Düğün Organizasyon Balıkesir

By Ayaz Event

  • Min. Fiyat
    600-800 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

By Ayaz Event Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
600-800 TL

By Ayaz Event Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

By Ayaz Event Sıkça Sorulan Sorular

By Ayaz Event şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, By Ayaz Event şehir dışında hizmet veriyor.

By Ayaz Event ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

By Ayaz Event ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

By Ayaz Event organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"Evlenecek olan çiftlerin isteği doğrultusunda organizasyon stilimiz değişiyor. Genellikle modern tarzda organizasyonlar düzenliyoruz."

By Ayaz Event düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

By Ayaz Event düğün organizasyonu dışında doğum günü, piknik, bayi toplantısı, sünnet düğünü, parti, açılışlar, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, nişan, baby shower organizasyonlarında hizmet vermektedir.

By Ayaz Event hangi hizmetleri vermektedir?

By Ayaz Event kapalı çadır, dj, işık ve ses ekipmanları, nikah şekeri, havai fişek, fotoğraf ve video, davetiye, pasta, lcv hizmeti, masa / sandalye temini, dekor, çiçek, araç kiralama, barkovizyon, kına gecesi, catering, sanatçı, süsleme, servis ve hizmet elemanı, mekan giydirme hizmetlerini vermektedir.

By Ayaz Event düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

By Ayaz Event organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 600-800 TL aralığından başlamaktadır.

By Ayaz Event Hakkında

Başarılı bir organizasyon ile gecenizi unutulmaz kılabilirsiniz.


Nasıl mı?


By Avaz Event organizasyon firmasını tercih edebilirsiniz. Biz bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz tüm özel günleri sunduğumuz hizmetler ile davetlilerin aklına kazıdık. Bizi tercih eden çiftler hummalı çalışmalarımızı hayranlıkla izlediler ve diğer özel günleri için de bizi tercih ettiler. 10 yıldır bu sektörde sayısız organizasyon gerçekleştirdik. Eğer siz de Balıkesir düğün organizasyon firmaları arasından seçim yapmak üzereyseniz sayfamızı incelemeden karar vermeyin. Çünkü bizim en büyük gayemiz en önemli anları davetlileriniz için unutulmaz kılabilmemiz!


Bizimle gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınız için fikirlerinizi öğreniyor, birlikte bir plan oluşturuyoruz. Profesyonel hizmetimizle hayallerinizi gerçekleştiriyor, kaliteli en uygun fiyatlarla buluşturuyoruz.


Balıkesir’de gerçekleştireceğiniz düğün organizasyonları için hangi hizmetleri sağlıyoruz?


İlk olarak aklınızda bir konsept belirlediyseniz konseptinizi geliştiriyor, istediğiniz detayları konumlandırdığımız aksesuarlarınızla beraber gecenizin unutulmaz olmasını sağlıyoruz. Konseptlerinizi bizimle beraber mekâna uyarlayabilirsiniz.


Aklınızda bir konsept yoksa yaratıcı ekibimiz sizin için düğün konseptleri araştırabilir ve hayallerinizi gerçekleştirebilmek adına gecenizde en önemli detaylara yer verebilir. Modern tarzlarda düğün organizasyonları tasarlayarak trendleri yakalamanızı sağlıyoruz.


Göz alıcı bir organizasyon gerçekleştirebilmeniz için organizasyonunuzun başından itibaren harikulade organizasyon akışına sahip oluyorsunuz. Davet mekânınızı bizimle beraber tasarlıyor, nikâh masanızdan başlayarak masa ve sandalye süslerine beraber karar verebiliyoruz. Konsept tasarımlara yer verebildiğimiz özel günleriniz için şamdanlardan mumluklara kadar hazırladığımız konsepte uygun aksesuarları kullanıyoruz.


Yemek düzeninde gerçekleştireceğimiz organizasyonlarınızda davetlilerinizi kıskandıracak detayları konumlandırıyor, özel çiçek aranjmanlarına yer veriyoruz. Çevre dekorunu beraber hazırlıyor, istediğiniz renkler ışığında mekânımızın düzenlenmesini sağlıyoruz. Düğün organizasyonu öncesinde hazırlanan demo masada gerekli düzenlemeleri sağlayabiliyor, düğün öncesinde masanızı görme şansınız oluyor.


Oturma planını sizlerin verdiği bilgiler doğrultusunda hazırlıyor, karşılama personellerimiz ile davetlilerinize yer gösterimi yapıyoruz. Organizasyonlarınız için personel temini de sağlıyor, gecenin gizli kahramanlarını profesyonel ekibimizden seçebiliyorsunuz.


Müzik, dekorasyon, fotoğraf ve video olmak üzere birçok hizmeti sağlıyor, düğün organizasyonunuzu asla unutulmayacak bir geceye dönüştürüyoruz.


Düğün organizasyonlarının yanı sıra kına gecelerinizde, nişan törenlerinizde ve kurumsal etkinliklerinizde de bizi tercih edebilirsiniz. Deneyimli ekibimizin bilgi birikiminden yararlanabilir, keyifli bir düğün organizasyonuna By Avaz Event ekibiyle sahip olabilirsiniz.


Gecenizi bize emanet etmek için yapmanız gereken tek şey; sayfa üzerinde yer alan ücretsiz fiyat teklifi al butonuna tıklamak!


İletişim kurmanız için bekliyoruz.

İletişim

  • Adres:

    Bahçelievler Mahallesi Beyoğlu Caddesi Vali Sokak No:11

  • Haritadaki Konumu

    By Ayaz Event Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.