İnci Düğün ve Balo Salonu

1 Yorum

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

İnci Düğün ve Balo Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

İnci Düğün ve Balo Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

İnci Düğün ve Balo Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

İnci Düğün ve Balo Salonu Sıkça Sorulan Sorular

İnci Düğün ve Balo Salonu düğün fiyatları ne kadar?

İnci Düğün ve Balo Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. İnci Düğün ve Balo Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


İnci Düğün ve Balo Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

İnci Düğün ve Balo Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


İnci Düğün ve Balo Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

İnci Düğün ve Balo Salonu düğün dışında mezuniyet törenleri, nişan, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, açılışlar, kına, doğum günü, bayi toplantısı ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

İnci Düğün ve Balo Salonu Hakkında

Hayal ettiğiniz düğüne, İnci Düğün Salonu’yla artık çok yakınsınız. Sunduğu fırsatlar ve sağladığı avantajlar ile çiftlerimizin en güzel günlerine tanıklık etmek istediğimizi belirtelim. İnci Düğün Salonu Bolu’da aktif faaliyetine devam ediyor. Birçok çiftimizin, salonumuzda dünya evine girdiğini ve memnun bir şekilde işletmemizden ayrıldığını söyleyebiliriz.


Bolu merkez’de yer alan düğün salonumuz, çevre ilçelerden rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir konumda bulunuyor. Özel araçlarınızla gelmeyi tercih ederseniz sizi geniş otoparkımız karşılıyor. Buraya ücretsiz olarak araçlarınızı park edebilirsiniz.


Düğün salonumuz beyaz bir yapıdan oluşuyor. Bu yapımızı iç mekânımızda kullandığımız aksesuarlar ve tercih ettiğimiz detaylarla da destekledik. Salonumuza giriş yaptığınızda sağ ve sol tarafa eşit şekilde ayrılan masa ve sandalyeleri göreceksiniz. Ortadaki alanı çiftimizin yürüyüş alanı olarak kullanmaktayız. Tam karşıda da geniş bir sahnemiz bulunuyor. Bu sahnenin de tam ortada bulunduğunu ve müziğin, salonun her köşesine rahatlıkla ulaştığını rahatlıkla söyleyebiliriz.


Salonumuzdaki masaların yuvarlak ve büyük masalardan oluştuğunu söylemek istiyoruz. Böylelikle alanımızı daha etkin kullanabiliyor ve daha çok misafirimizi ağırlama imkânımız bulunuyor. Napolyon sandalyelerimiz de büyük masalarımızla uyumlu bir görüntü içerisinde oluyor. Bu masa ve sandalyelerimizi istediğiniz tarzda ve konseptte süslüyoruz. İsteklerinizi gerçekleştirmek ve hayal ettiğiniz düğünü salonumuzda yaşamanız için var gücümüzle çalışmaktayız.


Orkestramız gece boyunca size güzel şarkılarla eşlik edecekler. Geniş repertuvarlı müzisyenlerimiz yöre oyunlarını, düğün ile ilgili şarkıları, eğlenebileceğiniz müzikleri ve daha birçok müzik türünü rahatlıkla çalabiliyorlar. İsteklerinizi de geri çevirmiyor ve düğününüzde çalıyoruz.


Personelimizin gece boyunca çiftimizin sevdikleriyle ilgileneceklerini ve her isteklerinin yerine getireceklerinden emin olabilirsiniz. Güler yüzlü bir hizmet sunan çalışanlarımızın ilgilerini her zaman üzerinizde hissedeceksiniz.


Bu avantajlarımızdan yararlanmak ve İnci Düğün Salonu fiyatını öğrenmek için formu doldurabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Yukarısoku Mahallesi, Karadere Cd. NO 130, 14100 Bolu Merkez/Bolu

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    İnci Düğün ve Balo Salonu Yol Haritası

İnci Düğün ve Balo Salonu Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Sünnet & Yiğit

Düğün Tarihi: 23.04.2023Mekan nezih ve eglenceli klasik düğün salonu anlayışı yok aynı zamanda bütün bütçelere uygun ve her türlü yardım ve istekler geri cevrilmiyor her isteğe açık bir işletme anlayışı ile yardımcı olunuyor biz sünnet düğünü yaptık cokda memnun olduk özellikle personel hem saygılı hemde işinin ehli... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.