Mine Davet Organizasyon*

Mine Davet Organizasyon
İstanbul’un en prestijli caddeleri arasında yer alan Bağdat Caddesi'nde bulunan Mine Davet & Organizasyon sıcacık duygularla en özel günlerinizde sizlere destek olmaya devam ediyor.
Düğün konusu çok çok ciddi bir görev bize göre. Bu yüzden tecrübe ister, işi planlayacak, yönetecek kişilerde vizyon ister, sıkı takip ister, detayları adım adım takip ister. Bu yüzden biz keyifle, heyecanla, güler yüzümüz ve tecrübemizle birlikte yürüttüğümüz tüm organizasyonları başarıyla sonuçlandırmanın gururunu yaşıyoruz her düğünde.
Yılda 100'den fazla düğün ve 30.000‘den fazla konuk ağırlayarak sizlerin mutlu anlarına başarı ile imzamızı atıyoruz.
Siz de hayallerinizdeki düğünü uygun bütçelerle gerçeklere dönüştürmek isterseniz mutlaka Mine Davet & Organizasyona bekleriz.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (11)

+ Yorum Yaz
G&A Gamze & Ali Düğün Tarihi: 08/10/2016

Firmanın ürünleri kendi malı olduğu için çok temiz ve pırıl pırıldı.Bize ilk tanıştığımız andan düğün sonuna kadar çok ilgi gösterildi.Ailelerimize gösterilen saygı da bizi çok mutlu etti.Ekip çok tecrübeli ve insancıl.Her istediğimizde mutlaka yanımızda yönetimden bir kişi vardı.

Y&A Yaprak & Akın Düğün Tarihi: 16/07/2016

Bağdat Caddesinde bir firma olduğu için açıkçası ziyarete giderken çok yüksek bütçeli bir fiyat alacağımı zannediyordum.Ziyaret esnasında bize sunulan seçenekler ile son derece uygun bir teklif aldım ve düğünümü Mine Davet ile yapmaya karar verdik. Üretici bir firma olmaları, düğünümde oluşacak her türlü değişikliğe de anında cevap verecek bir kabiliyetleri olduğu konusunda bana rahatlık verdi. Bu yüzden firmayı tüm evleneceklere tavsiye ederim. Düğün günüm için içim rahat artık 16.07.2016 daki düğün günümü bekliyoruz.

E&G Erinç & Görkem Düğün Tarihi: 16/12/2017

Düğünümüzün her detayı ile bu kadar yakından ilgilendikleri için Mine Organizasyona çok teşekkür ederiz. Her konuda fikir aldık.Bizlerin bütçesine en uygun çözüm ürettiler. Gereksiz yere bütçe ayırdığımız bir çok konuda bizimde görüşümüzü alarak en ekonomik ve en şık konseptin ortaya çıkması için gerçekten çabaladılar. Sonuçta başta biz ve ailelerimiz ile gelen tüm konukların taktir ettiği bir konsept çıktı ortaya. Kıscası Mine Organizasyon işini yaparken bizim mutluluğumuz kadar cebimizi de düşünerek çalışıyor. Bu da ayrı bir güzellik.

Ö&A Özlem & Arda Düğün Tarihi: 17/11/2017

Le Meridiyen otelde yapılan düğünümüzde şehir dışından da çok davetlimiz vardı. Biz Mine Organizasyondan organizasyon, müzik, fotoğraf, after pary dahil paket olarak hizmet aldık. Tüm konuklarımız ortaya çıkan görsel güzellikten çok etkilendiler. Bu da bizi ve ailelerimizi mutlu etti. Sonuçta çok emek verilen düğün gibi ciddi bir işin , bu konuda tecrübeli, detaylara hakim bir firma ile yürütülmesinde çok fayda var. Karşılaştığınız samimi ve yakın ilgi de sizin yorgunluklarınızı hafifletiyor. Herşey için yürekten teşekkür ediyoruz.

E&K Esra & Kenan Düğün Tarihi: 17/09/2017

Davetli sayımızın fazla olması başta bizi gerçekten endişelendirdi. Ancak Mine Hanım ve Mine Organizasyon yönetimi sayımızın fazla olması endişemizi yok ettiği gibi, kınamız dahil tüm sorumluluğu üstlerine alarak bizleri çok rahatlattılar. Her aradığımızda telefonumuz açıldı, konuştuk, rahatladık. Düğünün yapılacağı otel banket yönetimi ile uyumları ve düğün mekanına gelerek yerinde çözüm üretmeleri de size verdikleri önemin bir göstergesi bizce. Biz evlendik, çok mutluyuz. Çok da güzel bir düğün oldu. Günlerce düğünümüz konuşuldu. Bizde Mine Organizasyonun hakkını teslim etmek durumundayız. İşlerini severek, gönülden yapıyorlar. Bizi de hiç bir anda yalnız bırakmadılar. Ellerine, emeklerine sağlık.

