Ex-En Davet & Organizasyon*

Ex-En Davet & Organizasyon
İyi bir kreatif, iyi bir partner, iyi bir tasarımcı, yenilikçi ve tecrübeli, hallederiz demeyen hallettik diyen bir ekiple çalışma keyfini yaşamak. Rahat uyuyup sadece düğününüzde eğlenmeyi düşünüyorsanız, doğru adrestesiniz.
Siz hayalinizi söyleyeceksiniz biz o hayali gerçeğe dönüştüreceğiz. Bunları yaşamak kafanızdaki kadar zor ve pahalı değil. Birinci hedef bizler için müşterimizin memnuniyetidir. Davetinizi yaşamak size yaşatmaksa bize düşen görevdir. Yaptığımız işler yapacağımız işlerin referansı olup, davet sahiplerinin memnuniyeti de teminatımızdır.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (2)

+ Yorum Yaz
FU Fulya Düğün Tarihi: 20/05/2017

16 eylül 2017'de Lifepark Nar Bahçede Düğünümüz gerçekleşti. Okan bey , Deniz hanım ve ekibi sayesinde düğünümüz çok özel ve güzel oldu. Canlı orkestra, müzikler,şovlar hepsi birbirinden profesyonel ve muhteşemdi.Misafirlerimiz ve ailelerimiz çok mutlu ve eğlenmiş bir şekilde düğünümüzden ayrıldılar.En Önemlisi biz Gelin Damat olarak sonuna kadar eğlendik:)Düğün hazırlığımız boyunca bizimle çok ilgili ve özverili çalıştıkları için kendilerine sonsuz teşekkürederiz. Sizde düğününüzün özel ve güzel olmasını dilerseniz Ex-En Grup Organizasyon tam size göre:)

B&E Birgül & Emir Düğün Tarihi: 23/01/2016

Merhaba, Point otel de gerçekleşen düğünümüzde, bizi en başından sonuna kadar çok doğru bir şekilde yönlendirdiler. Hiç bir aksilik yaşamadan düğün gecemizin sonuna geldik. Ses, ışık sistemi önerdikleri orkestra ve süsleme ile muhteşem bir düğün organizasyonu yaptılar. Tüm davetlilerimiz giderken çok eğlendiklerini söylediler. Biz EX-EN Ailesine çok teşekkür ediyoruz. İyi ki tanıştık ve onlarla çalıştık. Bizde çok teşekkür ediyoruz. Ve tüm evlenen çiftlere tavsiye ediyoruz, EX-EN'le tanışın onlar işlerini hem severek hem de profesyonelce gerçekleştiriyorlar. :-)

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Ex-En Davet & Organizasyon ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Ex-En Davet & Organizasyon hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap