Kumsal 1 Gezi Tekneleri*

Kumsal 1 Gezi Tekneleri
Kumsal Gezi Tekneleri 25 yıldan beri tecrübeli kaptan ve mürettebatıyla birçok başarılı organizasyona ev sahipliği yapmıştır. Müşterilerimize birinci kalite ev yemeklerimiz cateringlerden değil bizzat kendi mutfağımızda aşçılarımız tarafından yapılmaktadır. Sizde bu işin ehli profesyonel bir ekiple çalışmak bizim kalite ve farkımızı görmek istiyorsanız en kısa zamanda bizimle iletişime geçiniz. Müşteri memnuniyeti tek gayemizdir. Boğazın tarihi ve doğal güzellikleriyle bir arada en iyi hizmet, mutfağımızın enfes yemekleri, deneyimli personelimiz ve Kumsal Tekneleri eşliğinde sizlere unutamayacağınız anılar ve anlar yaşatmak için sizleri kumsal gezi teknelerine bekliyoruz.
Şirketlere, gruplara iftar yemeği organizasyonu yapıyoruz.
Gündüz Turları ( yemekli - yemeksiz - brunch)
Gece Turları ( yemekli - yemeksiz - brunch)
Turistik Turlar ( yemekli - yemeksiz - brunch)
Yüzme Turları
Özel Davetler
Size Özel Turlar (Nişan, Toplantı, Doğum Günü, vb...)
Hizmetlerimiz burada yazılanlarla sınırlı değildir. Sizden gelecek önerilere veya isteklere göre şekil verilebilir; size özel çözümler sunabiliriz...
Direk irtibata geçerek istediğiniz her türlü bilgiyi alabilir, öğrenmek istediklerinizi sorabilirsiniz.. Kumsal Teknelerinin güler yüzlü ve dinamik personeliyle tanışmak o enfes yemeklerini tatmak misafirlerinize hoş ve güzel anılar yaşatmak isterseniz hiç vakit kaybetmeden bizimle irtibata geçiniz.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


Evleneceklere Destek Hareketi
Kumsal 1 Gezi Tekneleri ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Kumsal 1 Gezi Tekneleri hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap