Taşkın Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Taşkın Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  50-100 TL

Taşkın Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 hafta

Taşkın Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Taşkın Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Sizin isteğinize göre her organizasyon stilinde hizmet verebiliyoruz.

Taşkın Organizasyon Hakkında

Düğün, kına veya nişan gibi hayatımızdaki en önemli etkinlikleri düzenliyoruz. Evlenecek her çiftin düğün, kına geceleri için mutlaka bir hayali vardır. Giyilen elbiseden başlayarak mekânın dekorlarına kadar birçok konuda hayallere sahip olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla beraber eğlendiğiniz, kahkahalar attığınız bir günü düşlüyor olabilirsiniz. Biz hayallerinizi gerçekleştirmek istiyoruz.

Taşkın Organizasyon olarak 25 yıllık müzik alanında tecrübemizle beraber 3 yıldır ise kına ve düğün organizasyonlarında aktif olarak faaliyet gösteriyoruz. Özel günleriniz, açılışlarınız ve her türlü organizasyonlarınızda bulunuyoruz. Evlenecek çiftler ve bize gelen herkes için özenle çalışıyoruz. Organizasyonun türü ne olursa olsun, hepsi için aynı planlama sistemiyle hareket ediyoruz. Organizasyon çalışmalarımız 3 aşamadan oluşuyor.
Planlama, hazırlık, yürütme… Sizinle beraber planlar, deneyimle ekibimizle beraber hazırlar, kusursuz bir gece olması için orada oluruz. Düğünün her aşamasını ve detayını düşünüyoruz. Dekorundan başlayarak, çiçek ve süslemelerine kadar biz ilgileniyoruz. Düğün mekânını gördükten sonra planlarımızı oluşturuyoruz. Açık bir mekanda ise mutlaka kötü hava koşullarını düşünerek, ikinci bir plan oluşturuyoruz. Bu durumlar için kapalı çadır seçeneğimizi öneriyoruz.
Planlama kısmında lezzetli pastalara, nikâh şekerlere ve yemeklere de beraber karar veriyoruz. Pastadan başlayarak nikah şekerine kadar en kaliteli malzemelerle düğün gününüze lezzet katıyoruz. Yemekli düğün tercih edenler için, catering hizmetini de sunuyoruz. Sizlere önceden demo masalar oluşturabiliyoruz. LCV hizmetiyle de düğüne katılacak davetlilerin listelerini oluşturuyoruz. Kına geceleriniz, bekârlığa veda partininiz ya da after party yapıyorsanız, sizlere sağladığımız dj ve ışık ve ses ekipmanlarıyla gecenize renk katabiliyoruz.10-20 TL’den başlayan kişi başı fiyatlarımız seçtiğiniz pakete göre değişmekte. Düğün organizasyon paketlerimizi incelemeden başka hangi organizasyonlarda hizmet veriyoruz göz atabilirsiniz.

Hangi organizasyonlarda hizmet veriyoruz?

Açılış, Festival, Düğün, Kına Sünnet, Yılbaşı, Ses ve Işık Sistemi, Açılış, Kokteyl, Fuar, Düğün, Gezi, Toplantı, Doğum Günü, Masa-Sandalye Kiralama ve Süsleme, Düğün organizasyon malzemeleri

İstediğiniz organizasyonu seçerek, 6 hafta önce formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Organizasyonunuzu planlamaya başlayalım.

İletişim

 • Adres:

  İstanbul Cennet Mah. Ziya Gökalp Cad. Sakarya Apart. No:55 Küçükçekmece

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Taşkın Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.