Dört Mevsim Düğün Salonu*

Dört Mevsim Düğün Salonu
Siz değerli müşterilerimizin her türlü düğün, nişan gibi özel organizasyonlarınızda DÖRT MEVSİM DÜĞÜN SALONU olarak yanınızda olmak bizim için onur vericidir.en mutlu günlerinizi en özel şekilde geçirmeniz için biz her şeyi düşündük. Size kalan sadece bizi seçmek ve zamanı yaşamak. mutlu günlerinize şahit olmak isteriz.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (2)

+ Yorum Yaz
BU buse Düğün Tarihi: 05/08/2015

Düğünden önce 2,3 mekan baktık,burasını çok şık olduğu için tercih ettik.Dekorasyonu gerçekten çok şık.Masa düzeni çok harikaydı.Pist alanı yeterli genişlikteydi.Gelin odasında yapılan hizmet iyiydi.Mekan sahiplerinin ilgisi,garsonların hizmeti çok iyiydi.Yaklaşık 300 kişilik ikramlı düğün yaptık.İkramların tadı çok lezzetliydi,sunumu güzeldi.Orkestra bizi eğlendirdi.Işıklandırma iyiydi.Ulaşım rahat,toplu taşımaya müsait.Hemen cadde üzerinde zaten.Tam dilediğim gibi bir düğün geçirdim.Bu mekanı herkese öneririm.

BA Baris Düğün Tarihi: 19/05/2015

300 kişilik ikramlı bir organizasyon gerçekleştiridk ve çok memnun ayrıldığımızı söyleyebilirim mekandan. Hzimet bakımndan da bir sorun yaşamadık mekanla ilgili ayrıca görsellik olarak şık, temiz ve ferah bir yerdi. Ayrıca diğer mekanlara göre daha ekonomik bir yer. Biz mekandan genel anlamda memnun kaldık.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Dört Mevsim Düğün Salonu ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Dört Mevsim Düğün Salonu hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap