen temin ediyoruz. Bu sandalyeler için de geçerli tabii ki… Masa örtüsü gibi kumaş giydirmelerinde de yine kararı bize bırakacak olursanız pembe, lila, altın sarısı veya mavi gibi en çok tercih edilen renkler üzerinden yürüyerek kararımızı veriyoruz.

Davetlileriniz için ikram olarak pasta, meşrubat ikramlarımız da ek olarak sağladığımız hizmetlerimiz arasında. Düğün pastanız için ister maket isterseniz gerçek pastadan oluşan çok katlı düğün pastanızı taze taze yaptırıyoruz.

Gelin düğününüz için Samanyolu Düğün Salonu İzmir’i tercih edin, pişman olmayacağınıza emin olabilirsiniz. Bizi yakından tanımak isterseniz sayfadaki formu doldurmanız yeterli olacak.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi


İletişim

 • Adres:

  İnönü Cad No:148/P-8 Samanyolu Pasajı Üçyol

 • Nasıl gelinir?

  üçyol metro ya 500 metre mesafede inönü cad.no.148

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Samanyolu Düğün Salonu Yol Haritası

Samanyolu Düğün Salonu Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Tolga

Düğün Tarihi: 27.07.2015


250 kişilik ikramlı bir organizasyon gerçekleştiridk ve çok memnun kaldık. Garsonları dört dörtlük bir ilgiyle ağırladılar bizi aynı şekilde mekanın süslemeleri, pist alanı vs bunlarda çok iyiydi. Masa sandalye düzeninide oldukça beğendik. Tam bir düğün havası vardı.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.