Buta Davet Organizasyon

Buta Davet Organizasyon

Düğün Organizasyon

Kategori

Beykoz, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı40-50 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?1 hafta

Özellik

  • Demo masa hazırlıyor musunuz?Evet
  • Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?Evet
  • Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?Evet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Hakkında

Buta Davet & Organizasyon; organizasyon ve hayallerinizi gerçekleştirecek profesyonel kadro.kişiye özel farklı tasarım farklı consept uygulamasıyla özel gününüzde unutulamayacak anıları kusursuz hatırlamanızı hedeflemektedir.

Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışını kendine ilke edinmiş, genç kadrosu, yenilikçi fikir ve dizaynları ile hayallerinize duyarlı kalarak telafisi olmayan özel günlerinizde kusursuz çalışma disiplinimiz ile koşulsuz memnuniyetinizi sağlamak firmamızın önde gelen ilkelerindendir.

Hayalinizde olmasını istediğiniz düğün davetinizi sizinle dizayn ediyoruz. Kafanızda tasarladığınız, olmasını arzuladığınız; davetiyenizden nikah şekerinize, gelin buketinizden mekanda gerçekleşecek davetinize kadar en şık, sizi en iyi anlatan; farklı obje ve seçeneklerle size özel tasarlanmış mataryel alternatifleriyle şık ve zarif dizaynlar hazırlamak; tüm bu farklı konseptleri hazırlarken aldığımız hazzı sizlerle beraber o özel gününüzde beraber paylaşmak, profesyonel çalışma anlayışımızda olan tek amatör davranışımızdır.

Saray, kır, havuz başı düğünleri, özel konseptli davetler, nişan ve kına geceleri ile sizlere yardımcı olabileceğimiz mekan seçimleri ve dekor için tasarladığımız özel dizaynlar ile Buta Davet & Organizasyon olarak seçimlerinizi kolaylaştırmaktayız.

  • Adres: Hidiv Kasrı Cad. No:64/A Sapphire Plaza Kavacık

Buta Davet Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Buta Davet Organizasyon firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.