Yedinci Sanat Prodüksiyon

Yedinci Sanat Prodüksiyon


YORUMLAR (16)

+ Yorum Yaz
Ö&İ ÖZGE & İSKENDER Düğün Tarihi: 09/07/2018

MERHABAŞAR BİZ EYLÜL AYINDA EN GÜZEL MEVSİMDE DIŞ ÇEKİM YAPTIRDIK
FETHİ BEY ÇOK DOĞAL FOTOĞRAFLAR ÇEKİYOR , HİÇ ÇEKİNMENİZE GEREK YOK, VE ÇOK EĞLENCELİ ZAMAN GEÇİRDİK FOTOĞRAFLARA GÜLEN YÜZÜMÜZ YANSIDI HEP TEŞEKKÜR EDERİZ BURCU HANIM VE FETHİ BEYE SONUNA KADAR İLGİLENİP MUTLU ETTİLER BİZİ ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM :)

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Yedinci Sanat Prodüksiyon sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 2 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehirdışında Çekim
 • Yurtdışında Çekim
 • Orjinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Çekim türü

Hakkında

YEDİNCİ SANAT PRODÜKSİYON bir Fethi BEŞOL kuruluşudur.

Fethi BEŞOL Dokuz Eylül Güzel Sanatlar Fakültesi görüntü Yönetmenliği eğitimi sırasında edindiği akademik bilgileri fotoğrafçılık ve görüntü yönetmenliği alanında özgün projeler üreterek profesyonelliğe taşımıştır.

Tüm çalışmalarını ticari kaygıdan uzak, sanatçı duyarlılığı ile gerçekleştirir. Yetenek, bilgi, deneyim, disiplin ve yaratıcılığın bir arada toplandığı Fethi Beşol beklentilerinize uygun olarak gerçekleştirdiği çekimlerde alanında eğitimli bir ekiple çalışır. Tüm çekimlerde ekibe liderlik eder. Yedinci Sanat Prodüksiyon aynı gün için tek bir sözleşme yapar. Böylece tüm çekimler Fethi Beşol kalitesinde gerçekleşir.

YEDİNCİ SANAT PRODÜKSİYON; alanında uzman fotoğrafçılar, kameramanlar, sanat yönetmenleri, kurgu ve montaj ekibi ile beklentilerinize cevap vermek, çözümler sunmak için kurulmuştur.

Fotoğraf ve video görüntü alanında akademik eğitime sahip ekibimiz, bu alandaki bilgi birikimini son teknoloji ürünü ekipmanlarla birleştirerek fotoğraf ve video alanında beklentilerinize teknik ve sanatsal değeri yüksek cevaplar vermektedir... YEDİNCİ SANAT PRODÜKSİYON için beklentilerinize cevap ararken temel hareket noktası özgünlüktür...

Çalışmalarımızı talepler doğrultusunda kendi stüdyomuzda, dış mekanda yada kurumunuzda gerçekleştirmekteyiz.

İster özel gün fotoğrafı olsun ister ürün yada kurumsal tanıtım fotoğraf yada videosu taslak aşamasında geliştirdiğimiz size özel konsept ile çekimlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Çekimlerin tasarı aşamasından teslimine kadar geçen sürede prensibimiz profesyonellik ve sanatsal bakış açısıdır.

İLETİŞİM

0232 335 5439
E-Posta Gönder
Yetkili Kişi Fethi Besol Adres 1675 sokak no:157 kat:2 daire:2 Tersane Mahallesi Karşıyaka/ İZMİR (Tersane otobüs durağı)
Karşıyaka,

YORUMLAR (16)

+ Yorum Yaz
Ö&İ ÖZGE & İSKENDER Düğün Tarihi: 09/07/2018

MERHABAŞAR BİZ EYLÜL AYINDA EN GÜZEL MEVSİMDE DIŞ ÇEKİM YAPTIRDIK
FETHİ BEY ÇOK DOĞAL FOTOĞRAFLAR ÇEKİYOR , HİÇ ÇEKİNMENİZE GEREK YOK, VE ÇOK EĞLENCELİ ZAMAN GEÇİRDİK FOTOĞRAFLARA GÜLEN YÜZÜMÜZ YANSIDI HEP TEŞEKKÜR EDERİZ BURCU HANIM VE FETHİ BEYE SONUNA KADAR İLGİLENİP MUTLU ETTİLER BİZİ ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM :)

Ş&Ç Şebnem & Çağatay Düğün Tarihi: 08/05/2016

Resimlerimi gördüğümde bayıldım, sadece ben de değil tüm arkadaşlarım ve ailem de aynı şekilde... Çok memnun kaldım kesinlikle tavsiye ederim... Ayrıca reklam resimlerinde de kendimi görmek çok hoşuma gitti

D&M deniz & mustafa Düğün Tarihi: 01/07/2016

Tüm Yedinci Sanat Prodüksiyon ekibine ve Fethi Beşol’a çok teşekkür ediyorum. Sabah kuaförde başlayan çekimlerde gece düğün sonuna kadar hiç bitmek bilmeyen bir enerji ve neşe ile bu güzel çalışmayı gerçekleştirdiler. Fethi Bey düğün hikayesi videosunu her gün izlemeye doyamıyorum. Sonsuz teşekkürler..

Firma tarafından eklenen teşekkür mektubudur. Beğen
S&U Selva & Ufuk Düğün Tarihi: 01/07/2016

Merhabalar .. Biz Selva ve Ufuk çifti. Öncelikle ben gelin olarak 10 Temmuz tarihinde gerçekleştirdiğimiz çekim hakkında söyleyecek çok şey olduğunu düşünüyorum  Aylar öncesinden yapılan anlaşmamızdan beri düğünümle ilgili beni en çok heyecanlandıran konu Fethi Bey ve ekibi ile yapacak olduğum dış çekimdi. Ve heyecanımın boşa olmadığını o gün anladım. Onlara güvenmekle çok doğru bir karar vermişim. Sürekli irtibat halindeydik özellikle çekimden önceki günlerde. Konsept belirlendi Aydın’dan gidiş hesaplandı ve o gün geldiğinde kuaförden çıkıp ilk noktaya vardığımızda macera başladı  Poz verme konusunda iyi olduğumuzu düşünmüyordum ama ben ve eşim ile çalışmanın güzel olduğunu bize sürekli hatırlatan ekip bize inanamayacağımız pozlar verme cesaretini sağladı. Kendimizi özel ve güzel hissettik. Gün bittiğinde çok ama çok yorgunduk ama yüzümüzde ki tebessüm çekilen pozlar kadar yaşadığımız günün anısınaydı. Kına gecesi mi, düğün mü yoksa fotoğraf çekimi mi derseniz benim için fotoğraf çekimi hepsinden daha eğlenceliydi  Fethi Beşol, Burcu Hanım ve tüm ekibi sonsuz teşekkürler ..

Firma tarafından eklenen teşekkür mektubudur. Beğen
B&M bahar & mehmet Düğün Tarihi: 22/05/2016

Geçen yaz evlenen arkadaşımın fotoğraflarını görünce ben de Yedinci Sanat’a çektireceğim diye karar vermiştim zaten. Bu kararımda da çok haklı çıktım. Aynı kalite ve ayni yaratıcılık. Size ve ekibinize başarılar diliyorum.

Firma tarafından eklenen teşekkür mektubudur. Beğen
 
Evleneceklere Destek Hareketi
Yedinci Sanat Prodüksiyon ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Yedinci Sanat Prodüksiyon hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap