Yaz Gelinlerine Teknede Düğün Önerileri

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

Okuma Süresi: 2:05 DK

03.01.2019

Bir tekne düğünü ile evlenmek istiyorsanız yaz en iyi ihtimalle de bahar gelini olmalısınız! Tekne düğünü nerede yapılır, bu teknelere nereden ulaşılır diyen çiftler için teknede düğün önerileri!

The Primetime Entertainment Cruise

Teknede düğün, nişan, bekarlığa veda partisi yapmak isteyen çiftlerin ilk tercihlerinden biri olan The Primetime Entertainment Cruise, yemekli etkinliklerde açık hava kapasitesi 250, kapalı alan kapasitesi 200 olan oldukça şık teknelere sahip bir firma. Yemekten ziyade eğlence ağırlığı yüksek bir kokteyl yapmak isterseniz kapasite 400'e kadar çıkıyor.

Üstelik teknede düğün yapmanın en iyi yanlarından biri de diğer mekanların aksine müziğin 03:00'e kadar devam ediyor olması. Yemek servisi, organizasyon sorumlusu, ışık ve ses hizmetleri olan The Primetime Entertainment Cruise'la görüşmeden evleneceğiniz tekneye karar vermeyin derim!

primetime_entertainment_cta - Teknede düğün

Joy Tekne Turu

Boğazda teknede düğün yapmak isteyen çiftlere Joy Tekne Turu, müthiş bir deneyim yaşatıyor. Bebek, Arnavutköy, Ortaköy, Rumeli Hisarı, Boğaz köprüsü ve boğazın farklı noktalarına yapılan yolculuk düğün gecesine eşsiz bir romantizm katıyor. Kapalı alan kapasitesi 500, açık alan kapasitesi ise 600 olan teknede dilerseniz açık alanda karşılama kokteyli ve eğlence, kapalı alanda ise yemek organizasyonunuzu yapabilirsiniz.

joytekne - Boğazda teknede düğün

Tekne Turunuz Organizasyon

Ortaköy bölgesinde bulunan Tekne Turunuz, yemekli kapasitesi 500, kokteyl kapasitesi 600 olan başka bir gemide düğün seçeneği. Maksimum kapasite kullandıklarında 850 kişiye kadar ev sahipliği yapan tekne, 20 Eylül 2014 tarihinde düğünlerine ev sahipliği yaptığı Sinem ve Burçin çiftinden güzel yorumlar almış:

"Teknede yakın dostlarımız ve ailemiz için organize ettiğimiz düğün yemeğinde gösterdikleri ilgi, alaka, servisin eksiksizliği, aksamayan organizasyon için teşekkür ederiz. Çok olumlu geri dönüşler aldık mutlu olduk."

rnkqhqzocz3cv6jm - Gemide düğün

"Düğünüme en fazla 300 kişiyi çağırırım" diyorsan bu yazı tam senlik: İstanbul'da 200-300 Kişilik Düğün Mekanları

Bosfor

Teknede düğün organizasyonu gerçekleştirmek isteyen çiftler için başka bir alternatif de Bosfor. Karaköy'den ulaşabileceğiniz teknenin yemekli düğünler için kapasitesi 450, kokteyl düzendeki düğünler için ise 500. Ayrıca Bosfor, nisan sonuna kadar yapılacak organizasyonlarda Düğün.com'a özel %20 indirim fırsatı sunuyor.

bosfor - Teknede düğün organizasyonu

Düğününe çok kişi çağırmayacaksan bu mekanları da incele: İstanbul'da 100-200 Kişilik Düğün Mekanları

Nis Tekneleri

Arnavutköy, Bebek bölgesinde bulunan Nis Tekneleri, açık ve kapalı alanlarında davet verebileceğiniz, canlı müzik performansı ile kokteyl düzeninde maksimum 300-400 aralığında davetlinizi ağırlayabileceğiniz bir seçenek.

nis -  Bebek bölgesi

Davetli sayına uygun mekanları incelemek işini kolaylaştırır. Mesela en fazla 400 davetlisi olacak çiftlere özel mekanlar bu yazıda: İstanbul’da 300-400 Kişilik Düğün Mekanları

Keyif İkram Organizasyon

Emirgan, Sarıyer sahilinde kapısını çalabileceğiniz Nis Tekneleri, açık ve kapalı alanlarında davet verebileceğiniz, canlı müzik performansı ile kokteyl düzeninde maksimum 300-400 aralığında davetlinizi ağırlayabileceğiniz bir seçenek.

keyif - Canlı müzik performansı

Bosphorus Tekne Turu

Bosphorus Tekne Turu maksimum yemekli kapasitesi 750 ile 1000 arasında değişen, yemek servisi, ışık, ses ve sahne hizmetleri sağlayan, gece 03:00'e kadar servis ve müziğe devam eden bir düğün mekanı. Boğazda, yıldızların altında eğlenceli bir düğün için şartlarına göz atın derim.

bosphorus - Yıldızların altında eğlenceli bir düğün

Şehrindeki En İyi Düğün Mekanı Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

DÜĞÜN MEKANLARI

Sıradaki Makaleler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanı Firmaları

Düğün Mekanı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorumlar (0)