Gökdeniz Düğün Salonu

E-posta Gönder

Gökdeniz Düğün Salonu Hakkında

2009 yılında hizmete giren GÖKDENİZ DÜĞÜN SALONU en mutlu günlerinizi sevdiklerinizle gönül hoşluğu içinde geçirmeniz için eskişehirdeki düğün salonları içerisinde size özel bir mekan hazırlamanın mutluluğu içindedir. Bir sosyal tesiste olması gereken her şey düşünülerek tasarlanan salonumuz bütün aileniz, akrabalarınız, eş ve dostlarınız ile hiç sıkılmadan düğün boyunca eğlenceli şık ve ayrıcalıklı bir mekânda bulunmanın hazzını yaşamanızı hedef edinmiştir.

Soğuk - sıcak içecekleri, aperatif yiyecekleri, bayan-erkek mescidi, modern lavaboları, gelin ve sanatçı odaları, makyaj odası ve en leziz yemeklerin hazırlandığı geniş mutfağı, her türlü görselliğin yansıtıldığı led ışıkları, geniş dans pisti, sahnesi ve daha bir çok sayamadığımız özellikleri ile siz değerli müşterilerini en güzel şekilde ağırlamanın coşkusu içindedir.

Otopark sorunu yaşamadan, 8 güvenlik kamerası ile devamlı gözetlenen, tecrübeli garsonların düğün boyunca hizmet kalitesi ile, profesyonel kamera ve fotoğraf çekimi ile 700 kişilik oturma kapasitesine sahip Gökdeniz Düğün Salonu kendi kulvarında rakipsiz olmanın ayrıcalığını siz değerli müşterilerine tattırmaktan kıvanç duyacaktır.

Çocuklarınıza ve torunlarınıza ileride anlatabileceğiniz en güzel hatıralar en anlamlı hayat tabloları burada sizi bekliyor...

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.