• Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Zeki Doğu Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Zeki Doğu Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Zeki Doğu Sıkça Sorulan Sorular

Zeki Doğu düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Zeki Doğu düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Zeki Doğu ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Zeki Doğu ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 3 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Zeki Doğu şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Zeki Doğu şehir dışında hizmet veriyor.

Zeki Doğu düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Zeki Doğu düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 2 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Zeki Doğu hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Zeki Doğu aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:
"düğün belgeseli, söz / nişan / kına çekimi, katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi, konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi, trashday".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Zeki Doğu Hakkında

Mutluluğa evet diyeceğiniz o unutulmaz gün yaklaşırken sevdiklerinize o mutlu günlerinden birer hediye olan, yıllar geçse de o güne dönmek istediğinizde eski albümleri açıp bakmaya doyamayacağınız düğün fotoğraflarınız belki de hayatınızda her zaman maneviyatı en yüksek anılarınız olarak kalır. Bu nedenle böylesine anlamlı anıların işini iyi yapan, profesyonel bir ekiple tam da içinize sinecek şekilde ölümsüzleştirilmesi hayli önemli. Her baktığınızda iyi ki diyeceğiniz ve o harika güne tekrar döneceğiniz düğün fotoğraflarınız için Zeki Doğu İzmir dış mekan düğün fotoğrafçısı hizmetinizde…

1999 yılında çok sevdiğim bir hobi olarak başladığım fotoğrafçılığa, 2010 yılında profesyonel olarak devam ettim. Şimdi ekibimle beraber alışılmışın dışında, kaliteli düğün fotoğrafları çekiyoruz. Ekibimin tamamı benim gibi işini tutkuyla yapan, profesyonel insanlardan oluşuyor. Çekimler boyunca da profesyonel ekipmanlarla siz değerli çiftlerin görür görmez kalite farkını anlayacakları fotoğraf ve video hizmetleri veriyoruz.

Çekimlerimizde daha önce denenmemiş farklı çekim tarzlarını denemeyi çok seviyoruz. Fotoğraflarınızın hepsinin size özel, sizi yansıtacak şekilde olmasına çok önem veriyoruz. Bunu yaparken de farklı efektlerle çekimlerinize farklı bir hava katıyoruz. Çekimleriniz genelde yapaylıktan uzak pozlarla, sakin ve doğal fotoğraflardan oluşuyor. Böylece en saf haliyle duygularınızı fotoğraf karelerine yansıtabiliyoruz. Kendinizi en iyi şekilde yansıtabilmeniz için de size rahat edeceğiniz keyifli bir ortam sağlıyoruz.

Hayallerinizdeki düğün fotoğraflarının yanında düğününüzden yaşayan anılar bırakacağımız video hizmetleri de veriyoruz. Düğün klibi, düğün belgeseli gibi çeşitli video türlerinde hizmet veriyoruz. Tam gün video çekimlerinde siz düğün gününüzün tadını çıkarırken biz tüm güzel anları sizin için kaydediyoruz.

İzmir dışında benzersiz düğün fotoğraflarına sahip olmak isteyen her çift için farklı şehirlerde de hizmet veriyoruz. Siz de hayallerinizdeki düğün fotoğraflarını profesyonel ellere teslim edip harika sonuçlara ulaşmak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Zeki Doğu İzmir düğün fotoğrafçısı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    2935 sokak no:4/b Bahar Mah. Bozyaka / İzmir

  • Haritadaki Konumu

    Zeki Doğu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.