• Min. Paket Fiyatı
  35.000
  30.000 TL

Ekiple Tanışın

 • Hakan Akman
  Firma Sahibi

Hakan Akman Wedding Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-10.000 TL

Kampanyalar

%14
Son gün 31/10/2024

Düğün.com Çiftlerine Özel Düğün Hikayesi Paketi Sadece 30.000₺!

Düğün Hikayesi ( Belgeseli ) Eylül ve Ekim Aylarına özel fiyatımız... devam 

Hakan Akman Wedding Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Hakan Akman Wedding Sıkça Sorulan Sorular

Hakan Akman Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Hakan Akman Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-10.000 TL aralığındadır.

Hakan Akman Wedding ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Hakan Akman Wedding ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Hakan Akman Wedding şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Hakan Akman Wedding şehir dışında hizmet veriyor.

Hakan Akman Wedding ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Düğün Hikayesi ( Belgeseli ) Çekime uygun bütün alanları kullabiliriz."

Hakan Akman Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Hakan Akman Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 1 haftadan az içerisinde teslim etmektedir.

Hakan Akman Wedding hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Hakan Akman Wedding aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"stüdyo / plato çekimi, düğün belgeseli, düğün hikayesi / klibi, katalog çekimi, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, trashday, dış mekan / save the date çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Hakan Akman Wedding Hakkında

Hakan Akman Wedding adı altında, düğün gününüzün mutluluğunu sizlere daima hatırlatacak kareler çekmeye 2018 yılında başladık. Tutku, heyecan ve saygıyla başlayan fotoğrafçılık mesleğimizi o tarihten bu yana aynı hisler ile üzerine tecrübeyi de ekleyerek devam ettiriyoruz. Düğün gününün heyecanını yansıtan birbirinden özel çekimler yaparak çiftlerin beklentilerini karşılayan anılar yaratıyoruz.

Deneyim

Fotoğrafçılık sanatının temsilcileri olarak mesleğimizin sadece anı bırakmak üzerine değil aynı zamanda sanatsal bir miras bırakmak olduğunun bilinciyle hareket ediyor, hem sanatsal hem de estetik karelerle çiftlerin gönüllerinde yer ediyoruz. Tanınmış isimlerle yaptığımız çalışmalar televizyon kanallarında, gazetelerde, sosyal medya kanallarında büyük yankı uyandırıp sanatımızda gösterdiğimiz başarıyı geniş kitlelere duyurdu. HOLA.com, Harper's BAZAAR Wedding dergilerinde yaptığımız çalışmalar takdir edildi.

Çekim Türleri / Mekanlar

Öncelikle çiftlerle nasıl bir çekim tarzı hayal ettikleri üzerine detaylı bir toplantı gerçekleştiriyoruz. Düşlenilen temayı, giyilecek gelinliğin modelini ve ona uygun mekan seçimini, çekimin yapılması gereken günü, düğün ya da nişan gününde yapılacak çekimlerin zamanlaması gibi birçok unsuru netleştiriyoruz. İstanbul düğün fotoğrafçıları içerisinde ortaya koyduğumuz her çalışmada farkımız olsun istiyoruz. Çiftler tarafından en çok düğün belgeseli, dış çekim fotoğrafçılığı, söz ve nişan hikayeleri rağbet gördüğünden ötürü yoğun olarak bu çekimler üzerine eğiliyoruz. Elbette farklı çekim türlerini hayata geçirmekten de geri kalmıyoruz.

Ekipman

İstanbul düğün fotoğrafçısı Hakan Akman Wedding olarak teknik ekipman konusunda da iddiamızı ortaya koymaya çekinmiyoruz. Fotoğraf ve video teknolojisini yakinen takip ediyor, güncellemeleri cihazlarımıza entegre ediyoruz. Profesyonel fotoğraf makineleri ve kameralar, görüntü kaydeden makinelere uygun profesyonel lensler, güncel dijital görüntü işleme programları ve programları çalıştıracak kapasiteye sahip bilgisayarlar, sıcak baskı yapan makineler ve çok daha fazlası ekipmanlarımız arasında yer alıyor.

Baskı Hizmetleri

Boyutları birbirinden farklı fotoğraf baskılarını ve albümleri itinayla hazırlıyoruz. Uzun ömürlü olması ve fotoğraf dokusunun bozulmaması için birinci sınıf baskı makinelerini, mürekkep tonerini ve fotoğraf kağıtlarını tercih ediyoruz. Aile albümü, panoramik albüm, kanvas tablo gibi baskı çeşitleriyle anılarınızı size teslim ediyoruz. Ayrıca USB ile orijinal görüntülerinizi sizlere teslim ediyoruz. Üstelik tüm bu işlemleri 1 hafta sonunda gerçekleştiriyoruz.

İstanbul Anadolu Yakası düğün fotoğrafçısı Hakan Akman Wedding ile sizlere Türkiye’nin ve dünyanın her yerinde en sanatsal, en estetik hizmeti veriyoruz. anılarınıza fark yaratan dokunuşlar katmak istiyorsanız bizlere iletişim numaramız üzerinden ya da “Ücretsiz Teklif Al” formundan ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Telefon:

  0212 963 36 39

 • Adres:

  Çekmeköy / İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Hakan Akman Wedding Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.