Düğün Fotoğrafçıları İzmir

White Photography

  • Min. Paket Fiyatı
    5.000-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

White Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-10.000 TL

White Photography Özellikler

Teslim Süresi
3 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

White Photography Sıkça Sorulan Sorular

White Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

White Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-10.000 TL aralığındadır.

White Photography hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Çekimlerimizi Türkiye’nin her yerinde gerçekleştirebiliriz. Böylelikle hem İzmir hem de pek çok farklı ildeki çiftlerimizin özgün düğün fotoğrafları olmasını sağlıyoruz. Uzman kadromuzla uzun yıllardır tüm özel günlerinizde yanınızdayız. Nişan, söz ve gelin alma merasimlerinizde de yanınızdan ayrılmıyor ve her anı ölümsüzleştiriyoruz. Doğal fotoğraflarımız ve kaliteli albümlerimizle en özel anılarınızı saklamak için doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz."

White Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

White Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 3 hafta olarak öne çıkmaktadır.

White Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, White Photography şehir dışında hizmet veriyor.

White Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

White Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 3 hafta içerisinde teslim etmektedir.

White Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

White Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi, trashday, stüdyo / plato çekimi, düğün belgeseli, katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi, konsept çekim".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

White Photography Hakkında

White Photography olarak detay düğün çekimleri yaparak hayatınızın en özel gününde her anı daha özel kılıyoruz. Yakın ve uzak çekimlerimizle eşsiz anlar yakalayacağımızdan, yıllar sonra bile dönüp baktığınızda yüzünüzde aynı tebessümün oluşacağından emin olabilirsiniz. Çiftlerimizin beğeniyle takip ettiği İzmir düğün fotoğrafçılarından biri olmamızı samimiyetimize ve çekimleri keyifli hale getiriyor olmamıza borçluyuz. Siz de unutulmaz düğün kareleri istiyorsanız, tanışmaya bekliyoruz.

Deneyim

Ekibimiz 20 yılı aşkın bir süredir sektörde deneyim kazanmış fotoğrafçılardan oluşuyor. White Photography ise 10 yıllık bir geçmişe sahip. Ağırlıklı olarak ünlülerle çalışıyoruz. Aynı zamanda yönetmen de olan şirket kurucumuz, Seda Sayan ve Işın Karaca gibi pek çok ünlü ve sevilen sanatçının klip çalışmalarını gerçekleştirdi. Bu zengin deneyimlerimiz sayesinde bizi tercih eden çiftlerimize film tadında düğün hikayeleri hazırlıyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

İzmir düğün dış çekim alanındaki başarılarımız çiftlerimizin bizi sıkça tercih etmelerini sağlıyor. Sizin için özel olan veya farklı bir konsept denemek istediğiniz her yerde çekim yapabiliriz. İsterseniz tarihi mekanları, isterseniz sahilde romantik bir deniz kenarı ambiyansını kadrajımıza taşıyabiliriz. Son zamanların popüler düğün tarihi duyurma yöntemi olan Save the Date çekimlerimizde düğün öncesinde bir araya geliyor ve harika bir gün geçiriyoruz.

Hayatınızın en unutulmaz anlarını bize göre bol fotoğraf karesiyle taçlandırmalısınız. Size bu konuda profesyonel bir destek verebilmek için saat ve poz sınırlaması koymuyoruz. Düğün fotoğraflarınızın çekim planlarını yaparken tamamen size göre hareket ediyor ve daha çok butik çekimler yapıyoruz. Biz, White Photography olarak enerjisi yüksek kareler yakalamayı seviyoruz. Çünkü doğal fotoğrafların güzel bir duygu taşıdığına inanıyoruz.

İzmir içindeki birbirinden hoş çekim mekanı kadar, Urla, Demirciler, Sultan Vadisi, Karaburun ve Seferihisar gibi büyülü ve farklı pozlar yakalayabileceğimiz yerlere de gidebiliriz. Tarihi veya antik bir konsept için sadece talep etmeniz yeterli. Düğün belgeseli, stüdyo ve plato çekimleri de gerçekleştirebiliriz. Gelinliğinizi ve damatlığınızı kirletmeyi göze alırsanız, trashday çekimlerine de varız!

Ekipman

Çekimlerimizde drone ve gopro gibi en son teknoloji ekipmanlar kullanıyoruz. Sanatçılarla çalışmamızdan ötürü piyadaki en üst düzey ürünleri tercih ediyoruz. Ekipman ağımızı taleplerinize ve çekim konseptinizin ihtiyaçlarına göre genişletebiliriz. Çünkü önceliğimiz size her zaman en iyi ışığı, en iyi pozu ve en iyi fotoğraf karelerini sunmak. White Photography’de fotoğraf makinelerimiz işimizin önemli bir parçası ve onları her zaman güncel tutuyoruz.

Ek Hizmetler

Çekimlerimizi Türkiye’nin her yerinde gerçekleştirebiliriz. Böylelikle hem İzmir hem de pek çok farklı ildeki çiftlerimizin özgün düğün fotoğrafları olmasını sağlıyoruz. Uzman kadromuzla uzun yıllardır tüm özel günlerinizde yanınızdayız. Nişan, söz ve gelin alma merasimlerinizde de yanınızdan ayrılmıyor ve her anı ölümsüzleştiriyoruz. Doğal fotoğraflarımız ve kaliteli albümlerimizle en özel anılarınızı saklamak için doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz.

İzmir düğün fotoğrafçısı fiyatları açısından da çiftlerimizi düşünerek uygun düğün paketleri hazırladık. Siz de birbirinin aynı pozlar görmekten sıkıldıysanız, aşkınızı anlatacak özel fotoğraf kareleri için White Photography farkını yaşamalısınız. Birlikte hem eğlenecek hem de anı yaşayacağız. Hizmetlerimizle ilgili sorularınız için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir veya sayfanın yanındaki formu doldurarak ücretsiz fiyat teklifi talep edebilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    izmir Alsancak

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.