M&S Milensu & Sefa Düğün Tarihi: 16/09/2017

Tanıştığımız ilk andan itibaren bir dost, bir arkadaş ortamındaymışız gibi ilgi ve samimiyet gördük.Uzun ön görüşmelerimiz esnasında sabırla, hoşgörüyle sizi dinleyen bir ekiple karşılaşıyorsunuz. Tüm bu güzel duygular da düğüne aynen yansıyor elbette. Mine Hanım ve ekibine bizim düğünümüzde gösterdikleri desteğe, yaratıcılığa ve her detayla tek tek ilgilenmelerine teşekkür ederiz. Bizlere gerçekten unutmayacağımız bir hizmet sundular.

G&A Gamze & Atakan Düğün Tarihi: 08/09/2017

Bizim Mine Organizasyon'layollarımızın kesişmesi bir tesadüf oldu. Düğünümüze çok kısa süre kala daha evvel ön anlaşma yaptığım firmanın bizlere düğün için görüşme randevusu bile vermemesi üzerine Haziran ayında Hilton Bosphorus Otel'de davetli olarak gittiğimde çok beğendiğim konsepti yapan Mine Organizasyon aklımıza geldi. Düğün tarihine 15 gün kalmasına rağmen , Mine Organizasyon mükemmel bir iş çıkardı ve hiç aksama olmadan bizim düğünümüzü gerçekleştirdi. O zaman anladım ki düğün işinde her şey para değil. Tecrübe, yönetim yeteneği, ekip, hoşgörü, iletişim daha önemli imiş. Kendileriyle çalışmaktan çok çok memnun kaldık.

A&F Ayşegül & Fırat Düğün Tarihi: 28/07/2017

Biz tüm düğün görüşmelerini Mine Hanım yurtdışında iken ekibiyle yürüttük. Her konuda yapıcı, çözüm odaklı bir ekiple anlaşma sağladık. Sonradan Mine Hanım ile tanıştık. Bizim düğünümüz Hilton Bosphorus 'da ve tam istediğimiz gibi, şık ama sade ve ekonomik bir konseptle yapıldı. Ne istediysek bize çözüm sunuldu. Düğün günü planımıza aykırı olan tek şey hava idi. Yağmur yağdı yağacak diye endişelendik. Bu konuda bile sağolsunlar hemen acil çözüm ürettiler, ama şansımıza yağmur yağmadı. Kendilerine işlerinde başarılar dileriz.

N&A Neslihan & Akifcan Düğün Tarihi: 21/05/2017

Sheraton Ataşehir 'de yapılan düğünüzmüz gerçekten çok güzel oldu. Düğün öncesi ve düğün günü bize gösterilen anlayış, sevgi, destek için Mine Organizasyona, başta Mine Hanım olmak üzere ne kadar teşekkür etsek azdır. Çok kalabalık bir davetli topluluğunun olduğu düğünümüzü baştan sonra çok düzgün yönettiler.Hiçbir sorun yaşamadan, tüm konuklarımıza karşı övündüğümüz bir düğün çıktı ortaya. Sağolsunlar.

B&B Begüm & Burak Düğün Tarihi: 13/05/2017

Biz düğünümüzle ilgili organizasyon, müzik, ses, ışık, after party, davul şovu tamamen Mine Organizasyondan temin ettik. Her şeyle tek tek ilgilenmek yerine işi Mine Organizasyon'un tecrübesine bıraktık, biz zamanı diğer işlerimize harcadık. Çok da iyi yapmışız. Hem bu konuda onların sektördeki gücünün avantajından yararlandık, hem de daha az yorulduk. Sonuçta ortaya çok güzel bir düğün çıktı. Biz dahil tüm konuklarda hem çok eğlendik, hem de çok mutlu olduk.

G&A Gizem & Alican Düğün Tarihi: 18/02/2017

Mine Organizasyon'da düğün görüşmelerine gittiğimiz ilk randevudan, düğün gününe kadar çok sıcak ilgi ile karşılandık. Her zaman iletişime ve paylaşıma açık bir şekilde sürecimizi çok güzel yürüttük. Bize her aşamada gösterilen ilgi ve destekten çok memnun kaldık.Düğünümüz de çok şık ve güzel oldu.Mine Hanım ve ekibine yürekten teşekkür ediyoruz.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Mine Davet Organizasyon ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Mine Davet Organizasyon hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap