Davet Perisi


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Davet Perisi sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

Sorular

  • Verilen Hizmetler , Nikah şekeri, , , Servis ve hizmet elemanı, Havai fişek, , , Davetiye, , Fotoğraf ve video, , , Catering, , , ,

Hakkında

Mükemmelliği ilke edinen Davet Perisi, düğün hazırlığınızda ihtiyaç duyacağınız her konuda yanınızda olur. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüp hayallerinizi gerçeğe dönüştürür. Profesyonel ekibiyle mekan seçiminden, süslemeye, davetiyeden size özel nikah şekerine, dans kursundan balayı organizasyonunuza kadar birçok konuda çözüm sunan Davet Perisi, sizi detaylarla uğraşmaktan kurtarıp bu güzel sürecin keyfini çıkartmanızı sağlar.

Tecrübeli ekimiz yurtdışında yaygın olarak bilinen Wedding Planner kavramının hakkını vererek genç çiftlerin işlerini kolaylaştırmayı hedefler. Bu nedenle düğün gününüz kadar öncesi ve sonrasının da en iyi şekilde organize edilmesi bizim için önemdir.

Tanışmamızın ilk gününden itibaren hep yanınızda olan size özel "Davet Danışmanımız", hayallerinizdeki günü herkes için unutulmaz kılmak için çalışır. Nişan, kına gecesi, bekarlığa veda partisi, gelin hamamı, düğün gibi rüyalarınızı süsleyen önemli günleri gönlünüze ve bütçenize uygun şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olur.
.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Sema Akyüz Adres Recep Peker Cad. Gezici Sitesi 40/2, Kızıltoprak, Kadıköy/İstanbul
Kadıköy,
Davet Perisi ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Davet Perisi hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap