Tınmazol Plaza

E-posta Gönder

  • Gerede, Bolu.

Kapasite Bilgileri

Tınmazol Plaza
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Tınmazol Plaza Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Tınmazol Plaza Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Tınmazol Plaza Sık Sorulan Sorular

Tınmazol Plaza düğün fiyatları ne kadar?

Tınmazol Plaza düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Tınmazol Plaza düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Tınmazol Plaza kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Tınmazol Plaza 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Tınmazol Plaza düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Tınmazol Plaza düğün dışında doğum günü, nişan, davet ve resepsiyon, parti, kına, baby shower, açılışlar, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Tınmazol Plaza Hakkında

Tüm özel günler özeldir ve hayatınızda bir kez yaşayacağınız bu özel günlere değer biçilemez. Bu nedenle izin verin organizasyonlarınızı A’dan Z’ye tüm detaylarıyla profesyonel bir şekilde biz ilgilenelim!

Uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren tecrübeli bir firmayız biz. Şimdiye kadar gerçekleştirdiğimiz organizasyonlar bize birçok olumlu şey kattı ve aldığımız geri dönüşler eşliğinde kendimizi daha da geliştirme fırsatı bulduk. Birçok çiftin en heyecanlı dakikalarına şahitlik ettik. Beraber güldük hep beraber eğlendik. Peki düğününü bir şölene çevirdiğimiz şanslı çiftlerimizden biri olmak ister misiniz? ‘’Evet!’’ dediğinizi duyduk bile, o halde hemen sunduğumuz hizmetlerden bahsedelim;

Öncelikle Tınmazol Plaza Gerede ilçesinde faaliyet gösteriyor. Kolay ulaşım ağına sahip olduğumuzu da rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu nedenle misafirleriniz ister kendi araçlarıyla isterlerse de toplu taşıma araçlarını kullanarak zaman kaybı yaşamadan mekânımıza gelebilir.

Düğününüzü yapacağınız salonumuzun 1000 kişiye kadar çıkabilen müthiş bir kapasitesi var. Kalabalık davetler için oldukça uygun bir tercih olacak misafirimiz yüksek tavanlı yapısı ve modern dekorasyonuyla dikkat çekiyor. Süsleme konusunda da elimizden geldiğince isteklerinizi yerine getirdiğimizi belirtelim. Eğer aklınızda sıra dışı bir konsept oluşturmak varsa organizasyon firmalarından destek alabilirsiniz. Profesyonel organizatörler ile iş birliği kurup hayallerinizi gerçeğe dönüştürmekten büyük keyif alacağız.

Salonumuzun geniş bir pist alanı mevcut. Son teknolojiyle üretilmiş ses, ışık ve sahne sistemine sahip olduğumuzu da söylemek isteriz. Bu sayede organizasyonunuzun başından sonuna kadar rahatça eğlenecek, en sevdiğiniz şarkılara eşlik ederken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Bolu düğün salonu fiyatlarından oldukça uygun fiyatlarla hizmet veren Tınmazol Plaza hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan bilgileri kullanarak bize ulaşabilir, aklınızdaki tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.