Düğün Fotoğrafçıları İzmir

Vizör Production

Vizör Production

Vizör Production Hakkında

2015 yılından bu yana Vizör Production ismiyle en güzel gününüze dair anılarınızı kayıt altına alıyor, kendinizi prens ve prenses gibi hissettiğiniz bu anları kalıcılaştırıyoruz. İzmir düğün fotoğrafçıları arasında yüksek iletişim becerilerimiz ve çiftlerimize sağladığımız kolaylıklar sayesinde ön plana çıkıyor ve bizimle çalışan bütün çiftlerimizin memnuniyetinden emin oluyoruz. Çeşitli paketler ve jestlerimiz sayesinde benzersiz bir fotoğraf çekimi gerçekleştiriyoruz.

Deneyim

Yıllara dayanan tecrübemizi bütün işlerimize yansıtıyor, gündemi takip ederek en yeni ve kaliteli ekipmanlarla çalışıyoruz. 4 adet ödüllü filmimiz, 3 tane kurmaca belgesel alanındaki işlerimiz ve Diasparo kısa film yarışmasında ilk 12’ye kalışımız bizi alanımızda ön plana çıkarıyor. Koç Holding gibi birçok kurumsal firmayla etkinlik çekimleri de gerçekleştirdik. Birimiz klipte, birimiz fotoğrafta görevli olmak üzere 2 kişilik ekiple çalışıyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

En özel anlarınızı yarınlara taşıdığımız fotoğraf çekimini birbirinden güzel atmosferlerde gerçekleştiriyor, dilerseniz koylarda, sahillerde veya sokaklarda doğa ile iç içe kareler yakalıyoruz. Çiftimizin isteğine göre çekimimizi şekillendiriyor, tarihi çekim veya plato çekimleri de gerçekleştirebiliyoruz. Ancak plato çekimlerinde ekstra ücret alınıyor. Çeşitli çekim türlerimiz ve birbirinden güzel mekanlarımız sayesinde İzmir en iyi düğün fotoğrafçısı olmaya aday işler ortaya koyuyoruz.

Ekipman

İstediğiniz çekim türü için gerekli olan bütün cihazları temin edebiliyor ve her türlü fotoğraf çekimini profesyonel ekipmanlarla gerçekleştiriyoruz. Drone, go pro ve fotoğraf makinemizi üçlü bir set şeklinde hazırlıyor, Sony veya Canon model kameralar ile çalışıyoruz. Ayrıca Huji filmi de bulunduruyor, bütün karelere sanatsal bir yaklaşım gösteriyoruz. Daima alanında en iyisi ürünlerle çalışarak kaliteli işler ortaya koyduğumuzdan emin oluyoruz.

Baskı Hizmetleri

Tüm fotoğraf karelerinizi ilk gündeki canlılığıyla saklayabileceğiniz, sararma ve solma yapmayan fotoğraf albümleri hazırlıyoruz . Dilerseniz cep albümü ya da 30.50, 30.60 / 70.100 tablo hizmetleri de sunuyor, en güzel fotoğraflarınızın daima yanınızda olmasını ve evinizin en güzel köşelerini süslemelerini sağlıyoruz. Fotoğraflarınıza ve videolarınıza rahatlıkla ulaşabilecek ve en kaliteli halleriyle yıllarca saklayabileceksiniz.

Ek Hizmetler

Çekimlerinizi dilerseniz iç mekan, dilerseniz dış mekanda gerçekleştiriyor, istek dahilinde şehir ve yurt dışında da çekim gerçekleştirebiliyoruz. Çiftlerimize drone ya da reels videoları hazırlayabiliyoruz. Gelin adayımızın alınışı, kuaförde hazırlanışı ve ilk dansınız gibi anlarınızda aktüel kamera hizmeti sağlayarak en tatlı anları ölümsüzleştiriyoruz. Çekim esnasında çiftlerimize içecek hizmeti sağlayarak dinlenmelerini sağlıyoruz.

Miting, kongre, konserler, piknikler, ve galalarda da hizmet veriyor, gelin ve damat fotoğraf çekimlerinde çeşitli paketler sunuyoruz. Ekonomik paketimiz sınırsız poz imkanı, tüm fotoğraflar ve videoların flash bellek içinde çiftimize verilmesini kapsıyorken, standart paketimiz de oldukça çeşitli imkanlar barındırıyor. Şapkamız, gelin tacımız ve buketimiz gibi ürünlerimizle çekimizi renklendirmeyi ihmal etmiyoruz.

En güzel gününü en kaliteli şekilde ölümsüzleştirmek isteyen çiftlerimiz için İzmir düğün fotoğrafçıları listesinde üst sıralara tırmanıyor, işimize olan sevgimiz sayesinde en iyi çekimleri ortaya koyuyoruz. Piyasaya göre ekonomik fiyatlarla çalışıyor ve ödemeyi nakit, banka kartı seçenekleriyle, ekstra fatura hizmeti artı kdv şeklinde gerçekleştiriyoruz. İşletmemiz hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için bizimle iletişime geçebilir veya Ücretsiz Teklif Al formundan yararlanabilirsiniz.

Vizör Production Özellikler

Teslim Süresi
6 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
5 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Vizör Production Sıkça Sorulan Sorular

Vizör Production düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Vizör Production düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Vizör Production ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Vizör Production ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 5 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Vizör Production şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Vizör Production şehir dışında hizmet veriyor.

Vizör Production ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Smyrna Plato ve Çiftlere özel çekim yerleri belirliyoruz."

Vizör Production düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Vizör Production düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 6 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Vizör Production hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Vizör Production aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"konsept çekim, stüdyo / plato çekimi, düğün hikayesi / klibi, katalog çekimi, düğün belgeseli, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Selma & Oğuz

Düğün Tarihi: 11.03.2022

Düğün Günümüzde ve dış çekimimizde Enerjisi Ve Sempatisiyle Rahat Ve Keyifli Bir Gün Geçirmemizi Sağlayan, Hem Çekim Aşamasında Hem De Albüm Sürecinde Titiz Çalışmasıyla Çok Memnun Kaldığımız İrfan bey, vizör production ekibine Teşekkürler

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.