Evleneceğini duyurmanın en belirgin yolu davetiye göndermekten geçiyor. Davetiyeni götürdüğünde ya da sosyal platformlardan duyurduğunda davetlilerinin hepsi öğrenmiş olacak. Peki, düğün tarihi açıklamanın hem tüm dünyaya hem de davetlilere erkenden duyurmanın çok daha şık bir yolu var ya da ikinize düğününe özel web sitesi tasarlasak desem. Hatta bunu 15 dakika içinde yapacağız da desem. Heyecanlandın mı? O halde gel başlayalım.

İkinize özel bu sayfayı hazırlamak için sadece 5 adım atacağız. İhtiyacın olan tek şey ise ikinizin harika bir fotoğrafı!

Profilinizi Oluştur

Bu adımda kişisel bilgilerinizi, düğün web siteniz için isim belirlemenizi ve belirliyse düğün tarihinizi değilse en yakın tarihi istiyoruz. Evet, sadece bu kadar!

mcz9myh85ybav0dj - gülümseyin ve tarihinizi ilan edin

Tasarımınızı Seç

Senin için farklı tasarımlar hazırlayarak hepsine 3 ayrı renk seçeneği belirledik. Ön gösteriminden inceleyerek bir tanesini seç ve bir sonraki adıma devam et.

eodkkq75dm9jroil - gülümseyin ve tarihinizi ilan edin

Fotoğraflarınızı Yükle

Web sitenizde fotoğraf galerisinde görünecek tüm fotoğraflarınızı buraya yükleyeceksin. İçlerinden de en sevdiğini her alanda görünecek fotoğraf olarak seçtikten sonra bir sonraki adıma geçebilirsin.

t62twrac9mqc85x8 - gülümseyin ve tarihinizi ilan edin

Sayfalarınızı Belirle

15 dakika içinden en fazla dakika harcayacağın son iki adım. Bu adımda web sitendeki sayfaların hangileri olmasını istiyorsan tıklıyorsun. Önerimi istersen “Gelin ve Damat”, “Tanışma Hikayemiz”, “Düğün Mekanı” ve “Fotoğraf Galerimiz” kutucuklarını mutlaka doldurmalısın. Böylece gönderdiğin kişiler veya sayfana tesadüfen gelenler harika hikayenize tanık olsun.

mpjghfbcids2ui2o - gülümseyin ve tarihinizi ilan edin

İçeriği Oluştur

Son adımda belirlediğin sayfalara içerik giriyoruz. İki satırla da anlatabilirsin, uzun paragraflarla da… Bu tamamen senin seçimin! Düzenle kısmına yazmak istediklerini döktür, kaydete bas ve web siteni duyur.

jg4fha2dwm5tjpw8 - gülümseyin ve tarihinizi ilan edin

Dediğim gibi bu kadar basitti. İşte web siten hazır. Eğer içeriği tamamlamazsan bu fotoğraftaki gibi görünecek bilgin olsun.

nibxiq6m7mqf4fva - gülümseyin ve tarihinizi ilan edin

İnan bana okumak yapmaktan daha zor, düğün planlama ise çok keyifli. Bize güven ve adımları sırasıyla takip et. Şimdi hazırsan 3. aşama olan takımını kuruyoruz.

Şehrindeki 199 Düğün Fotoğrafçısı Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!
Bu makale Sinem Aydınoğlu tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (2)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

O Orçun

daveyetiyenin yerini alacağa benziyor

S Sevdenur

ilk fotoğraf çok yaratatıcı gerçekten