Dörtyol Dörtyol Atatürk Parkı Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Dörtyol Talay Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Dörtyol Alyans Düğün Salonu

200 - 875 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Dörtyol Bemol Düğün Sarayı

100 - 625 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Dörtyol’daki Düğün Salonları

Hatay’ın kıyı ilçelerinden olan Dörtyol, tarihi ve doğal güzellikleriyle ünlü. Dörtyol'daki düğün salonları, çiftlerin unutulmaz bir organizasyon yapmalarına olanak sağlıyor. Bu salonlar doğa manzarası ile bütünleşerek hem size hem de davetlilerinize eşsiz bir deneyim yaşatıyorlar. Çiftlerin hayalini kurdukları düğünleri gerçeğe dönüştürebilmeleri için geniş ve ferah alanlar sunuyorlar.

Salonların ilçedeki dağılımına baktığımızda, daha çok Numune Evler Mahallesi’nin dikkat çektiğini görüyoruz. Üstelik bu mahallede manzara eşliğinde unutulmaz fotoğraf çekimleri yapabilirsiniz. Doğanay Öçgüder Caddesi üzerinde birden fazla sayıda salonu bulabilirsiniz. Dörtyol’un daha iç kesimlerinde yer alan Kuzuculu Mahallesi’ndeki seçenekleri inceleyebilirsiniz. Merkeze yakın olan bu salonlar Hatay’ın diğer ilçelerinden de kolay ulaşım avantajı sağlıyor.

Dörtyol düğün salonlarına nikah memurunuzu getirebiliyorsunuz. Gündüz organizasyonu yapma imkanı sağladıklarını da söyleyebiliriz. Kapasiteleri, tarzları, olanakları açısından farklılık gösteren salonlarda yaz-kış organizasyon düzenlenebiliyor. Davetlilerin rahat edebilmesi için salonların genişliği, ulaşım kolaylığı ve yeterli otopark alanları gibi detaylar da göz önünde bulunduruluyor. Dörtyol’daki salonlar keyifli bir gün geçirmeniz için özenle tasarlanıyor.

Dörtyol Düğün Salonlarının Davet Alanı Özellikleri

Şehir merkezinde veya doğanın ortasında bulunan Dörtyol düğün yerleri arasında açık ve kapalı davet alanlarına yer veren salonlar da yer alıyor. Bu salonların bahçelerini yaz mevsiminde yapacağınız düğün organizasyonunuz için tercih edebilirsiniz. Salon düğünü yapmayı planlayanlar ise dışarıda karşılama kokteyli düzenleyebilirler. Ayrıca konuklarınız hava alması için de bu alanlar kullanılabiliyor.

Hatay düğün salonları, orta katılımlı düğünler kadar kalabalık organizasyonlara da rahatlıkla ev sahipliği yapabiliyor. Dörtyol’da 400 kişiden başlayıp 1.000 kişilik düğünlere imza atılabiliyor. Ortalama 500-750 kişilik bir düğün için özellikle de Doğanay Öçgüder Caddesi’ndeki salonlara bakabilirsiniz. Bu salonların önemli özelliklerinden biri de kolonsuz yapıda olmaları diyebiliriz. Yüksek tavanla birleşen alan ferah ortam sağlıyor.

Masa ve sandalyelerin süslemeleri de düğün salonları için oldukça önemli bir detay. Sandalyelerin sırt kısımlarına bağlanan tül, kurdele ve çiçeklerle oluşturulan süslemeler, salonun havasına uyumlu olarak seçiliyor. Masa süslemelerinde ise genellikle çiçekler, mumlar, yaldızlı aksesuarlar ve kristal taşlar tercih ediliyor. Salon süslemeleri, masa-sandalye giydirmeleri, nikah masası süslemeleri, çiçek aranjmanları ve daha birçok detay yer alıyor

Dörtyol Düğün Salonları Fiyatlarını Neler Etkiliyor?

Dörtyol’da düğün salonu araştırırken fiyatların ortalamada seyrettiğini görebilirsiniz. Bu fiyatlar, ilçeden ilçeye bağlı olarak da değişiklik gösteriyor. Örneğin; Antakya ve Samandağ gibi popüler ilçelerde yer alan salonlara göre Dörtyol’da düğün fiyatları daha uygun diyebiliriz. Daha ekonomik organizasyonlar için Çaylı Caddesi’ndeki seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Ödeyeceğiniz toplam tutarı etkileyen faktörleri merak ediyorsanız, şöyle:

Dörtyol’da Düğün Salonlarının Çiftlere Sağladıkları Hizmetler

Dörtyol düğün salonları, farklı paketler sunarak çiftlerin ihtiyaçlarına göre hizmet veriyor. Bazı mekanlar standart paketlerinin yanı sıra; ekstra hizmetler de sunuyor. Bunlar arasında; düğün pastası, fotoğraf ve video çekimi, balayı oteli rezervasyonu, araba kiralama, düğün davetiyeleri ve nikah hediyelikleri gibi hizmetler yer alıyor. Detaylar için salonlarla iletişime geçerek hangi imkanlara sahip olabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Dörtyol’da bir düğün salonu ile anlaştığınızda, standart bir organizasyona imza atabiliyorsunuz. Tabii kişiselleştirilmiş hizmetler de sunulmuyor değil. Eğer yemekli ve yemeksiz paketler arasından bir seçim yapacaksanız, genellikle ikram türlerinin değiştiğini bilmelisiniz. Geriye kalan hizmetlerin birçoğu aynı oluyor. Örneğin; masa-sandalye giydirmeleri, masa üstü aksesuarları, gelin yolu ve nikah alanı süslemelerini paket dahilinde alabilirsiniz.

Her şey dahil paketlerin güzel yanlarından biri de fotoğraf ve video ile müzik hizmetleri için ekstra bir masrafa girmenize gerek kalmaması diyebiliriz. Çünkü hem çekim ekipleri hem de orkestra ve DJ ile birlikte çalışıyorlar. Romantik ilk dansınız ve yörenize ait oyun havaları ile pistten hiç ayrılmadığınız dakikalar kayıt altına alınıyor.

Dörtyol’daki düğün salonları çiftlere pek çok avantaj sunuyor. Fiyat açısından uygun, geniş alanlara sahip, profesyonel hizmet sunan ve merkezi konumlu olan düğün salonları; çiftlerin düğünlerini daha keyifli bir şekilde geçirmelerine yardımcı oluyor. Dörtyol'da düğün organizasyonu yapacak olan çiftler, düğün salonlarının bu avantajlarını göz önünde bulundurarak beğendikleri mekanlardan ücretsiz fiyat tekliflerini alabilirler!

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları