Leyla Yaprak Photography

E-posta Gönder

Leyla Yaprak Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  1 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Leyla Yaprak Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim

Leyla Yaprak Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Saat

Leyla Yaprak Photography Hakkında

Yaşamınızın en mutlu anlarınız, aziz hatıralara dönüştürmek isteyen bir çiftseniz, doğru adrestesiniz. Sakarya düğün fotoğrafçısı Leyla Yaprak olarak uzun zamandır düğün, nişan, doğum ve bebek fotoğrafları çekimlerde benimle çalışmak isteyen kişilere destek oluyorum. İşimi severek yapıyor, fotoğrafçılığa duyduğum ilgimi özenli çalışmalarımla size gösteriyorum.

İşimi profesyonel olarak yapıyorum. Dünyada ve ülkemizde fotoğrafçılık alanında popüler olan trendleri yakında takip ediyor, isteğinize bağlı olarak çalışmalarımda yer veriyorum. Fotoğrafçılığın benim için çok özel bir anlamı var. Bu alanda hem eğitimli hem de tecrübeliyim. Yoğun ilgim sonucunda da meslek olarak fotoğrafçılığı tercih etmiş bir kadınım. Çalışmalarımda estetik unsurlara her zaman çok dikkat ediyorum. Bir kadın olarak ayrıntılar benim için çok değerli. Bunu da çalışmalar esnasında yansıtarak, çekim konseptlerinizi oluştururken detaylar üzerinden ilerliyorum.

Çekimden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi, hayalini kurduğunuz fotoğraf karelerinin ne tür detaylara sahip olduğunu ayrıntılı bir şekilde öğreniyorum. Yaptığım çalışmalardan da örnekler göstererek hizmet kalitem hakkında ilgi sahibi olmanızı sağlıyorum. Görüşmemiz esnasında çekim yeriniz, çekim konseptiniz gibi konuları da birlikte netleştiriyoruz.

Sakarya dış çekim mekanları arasında yer alan doğa güzelliğinin ön plana çıktığı alanları, tarihi yerleri, butik ya da lüks otelleri çekim yeriniz olarak tercih edebilirsiniz. Mekan yeri tercihiniz konseptle doğrudan ilişkili olduğu için doğru yeri seçmeniz çok önemli. İstediğiniz yere karar verdiğinizde ise ekipmanlarımla size eşlik ediyor, harika güzellikte kareler çekiyorum.

Çekim bittiğinde elde edilen görüntüleri bilgisayar ortamında düzenleyerek, istediğiniz albümü oluşturuyorum. Tüm hazırlıkları tamamladığımda ise orijinal kopyalarıyla birlikte fotoğraflarınızı size teslim ediyorum.

Siz de Leyla Yaprak Photography isimli markamın imzasını taşıyan karelerle aşkınızı ölümsüzleştirmek isterseniz sayfada yer alan iletişim kanalları aracılığıyla bana ulaşabilirsiniz. Sizinle en kısa zamanda tanışmak için sabırsızlanıyorum.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.