Vintage Düğünlere Vintage Fotoğraflar

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

1:52 dakika

15.06.2021

Düğün fotoğraflarınızın düğün temanızla bir bütün oluşturmasını, üzerinden seneler geçse bile imrenerek bakılacak kareler olmasını istiyorsanız; vintage düğünler için sıraladığımız vintage fotoğraf fikirlerinden ve sürpriz uzman videosundan ilham alın!

Sizsiz de Çok Şıklar

Gelinlikte yükselen trend: vintage gelinlik ve gelin ayakkabınızı bir köşeye koyun ve onlara bir de uzaktan bakın. Sizsiz bile çok şık değiller mi? Özellikle ahşap ve eski dokulu bir fonun önünde adete 1950’lerde çekilmiş hissi veren fotoğraflar, yıllar sonra torunlarınıza gösterirken bile düğününüzün ruhunu birebir yansıtacaklar.

vintage4

Bir Balonun Yapabilecekleri

Eğer vintage düğün yapıyorsanız çocukluğunuza, eski günlere dönüp balonları saklandıkları yerden çıkarmanın vakti gelmiştir. Vintage gelin aksesuarlarınızın arasına balonları da katmayı ihmal etmeyin! Düğün fotoğraflarınız arasında elinizde bir balon, damatla bir patikadan yürürken ardınızdan çekilmiş bir kare kalması size sonradan bakıp üzerine hikayeler yazabileceğiniz bir hatıra bırakacak.

vintagefoto3

Düğün Fotoğrafçıları İndirimleri

İmza Fotoğrafçılık
%33 İNDİRİM
69 1 2
İmza Fotoğrafçılık

Düğün.com'a Özel %33 Dev İndirim!

Yüşa İpek
%20 İNDİRİM
570 93 32
Yüşa İpek

Dış Çekim Paketinde %20 İndirim !

Eski Bir Bavulun Yardımı

Kimi bavullar vardır, gördüğünüzde size yaşanmışlıkları, maziyi, biriktirilenleri ve taşınanları anımsatır. Her hayat başka başka anlamlar yükler böylesi bavullara… Vintage bir düğünün fotoğraf albümünde yer alması gereken bu bavullar, düğün gününüzde nikah şekerlerinize ev sahipliği yaparak hoş bir detay olacaklar.

vintagefoto2

Nostaljik Bir Araba

Ve elbette vintage bir düğünün başrolünde nostaljik bir gelin arabası olacaktır. O halde düğün fotoğraflarınızın da başrolünü ona verebilirsiniz. Gelin arabanızı öyle kolayından bırakmayın ve nostaljik arabanızla, vintage gelinliğiniz içinde poz poz nostaljik düğün fotoğrafları çektirin.

vintagefoto1

Vintage bir düğünde giyilebilecek damatlıklara da göz atmak isterseniz şu galerimize bakabilirsiniz: Vintage Damatlık Modelleri

Vintage Bir Koltuk

Fotoğraflardaki örneklerine baktığınızda siz de böyle kareleriniz olsun isteyeceksiniz! İster ormanlık bir alanda, ister bir kırda, ister aile büyüklerinizin nostaljik bir tarzda döşenmiş evinde, isterseniz de 1950’lerin ruhunda yapay bir fonun önünde vintage koltuğunuzda birbirinden hoş fotoğraflar çektirebilirsiniz.

vintagefoto7

Fotoğraf Köşesi

Vintage bir düğünün fotoğraf albümünde görmeye değer bir başka kare varsa o da aile büyüklerine ait eski düğün fotoğraflarından oluşan bir köşenin hatırasıdır. Düğün mekanınızın bir bölümünde büyük annelerinizin, büyük büyük babalarınızın siyah beyaz düğün fotoğraflarının, çerçevelere yerleştirip bir fotoğraf köşesi kurabilirsiniz. Bu köşenin önünde fotoğraf çektirip daha sonra aile albümünüze eşsiz bir hatıra katabilirsiniz.

vintagefoto6

Siyah – Beyaz Fotoğraflar

Düğün fotoğraflarınızın bir kısmını siyah – beyaz bir kısmını da sepia çektirerek düğün temanızı tamamlayabilir fotoğraf albümünüzü de bu temayla bütünleştirebilirsiniz. Albümünüzde renkli fotoğraflarınızı takip eden siyah – beyaz ve sepia fotoğraflar bakanlara güzel bir sürpriz, size de hoş bir hatıra olarak kalacak.

vintagefoto5

Elbette bu birbirinden güzel karelerin hakkını vermek için profesyonel düğün fotoğrafçısına ihtiyacınız olacak. Aradığınız tecrübeli eller Düğün.com sayfalarında! Şehrinizdeki düğün fotoğrafçılarını inceleyin ve hemen fiyat teklifi isteyin.

Düğün Fotoğrafçıları

Şehrindeki en iyi fotoğrafçılar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Düğün fotoğrafçını bul

Sıradaki Makaleler

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçısı Firmaları

Düğün Fotoğrafçısı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 yorum

DE

duygu eslin

15/10/2014

Ben fotoğraflarım çekilirken analog makine de kullanılmasını istedim fotoğrafçımdan. sonbaharda güzel ve nostaljik olacağını düşünüyorum.