İstanbul Group

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

50-75 TL

Min. Fiyat

Ataşehir, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 50-75 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Dekor, DJ, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü
  • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız? Modern

Önerilen Firmalar

Sanatlab Organizasyon
13 2

Çekmeköy

Sanatlab Organizasyon

75-100 TL
Y23 Organizasyon
123 15 15

Pendik

Y23 Organizasyon

40-50 TL
Cielo Event
42 1

Çekmeköy

Cielo Event

40-50 TL

Hakkında

Türkiye’nin bütün illerinde size özel dilediğiniz düğün organizasyonunu gerçekleştirebiliriz. İstanbul Group olarak istediğiniz organizasyona göre değişiklik gösteren toplamda 50 kişilik bir ekibimiz var. Fuarlara ve eğitimlere katılarak kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Hava Kuvvetleri Komutanlığı’ndan aldığımız tebrik yazıları var. Size sunduğumuz hizmeti en iyi şekilde yapabilmek adına deneyimimize deneyim katarak ilerliyoruz. Organizasyonlarımızda modern bir stile sahibiz.

Misafirleri yönlendirecek, zaman planlaması yapacak ve düğünün başrolleri olan gelin ve damadın yanında olup isteklerini, sorularını karşılayacak olan organizasyon sorumlumuz ile rahat bir düğün geçirebilirsiniz. Bütçenize uygun sanatçıyı gecenizde eğlenebilmeniz için sağlıyoruz. İsteğinize göre doğal çiçek, renk alternatifi olarak beyaz ve gold, sandalye seçeneği olarak Tiffani ve Napolyon, masa tipi olarak yuvarlak ve dikdörtgen seçeneklerimiz size istediğiniz düğün için çeşitlilik imkânı sunuyor. Size özel örnek masa hazırlıyoruz ve istediğiniz konsepti geliştirebiliyoruz. Misafirlerinizi nasıl oturtacağınızı belirleyerek, mekânın isteğinize göre uyum içinde süslemesini yaparak düğününüzü kusursuz hale getiriyoruz. Misafirlerinizin katılım sağlayabileceklerini öğrenmek için LCV(Lütfen Cevap Verin) hizmetini de size sunuyoruz böylelikle yaptığımız organizasyonun takibini de yakından sağlıyoruz. Servis ve hizmet elemanlarımız da güler yüzlü bir şekilde sizi ağırlıyor. Düğün organizasyonu fiyatlarımız isteklerinize ve bulunduğunuz şehre göre farklılık gösteriyor. Ayrıca açılış, davet, mezuniyet, nişan ve parti gibi birçok organizasyon türünü isteğinize göre düzenliyoruz.

Peki, bütün bunlar için bizimle ne kadar süre önce iletişime geçmelisiniz?

1 ay önceden iletişime geçmeniz isteklerinizi karşılayabilmemiz için yeterli bir süre. Hayalinizde gerçekleşmesini istediğiniz düğün organizasyonuna, bize anlatarak sahip olabilirsiniz. Bunun için sayfanın yanında bulunan formu doldurup fiyat teklifi alabilirsiniz. Ayrıca sormak istediklerinizi de bu form üzerinden bize ulaştırarak sorularınızın yanıtını bulabilirsiniz.

İletişim

Cüneyt Üre

  • Adres: Pr. Dr. Hıfsı Ziya Özcan Caddesi Özadalet Sitesi B blok No:1

İstanbul Group Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!