Davet Perisi*

Davet Perisi
Mükemmelliği ilke edinen Davet Perisi, düğün hazırlığınızda ihtiyaç duyacağınız her konuda yanınızda olur. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüp hayallerinizi gerçeğe dönüştürür. Profesyonel ekibiyle mekan seçiminden, süslemeye, davetiyeden size özel nikah şekerine, dans kursundan balayı organizasyonunuza kadar birçok konuda çözüm sunan Davet Perisi, sizi detaylarla uğraşmaktan kurtarıp bu güzel sürecin keyfini çıkartmanızı sağlar.

Tecrübeli ekimiz yurtdışında yaygın olarak bilinen Wedding Planner kavramının hakkını vererek genç çiftlerin işlerini kolaylaştırmayı hedefler. Bu nedenle düğün gününüz kadar öncesi ve sonrasının da en iyi şekilde organize edilmesi bizim için önemdir.

Tanışmamızın ilk gününden itibaren hep yanınızda olan size özel "Davet Danışmanımız", hayallerinizdeki günü herkes için unutulmaz kılmak için çalışır. Nişan, kına gecesi, bekarlığa veda partisi, gelin hamamı, düğün gibi rüyalarınızı süsleyen önemli günleri gönlünüze ve bütçenize uygun şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olur.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


Evleneceklere Destek Hareketi
Davet Perisi ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Davet Perisi hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap