Ege Wedding*

Ege Wedding
Dış çekim fotoğraf albümleriniz bizim güvencemiz altında. 15 senelik tecrübemiz ile doğa çekimi gelin - damat albümlerinizi anlık değil uzun ömürlü yapmak amacımız. En kaliteli albümler, en güzel mekanlar, en dolu renklerle torunlarınızın bile ilk günkü gibi canlı ve kaliteli olarak görebileceği albüm modelleri sadece Ege Wedding'tedir. Türkiye'de ilklerin öncüsü Ege Wedding...

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (2)

+ Yorum Yaz
YE YELİZ Düğün Tarihi: 08/08/2015

350 kişilik bir organizasyon gerçekleştirdim, yemekli gerçekleşti düğünümüz, yemeklerin lezzetine bir şey diyemem, gerçekten çok güzeldiler. Mekan görsel olarakta çok güzel ve şık bir mekan. Çalışanlarının ilgileri ve alakaları çok, çok iyiydi ve düğünümüz bitene kadar da bizlerle son derece ilgilendiler. Ulaşım konusunda bilindik bir yer de olan bir mekan. Otoparkı da mevcuttu. Mekanın müzikleri ve pist alanı da yeterli geldi, eğlenme açısından her şey güzel geçti.

Hüseyin Düğün Tarihi: 15/06/2015

Mekan oldukça merkezi bir yerde bulunuyor bunun dışında çoğu mekan gibi suni çimlerle kır düğünü havası yaratmaya çalışmıyor orjinal gerçek çimleri vardı. Yemekleride çok lezzetliydi. Garsonları gerçekten çok ilgiliydi biz çok memnun kaldık.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Ege Wedding ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Ege Wedding hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap