Ezgi Düğün Salonu Esenler

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Ezgi Düğün Salonu Esenler
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Ezgi Düğün Salonu Esenler Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Ezgi Düğün Salonu Esenler Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Ezgi Düğün Salonu Esenler Sık Sorulan Sorular

Ezgi Düğün Salonu Esenler düğün fiyatları ne kadar?

Ezgi Düğün Salonu Esenler düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Ezgi Düğün Salonu Esenler düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Ezgi Düğün Salonu Esenler kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Ezgi Düğün Salonu Esenler 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Ezgi Düğün Salonu Esenler düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Ezgi Düğün Salonu Esenler düğün dışında mezuniyet törenleri, doğum günü, açılışlar, sünnet düğünü, parti, bayi toplantısı, kına, davet ve resepsiyon, nişan, kurumsal etkinlikler ve baby shower hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Ezgi Düğün Salonu Esenler Hakkında

2002’den beri Esenler Dörtyol Ezgi Düğün Salonu olarak, profesyonel bir hizmetle çalışıyoruz. Özel organizasyonlar için üstün hizmet anlayışıyla çalışıyoruz.

17 senelik tecrübemizin ışığında düğün organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz. Organizasyonlarına ev sahipliği yaptığımız çiftler sayesinde bu noktaya geldik. Çünkü her biri gelişmemize, büyümemize yardımcı oldu.

650 kişilik kapalı salonumuzda organizasyonlarınız her detayı düşündük. Memnuniyetinizi sağlamak için elimizden geleni yaptık, hala da yapıyoruz. Düğününüz öncesi bir araya geldiğimizde ihtiyaçlarınız ve talepleriniz hakkında konuşuyoruz. Ona göre bir planlama yaptıktan sonra süreci yönetmeye başlıyoruz. Düğün gününüzde her şeyin hazır olması için önceden hazırlanmaya başlıyoruz. Geldiğiniz de sadece misafir olmanızı istiyoruz.

Catering firması ile anlaşmalı olarak çalışıyoruz. Eğer yemekli bir düğün isterseniz hemen bu ihtiyacınızı karşılıyoruz. Menü konusunda da dilerseniz önceden tadım yapabiliyor hatta değişiklikler gerçekleştirebiliyorsunuz. Hem lezzet hem de görsel bir şovun içerisinde kalıyorsunuz.

İstanbul Esenler’de düğün salonu arayışındasınız. Kendinize uygun bir salon bulup, hayalinizdeki düğün organizasyonunu gerçekleştirmek istiyorsunuz. Ezgi Düğün Salonu olarak mutlu günlerinize talibiz. Güler yüzlü ve konusunda profesyonel ekibimiz ile birlikte hatıralarınızda güzel izler bırakmak istiyoruz.

Düğün organizasyonunuz için size bir organizasyon sorumlusu tahsis ediyoruz. Muhtemelen ilk defa gerçekleştireceğiniz bu gün için hem heyecanlı hem de tecrübesizsiniz. Sadece heyecanınızı yaşayın. Organizasyon sorumlumuz gerisi hallediyor. Program boyunca size danışmanlık yaparak hem rahatlamanızı hem de tek derdinizin keyifli vakit geçirmek olmasını istiyor. Harika değil mi?

Eğer Ezgi Düğün Salonu Esenler iletişime geçmek istiyorsanız yapmanız gereken yandaki formu doldurmak! Eksiksiz doldurduğunuz takdirde size hemen geri dönüş sağlıyoruz. Böylece aklınızdaki düğün davetini konuşuyor, ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Birlikte çalışmaya da karar verirsek hemen bir randevu ayarlıyoruz. Kahve eşliğinde bu büyük günü planlıyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Nine Hatun Mah. İnönü Cad. Aziziye Sok. 2

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Ezgi Düğün Salonu Esenler Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.