Manolya Pastanesi

E-posta Gönder

Manolya Pastanesi Genel Özellikler

 • Minimum Dilim Başı Fiyatı

  10-30 TL

 • Maksimum Dilim Sayısı

  Limit Yok

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 haftadan az

Manolya Pastanesi Özellikler

 • Özellikler

  Ücretsiz Tadım, Özel Tasarım, Cupcake

Manolya Pastanesi Sıkça Sorulan Sorular

 • Kesilen pasta maket mi, gerçek mi?

  İsteğe bağlı

Manolya Pastanesi Hakkında

A'dan Z'ye, tıpkı gelinliğinizi tasarlar gibi size pastanızı tasarlama fırsatı sunuyoruz.

Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim...

Sarlott By Manolya, Manolya Pastanelerine ait bir oluşumdur. Sarlott, Manolya Pastanelerinin Kozyatağı ve Çekmeköy şubelerin de hizmet vermektedir.

Manolya Pastaneleri, 1980 yılında Göztepe 'de açılan ilk mağazası ile faliyetlerine başlamış, İstanbul'un bir çok semtinde nezih mağazalarıyla hizmet vermektedir. Manolya, harikulade lezzetleri, teknolojinin ve ustalığın en ileri düzeyde uygulandığı modern tesislerinde, son derece titizlikle 40 yılı aşkın deneyimi ile alanında özel bir yere sahip olup günlük 250 çeşidin üzerinde standart ürün üretmektedir.

Manolya Pastaneleri; catering ve private label üretim hizmeti de vermekte olup (HİSAD) Hijyen ve Sanitasyon Derneği'nin kurucularındandır. Manolya Pastaneleri'nin bütün şubeleri merkeze bağlı olup firmamız tarafından bayilik verilmemektedir.

Kısa sürede kalitesi ve lezzetiyle rakiplerinden farklılığını ortaya koyan Manolya Pastanesi, yediden yetmişe tüm herkesin müdavimi olduğu bir pastane haline geldi. Müşteri taleplerinin hızla büyümesi sonucu 1995 yılında İstanbul Sultanbeyli'de kendi ismini de taşıyan Manolya Plaza içersindeki 2800 metre karelik alana üretim fabrikasını kurdu. Toplam on şubesi bulunan Manolya Pasteneleri, satış ağını ve ürün çeşitliliğini sizlere daha iyi hizmet sunmak adına her geçen gün talepler doğrultusunda daha iyiye doğru geliştirerek yoluna hızla devam etmektedir.

Sarlott, siz değerli müşterilerimizin hayallerini gerçekleştirmek için düğün pastaları için kurulan özel bir oluşumdur. Sizlerin hayallerini gerçekleştirmek için “Sarlott Ustaları” her dönem yurt dışındaki workshop lara katılarak kendilerini her geçen gün geliştirmektedirler.

A'dan Z'ye, tıpkı gelinliğinizi tasarlar gibi size pastanızı tasarlama fırsatı sunuyoruz.

Hayallerinizi gerçekleştirmek için buradayız.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.