Louloudis İstanbul

E-posta Gönder

  • Beşiktaş, İstanbul.

Louloudis İstanbul Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
750 TL'den fazla

Louloudis İstanbul Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo Masa
Evet
Konsept/Tema Geliştirme
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet

Louloudis İstanbul Sıkça Sorulan Sorular

{Louloudis İstanbul} düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Louloudis İstanbul organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 750 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.


{Louloudis İstanbul} hangi hizmetleri vermektedir?

Louloudis İstanbul servis ve hizmet elemanı, işık ve ses ekipmanları, kına gecesi, fotoğraf ve video, araç kiralama, süsleme, dj, barkovizyon, havai fişek, davetiye, sanatçı, masa / sandalye temini, çiçek, mekan giydirme, dekor, catering, lcv hizmeti, pasta, nikah şekeri, kapalı çadır hizmetlerini vermektedir.


{Louloudis İstanbul} düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Louloudis İstanbul düğün organizasyonu dışında açılışlar, piknik, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, doğum günü, baby shower, nişan, kurumsal etkinlikler, parti, sünnet düğünü organizasyonlarında hizmet vermektedir.


{Louloudis İstanbul} hangi organizasyon tarzlarında hizmet vermektedir?

Louloudis İstanbul vintage/retro, görkemli, sade, klasik, romantik, modern, rustik, bohem, gotik tarzdaki organizasyonlarda hizmet vermektedir.


{Louloudis İstanbul} hangi mekanlarda organizasyon hizmeti vermektedir?

Louloudis İstanbul düğün salonu, plaj/sahil düğünü, bahçe/kır düğünü, kulüp/davet alanı, restoran, havuz başı düğünü, tekne/yat düğünü, balo salonu mekanlarında organizasyon hizmeti vermektedir.


{Louloudis İstanbul} ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Louloudis İstanbul ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.


{Louloudis İstanbul} şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Louloudis İstanbul şehir dışında hizmet veriyor.

Tüm Sorular

Louloudis İstanbul Hakkında

Louloudıs, 2009’den beri düğün organizasyonu sektöründe hizmet veren bir ekibin eseri. Markamız 2020’de faaliyete geçti. Bir de çiçek firmamız var ve davetlerinizin dekorasyonunu nadide çiçeklerimizle yapıyoruz. Romantik olduğu kadar benzersiz bir düğün hayal ediyorsanız, düşlediğiniz temayı davetinizin dört bir köşesine yansıtmak için buradayız. Deneyimli ekibimizle tatlı telaşınızı keyifli bir anıya dönüştürebiliriz. Şanslı Louloudıs İstanbul çiftlerinden olmaya var mısınız?

Deneyim

Louloudıs İstanbul ekibimiz 6 kişiden oluşuyor. Ayrıca organizasyonlarımızda bizimle birlikte çalışan 2 kişilik bir de mimar ekibimiz var. Bugüne dek sayısız çiftimizin mutluluğuna şahitlik ederek onları düşledikleri düğün organizasyonuyla buluşturduk. Büyük ve kurumsal firmaların etkinliklerinde de yer aldık. Profesyonel ve samimi bir yaklaşımla çiftlerimizin taleplerine doğru şekilde karşılıyoruz. Tekrarı olmayan bu gecenizde her şeyin gönlünce olacağını temin edebiliriz.

Hizmetler

Louloudıs İstanbul’da davetinize dair tüm ihtiyaçlarınızı en iyi hizmet kalitesiyle bulabilirsiniz. Düğün mekanında masa ve sandalye temininden ışık, sahne ve ses ekipmanları gibi teknik ihtiyaçlarınıza kadar her alanda destek verebiliriz. Düğün mekanını dilediğiniz konseptte süsleyerek büyülü bir atmosfer yaratıyoruz. Organizasyonlarımızı başta Bodrum olmak üzere şehir dışında da gerçekleştirebiliriz. Hizmetlerimizi en iyi şekilde sunabilmemiz için düğününüzden 4 hafta önce iletişime geçebilirsiniz.

Dekorasyon / Süsleme

İstanbul Beşiktaş düğün organizasyonlarımızın dekorasyonunda canlı ve doğal çiçek konseptleri üzerine yoğunlaşıyoruz. Canlı çiçekler her temamızda kullanmaya özen gösterdiğimiz ürünlerimizin başında geliyor. Düğününüze dair aklınıza gelebilecek her detayın tam da istediğiniz gibi olacağını bir hayal edin. İşte Louloudıs İstanbul’da çiftlerimize bu ayrıcalığı sunuyor ve sadece düşlerini tasarlıyoruz. Düğün davetinizde romantik, klasik veya bohem bir tarz benimseyebilir ve hayata geçirebiliriz.

Ek Hizmetler

Düğünlerimiz kadar nişan, sünnet ve baby shower gibi organizasyonlarımız da büyük beğeni topluyor. Organizasyonlarımızda prodüksiyon, catering, sahne kaplama ve araç kiralama gibi hizmetler sunabiliriz. Davet sektörünün en iyi isimleriyle anlaşmalarımız bulunuyor ve ihtiyaçlarınız dahilinde size farklı çözüm ortakları sunabiliriz. Henüz davetiyenizi seçmediyseniz farklı firma önerilerimizi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Ayrıca nikah şekeri ve düğün pastası gibi leziz detaylarla da biz ilgilenebiliriz.

Louloudıs İstanbul’u tercih eden çiftlerimiz düğünlerini her daim gülümseyerek ve çok hoş anılarla hatırlıyor. Çünkü profesyonel ve tecrübeli ekibimizle düşlerinizi sizin için en güzel şekilde hazırlayarak gerçeğe dönüştürüyoruz. Kapsamlı hizmetlerimiz, avantajlı paketlerimiz ve İstanbul düğün organizasyon fiyatlarımızla ilgili sorularınız için sayfanın alt kısmında yer alan iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir veya yandaki formumuzu doldurabilirsiniz. Çiftlerimize şimdiden bir ömür boyu mutluluklar dileriz!

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.