Düğün Pastası İndirimleri

Renkli, çok katlı, şık ve lezetli... Aradığın düğün pastası ne olursa olsun Düğün.com'da bulabilirsin! İndirimli düğün pastası fiyatlarından faydalanmak için kampanyaları kaçırma!

La Florist Düğün Pastası
%10 indirim
16 2
La Florist Düğün Pastası

Düğün.com Çiftlerine Özel İstenilen Tasarım Üzerinden %10 İndirim !

Hocaoğlu Pasta
%15 indirim
34 1
Hocaoğlu Pasta

Mayıs Ayına Kadar Yapılacak Anlaşmalarda Tüm Ürünlerimiz %15 İndirimli!

Cakeland By Dilara
Hediye
49 1
Cakeland By Dilara

Nişan/Düğün Pastası Siparişlerinde İstanbul İçi Ücretsiz Teslimat Hediye!

Balım Butik Pasta
%25 indirim
46 1
Balım Butik Pasta

Düğün.com Çiftlerine Özel Yapılacak Düğün Ve Nişan Pastalarınıza %25 İndirim İmkanı!

Dream More Event
%20 indirim
7
Dream More Event

Tüm Tasarım Pastalarınızda %20 İndirim !

Günizi Patisserie
Hediye
33 3
Günizi Patisserie

Tüm Pasta Siparişlerinizde El Yapımı Kasnak Pano İşlemesi Bizden Hediye!

Kenda Cakes
%20 indirim
29 8
Kenda Cakes

Haziran Ayına Kadar Tüm Düğün- Nişan- Söz Pastası Anlaşmaları %20 İndirimli!

Balkız Pasta Cafe
%20 indirim
13 6
Balkız Pasta Cafe

Nişan Ve Düğün Pastalarınızda %20 İndirim Sizleri Bekliyor

Sultan-i Fırın Pasta
%20 indirim
16 4
Sultan-i Fırın Pasta

Söz- Nişan Pastalarınızda Geçerli %20 İndirim!


Diğer İhtiyaçların İçin Kampanyalar

Söz ve Nişan Pastası Nasıl Seçilmeli?

Söz veya nişan pastanızı seçerken işe öncelikle tadım testi yaparak başlamanızı öneririz. Pastanın tasarımı kadar lezzetinin de önemli olduğunu unutmamalısınız. Pastalarını lezzetli bulduğunuz bir pasta firması seçtikten sonra nasıl bir pasta tasarımı istediğinize karar verebilirsiniz. Nişan pastası fiyatları pastanın içindeki malzemelere ve tasarımına göre farklılık gösterebiliyor. Özel çikolata, fıstık gibi malzemelerin kullanıldığı pastalar, klasik malzemelerle yapılanlara göre daha yüksek fiyatlı olabiliyor. Pasta tasarımınızda kullandığınız detaylar da fiyata etki eden unsurlar arasında. Özel tasarımların yapıldığı pastalar standart nişan pastalarına göre daha yüksek fiyatlı olabilir. Söz ya da nişan töreninizde resimli ya da kalp şeklinde bir pasta tasarımı kullanabilirsiniz. İndirimli nişan pastası hazırlayan firmaları inceleyerek özel malzemelerin kullanıldığı, beğendiğiniz tasarımlardaki pastaları daha uygun fiyatlara satın alabileceğinizi unutmayın.

Uygun Fiyata Düğün Pastası Almak İçin Öneriler

Düğün pastası fiyatları, tıpkı nişan ve söz pastalarında olduğu gibi kullanılan malzemelere, tasarıma ve büyüklüğe göre değişiklik gösterir. Tek katlı pastalar, çok katlı modellere göre daha uygun fiyatlı olabiliyor. Eğer kalabalık bir düğün yapmayı düşünmüyorsanız tek katlı pastalardan tercih edebilirsiniz. Çok katlı ve gösterişli bir düğün pastası istiyorsanız gerçek pasta yerine maket modellerden tercih edebilirsiniz. Maket pastalar, gerçek pastalara göre genellikle daha uygun fiyatlı olur. Maket pastanızı kestikten sonra misafirlerinize de lezzetini beğendiğiniz bir pastayı ikram edebilirsiniz. Uygun fiyata düğün pastası almak için uygulayabileceğiniz bir diğer yöntem ise erken rezervasyon yaparak indirim kazanmak.

Zaman zaman masraflı olabilen düğün hazırlıkları sırasında tasarruf etmek tüm çiftlerin yararına. Firmaların Düğün.com çiftlerine özel hazırladığı indirimlerden ve kampanyalardan yararlanarak beğendiğiniz tasarımda ve kalitede pastaları düşük fiyatlara bulabilirsiniz.