Davet Perisi

Mükemmelliği ilke edinen Davet Perisi, düğün hazırlığınızda ihtiyaç duyacağınız her konuda yanınızda olur. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüp hayallerinizi gerçeğe dönüştürür. Profesyonel ekibiyle mekan seçiminden, süslemeye, davetiyeden size özel nikah şekerine, dans kursundan balayı organizasyonunuza kadar birçok konuda çözüm sunan Davet Perisi, sizi detaylarla uğraşmaktan kurtarıp bu güzel sürecin keyfini çıkartmanızı sağlar.

Tecrübeli ekimiz yurtdışında yaygın olarak bilinen Wedding Planner kavramının hakkını vererek genç çiftlerin işlerini kolaylaştırmayı hedefler. Bu nedenle düğün gününüz kadar öncesi ve sonrasının da en iyi şekilde organize edilmesi bizim için önemdir.

Tanışmamızın ilk gününden itibaren hep yanınızda olan size özel "Davet Danışmanımız", hayallerinizdeki günü herkes için unutulmaz kılmak için çalışır. Nişan, kına gecesi, bekarlığa veda partisi, gelin hamamı, düğün gibi rüyalarınızı süsleyen önemli günleri gönlünüze ve bütçenize uygun şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olur.
Davet Perisi
Miness Davet & Organizasyon
64 2 24

Şişli

Miness Davet & Organizasyon

Hizmet sektöründeki on beş yıllık deneyimiyle, bilgi ve becerisini çağdaş f...

Organizasyon Melekleri
58 1 10

Çekmeköy

Organizasyon Melekleri

Organizasyon Melekleri'ne hoşgeldiniz. Bireysel ve kurumsal etkinliklerini...

Reis Organizasyon
86 1 11

Maltepe

Reis Organizasyon

Genç ve dinamik kadromuzla 1995 yılından bu yana siz değerli dostlarımızın ...

Mis Organizasyon
179 2 9

Başakşehir

Mis Organizasyon

Mis Organizasyon ismini seçme amacımız “MİS” gibi, güzel anılar bırakan org...