Destan Düğün ve Toplantı Salonu

E-posta Gönder

  • Merkez, Bolu.

Kapasite Bilgileri

Destan Düğün ve Toplantı Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Destan Düğün ve Toplantı Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 50.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Destan Düğün ve Toplantı Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Destan Düğün ve Toplantı Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Destan Düğün ve Toplantı Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Destan Düğün ve Toplantı Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Destan Düğün ve Toplantı Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 50.000 TL aralığından başlamaktadır.


Destan Düğün ve Toplantı Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Destan Düğün ve Toplantı Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Destan Düğün ve Toplantı Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Destan Düğün ve Toplantı Salonu düğün dışında kurumsal etkinlikler, nişan, doğum günü, sünnet düğünü, kına, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon ve açılışlar hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Tüm Sorular

Destan Düğün ve Toplantı Salonu Hakkında

Kısa zamanda başardığımız tüm işlerde, hedefimiz hep çıtayı yükseltmek oldu. Öyle ki çoğu kez herkesin mutlu olduğu, memnun ayrıldığı organizasyonlarda dahi biz kendimizi mükemmele giden yolda hep eleştirdik ve eleştirmeye de devam ediyoruz. Siz de bizim gibi mükemmeliyetçi bir bakış açısıyla düğün gününüzü planlamak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Peki Destan Düğün Salonu Bolu olarak hangi hizmetleri veriyoruz?

-Ferah yapımızla konuklarımızı en iyi şekilde ağırlamak için faaliyet gösteriyoruz. Beyaz renkte tercih ettiğimiz masa örtülerimize pembe sandalye giydirmelerimiz eşlik ediyor. Ayrıca her masanın üstünde bulunan şamdanlarımız, salonumuza modern bir hava katıyor. Klasik yapıdaki bu dekoru beğenmeseniz dilediğiniz tarz ve renkte konsept mekân oluşturabiliyoruz. Bu konsepte uygun olacak şekilde süslemeler yaparak sizi hayallerinizdeki düğün dekorasyonuna ulaştırıyoruz.

-Sevdiklerinizle rahatça eğlenip dans edebilmeniz için geniş pist alanımızla düğün gününüzü şenlendiriyoruz. Kaliteli ses ve sahne sistemimizle en özen gününüzün keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.
-Bütün işlerinizi halledip son hazırlıklarınızı yapacağınız aynı zamanda düğün boyunca küçük dinlenmelerinizi yapacağınız gelin odamızı size özel hazırlıyoruz.

-Salonumuza özel hizmet veren fotoğrafçılarımız en güzel anlarınızın çekimlerini düğün boyunca kesintisiz sürdürüyor. Konuklarınız isterlerse uygun fiyatlarla çekilen toplu fotoğrafları alıp ömür boyu saklayabilir.

-Kalabalık düğün törenleriniz için 750 kişiliğe kadar çıkabilen kapasitemizle hizmet veriyoruz. Her türlü isteğinize rahatlıkla ulaşabileceğiniz tesisimizde ihtiyacınıza göre organizasyonlar düzenliyoruz. Düğün dışında açılış, bayi toplantısı, kına, mezuniyet töreni ve sünnet gibi davetlerinizde de faaliyet gösteriyoruz.

Size harika bir haberimiz var! 2019 Yılında salonumuzda düğün yapmanız halinde size balayı tatili hediye ediyoruz. Tüm bu hizmetlerden yararlanmak; daha fazla bilgiye sahip olmak ve size özel fiyat teklifleri almak için formu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bolu düğün mekanları arasında fark yaratacak özelliklerimiz ve güler yüzlü servis ekibimizle sizi bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.