Düğün Salonları Bolu

Destan Düğün ve Toplantı Salonu

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Destan Düğün ve Toplantı Salonu

Destan Düğün ve Toplantı Salonu Hakkında

Kısa zamanda başardığımız tüm işlerde, hedefimiz hep çıtayı yükseltmek oldu. Öyle ki çoğu kez herkesin mutlu olduğu, memnun ayrıldığı organizasyonlarda dahi biz kendimizi mükemmele giden yolda hep eleştirdik ve eleştirmeye de devam ediyoruz. Siz de bizim gibi mükemmeliyetçi bir bakış açısıyla düğün gününüzü planlamak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Peki Destan Düğün Salonu Bolu olarak hangi hizmetleri veriyoruz?

-Ferah yapımızla konuklarımızı en iyi şekilde ağırlamak için faaliyet gösteriyoruz. Beyaz renkte tercih ettiğimiz masa örtülerimize pembe sandalye giydirmelerimiz eşlik ediyor. Ayrıca her masanın üstünde bulunan şamdanlarımız, salonumuza modern bir hava katıyor. Klasik yapıdaki bu dekoru beğenmeseniz dilediğiniz tarz ve renkte konsept mekân oluşturabiliyoruz. Bu konsepte uygun olacak şekilde süslemeler yaparak sizi hayallerinizdeki düğün dekorasyonuna ulaştırıyoruz.

-Sevdiklerinizle rahatça eğlenip dans edebilmeniz için geniş pist alanımızla düğün gününüzü şenlendiriyoruz. Kaliteli ses ve sahne sistemimizle en özen gününüzün keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.
-Bütün işlerinizi halledip son hazırlıklarınızı yapacağınız aynı zamanda düğün boyunca küçük dinlenmelerinizi yapacağınız gelin odamızı size özel hazırlıyoruz.

-Salonumuza özel hizmet veren fotoğrafçılarımız en güzel anlarınızın çekimlerini düğün boyunca kesintisiz sürdürüyor. Konuklarınız isterlerse uygun fiyatlarla çekilen toplu fotoğrafları alıp ömür boyu saklayabilir.

-Kalabalık düğün törenleriniz için 750 kişiliğe kadar çıkabilen kapasitemizle hizmet veriyoruz. Her türlü isteğinize rahatlıkla ulaşabileceğiniz tesisimizde ihtiyacınıza göre organizasyonlar düzenliyoruz. Düğün dışında açılış, bayi toplantısı, kına, mezuniyet töreni ve sünnet gibi davetlerinizde de faaliyet gösteriyoruz.

Size harika bir haberimiz var! 2019 Yılında salonumuzda düğün yapmanız halinde size balayı tatili hediye ediyoruz. Tüm bu hizmetlerden yararlanmak; daha fazla bilgiye sahip olmak ve size özel fiyat teklifleri almak için formu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bolu düğün mekanları arasında fark yaratacak özelliklerimiz ve güler yüzlü servis ekibimizle sizi bekliyoruz.

Destan Düğün ve Toplantı Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Destan Düğün ve Toplantı Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Destan Düğün ve Toplantı Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Destan Düğün ve Toplantı Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 60.000 - 80.000 TL aralığından başlamaktadır. Destan Düğün ve Toplantı Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 80.000 - 100.000 TL aralığından başlamaktadır.

Destan Düğün ve Toplantı Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Destan Düğün ve Toplantı Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Destan Düğün ve Toplantı Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Destan Düğün ve Toplantı Salonu düğün dışında kurumsal etkinlikler, nişan, doğum günü, sünnet düğünü, kına, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Otopark Araç Kapasitesi

50-75

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.