Gülümseyin ve Tarihinizi İlan Edin

Sinem Aydınoğlu tarafından yazılmıştır.

1:01 dakika

29.06.2020

Evleneceğini duyurmanın en belirgin yolu davetiye göndermekten geçiyor. Davetiyeni götürdüğünde ya da sosyal platformlardan duyurduğunda davetlilerinin hepsi öğrenmiş olacak. Peki, düğün tarihi açıklamanın hem tüm dünyaya hem de davetlilere erkenden duyurmanın çok daha şık bir yolu var ya da ikinize düğününe özel web sitesi tasarlasak desem. Hatta bunu 15 dakika içinde yapacağız da desem. Heyecanlandın mı? O halde gel başlayalım.

İkinize özel bu sayfayı hazırlamak için sadece 5 adım atacağız. İhtiyacın olan tek şey ise ikinizin harika bir fotoğrafı!

Profilinizi Oluştur

Bu adımda kişisel bilgilerinizi, düğün web siteniz için isim belirlemenizi ve belirliyse düğün tarihinizi değilse en yakın tarihi istiyoruz. Evet, sadece bu kadar!

gülümseyin ve tarihinizi i̇lan edin

Tasarımınızı Seç

Senin için farklı tasarımlar hazırlayarak hepsine 3 ayrı renk seçeneği belirledik. Ön gösteriminden inceleyerek bir tanesini seç ve bir sonraki adıma devam et.

gülümseyin ve tarihinizi i̇lan edin

Fotoğraflarınızı Yükle

Web sitenizde fotoğraf galerisinde görünecek tüm fotoğraflarınızı buraya yükleyeceksin. İçlerinden de en sevdiğini her alanda görünecek fotoğraf olarak seçtikten sonra bir sonraki adıma geçebilirsin.

gülümseyin ve tarihinizi i̇lan edin

Sayfalarınızı Belirle

15 dakika içinden en fazla dakika harcayacağın son iki adım. Bu adımda web sitendeki sayfaların hangileri olmasını istiyorsan tıklıyorsun. Önerimi istersen “Gelin ve Damat”, “Tanışma Hikayemiz”, “Düğün Mekanı” ve “Fotoğraf Galerimiz” kutucuklarını mutlaka doldurmalısın. Böylece gönderdiğin kişiler veya sayfana tesadüfen gelenler harika hikayenize tanık olsun.

gülümseyin ve tarihinizi i̇lan edin

İçeriği Oluştur

Son adımda belirlediğin sayfalara içerik giriyoruz. İki satırla da anlatabilirsin, uzun paragraflarla da… Bu tamamen senin seçimin! Düzenle kısmına yazmak istediklerini döktür, kaydete bas ve web siteni duyur.

gülümseyin ve tarihinizi i̇lan edin

Dediğim gibi bu kadar basitti. İşte web siten hazır. Eğer içeriği tamamlamazsan bu fotoğraftaki gibi görünecek bilgin olsun.

gülümseyin ve tarihinizi i̇lan edin

İnan bana okumak yapmaktan daha zor, düğün planlama ise çok keyifli. Bize güven ve adımları sırasıyla takip et. Şimdi hazırsan 3. aşama olan takımını kuruyoruz.

Düğün Fotoğrafçıları

Şehrindeki en iyi fotoğrafçılar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Düğün fotoğrafçını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçıları Firmaları

Düğün Fotoğrafçıları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 Yorum

sevdenur

Düğün Tarihi: 17.10.2014


ilk fotoğraf çok yaratatıcı gerçekten


orçun

Düğün Tarihi: 17.10.2014


daveyetiyenin yerini alacağa benziyor