By Ayaz Event

E-posta Gönder

By Ayaz Event Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  20-30 TL

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

By Ayaz Event Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

By Ayaz Event Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Araç kiralama, Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Evlenecek olan çiftlerin isteği doğrultusunda organizasyon stilimiz değişiyor. Genellikle modern tarzda organizasyonlar düzenliyoruz.

By Ayaz Event Hakkında

Başarılı bir organizasyon ile gecenizi unutulmaz kılabilirsiniz.


Nasıl mı?


By Avaz Event organizasyon firmasını tercih edebilirsiniz. Biz bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz tüm özel günleri sunduğumuz hizmetler ile davetlilerin aklına kazıdık. Bizi tercih eden çiftler hummalı çalışmalarımızı hayranlıkla izlediler ve diğer özel günleri için de bizi tercih ettiler. 10 yıldır bu sektörde sayısız organizasyon gerçekleştirdik. Eğer siz de Balıkesir düğün organizasyon firmaları arasından seçim yapmak üzereyseniz sayfamızı incelemeden karar vermeyin. Çünkü bizim en büyük gayemiz en önemli anları davetlileriniz için unutulmaz kılabilmemiz!


Bizimle gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınız için fikirlerinizi öğreniyor, birlikte bir plan oluşturuyoruz. Profesyonel hizmetimizle hayallerinizi gerçekleştiriyor, kaliteli en uygun fiyatlarla buluşturuyoruz.


Balıkesir’de gerçekleştireceğiniz düğün organizasyonları için hangi hizmetleri sağlıyoruz?


İlk olarak aklınızda bir konsept belirlediyseniz konseptinizi geliştiriyor, istediğiniz detayları konumlandırdığımız aksesuarlarınızla beraber gecenizin unutulmaz olmasını sağlıyoruz. Konseptlerinizi bizimle beraber mekâna uyarlayabilirsiniz.


Aklınızda bir konsept yoksa yaratıcı ekibimiz sizin için düğün konseptleri araştırabilir ve hayallerinizi gerçekleştirebilmek adına gecenizde en önemli detaylara yer verebilir. Modern tarzlarda düğün organizasyonları tasarlayarak trendleri yakalamanızı sağlıyoruz.


Göz alıcı bir organizasyon gerçekleştirebilmeniz için organizasyonunuzun başından itibaren harikulade organizasyon akışına sahip oluyorsunuz. Davet mekânınızı bizimle beraber tasarlıyor, nikâh masanızdan başlayarak masa ve sandalye süslerine beraber karar verebiliyoruz. Konsept tasarımlara yer verebildiğimiz özel günleriniz için şamdanlardan mumluklara kadar hazırladığımız konsepte uygun aksesuarları kullanıyoruz.


Yemek düzeninde gerçekleştireceğimiz organizasyonlarınızda davetlilerinizi kıskandıracak detayları konumlandırıyor, özel çiçek aranjmanlarına yer veriyoruz. Çevre dekorunu beraber hazırlıyor, istediğiniz renkler ışığında mekânımızın düzenlenmesini sağlıyoruz. Düğün organizasyonu öncesinde hazırlanan demo masada gerekli düzenlemeleri sağlayabiliyor, düğün öncesinde masanızı görme şansınız oluyor.


Oturma planını sizlerin verdiği bilgiler doğrultusunda hazırlıyor, karşılama personellerimiz ile davetlilerinize yer gösterimi yapıyoruz. Organizasyonlarınız için personel temini de sağlıyor, gecenin gizli kahramanlarını profesyonel ekibimizden seçebiliyorsunuz.


Müzik, dekorasyon, fotoğraf ve video olmak üzere birçok hizmeti sağlıyor, düğün organizasyonunuzu asla unutulmayacak bir geceye dönüştürüyoruz.


Düğün organizasyonlarının yanı sıra kına gecelerinizde, nişan törenlerinizde ve kurumsal etkinliklerinizde de bizi tercih edebilirsiniz. Deneyimli ekibimizin bilgi birikiminden yararlanabilir, keyifli bir düğün organizasyonuna By Avaz Event ekibiyle sahip olabilirsiniz.


Gecenizi bize emanet etmek için yapmanız gereken tek şey; sayfa üzerinde yer alan ücretsiz fiyat teklifi al butonuna tıklamak!


İletişim kurmanız için bekliyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Bahçelievler Mahallesi Beyoğlu Caddesi Vali Sokak No:11

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.