Ural Özçelik Photography

E-posta Gönder

Ural Özçelik Photography

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Ural Özçelik Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  2 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Ural Özçelik Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Ural Özçelik Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Ural Özçelik Photography Hakkında

Yeni hayatınıza başlarken; heyecanınızın dorukta olduğu en özel gününüz olan düğün gününüzde deneyimli, dinamik ve işinin ehli bir fotoğrafçı arayışındaysanız doğru yerdesiniz. İzmir düğün fotoğrafçıları arasından sıyrılan Ural Özçelik Photography birçok farklı sektörde, fotoğraf ve video çekimleri yaparak fotoğraf tekniklerini geliştirmiş ve bakış açısını zenginleştirmiş bir firma. Sizin de harika kareleriniz için deklanşöre basmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Deneyim

Kurucumuz Ural Özçelik, 2012 yılından beri fotoğrafçılıkla iç içe. 2016 yılında İstanbul Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nden mezun olan Özçelik, öğrencilik yılları dahil olmak üzere birçok reklam filmi çekimi, sinema ve klip çekimlerinde görev aldı. Ünlü markaların ürün çekimleri ve sosyal medya prodüksiyonları da yapan Ural Özçelik, ünlülerin portre ve müzik kliplerini çekme şansını elde etti.

Çekim Türleri / Mekanlar

Öncelikle sizinle keyifli bir sohbette hikayenizi dinleyerek ve fotoğraf çekiminden beklentinizi anlamaya çalışarak işe başlıyoruz. İhtiyacınıza ve arzunuza en uygun planı birlikte yapıyoruz. Dilerseniz düğün klibi, düğün hikayesi, düğün belgeseli çekiyoruz. Keyifli konsept çekimleri organize ediyoruz. Son dönemin gözdesi dış mekan Save The Date ve eğlence dolu Trash Day çekimleri de yapıyoruz.

İzmir düğün fotoğraf çekim yerleri konusunda oldukça tecrübeliyiz. Size hem güzel bir deneyim yaşatacak hem de harikulade karelerle buluşturacak mekanları önerebiliriz. Mavi ve yeşilin buluştuğu deniz kenarı, kumsal alanları favorilerimizden. Ayrıca birçok farklı dokunun bir arada bulunduğu tarihi ve coğrafi güzellikler fotoğraf çekimlerimiz için muhteşem seçenekler arasında. Hayal ettiğiniz her yerde sanatımızı sizin için konuşturabiliriz.

Ek Hizmetler

Genç ve dinamik ekibimizle Türkiye’nin her yerinde çekim yapabiliriz. Yurt dışı çekim organizasyonu da yapabiliyoruz. Gelişmiş son teknoloji ekipmanlarımızla nerede olursak olalım size en iyi hizmeti verebiliyoruz. Gündemi takip eden albüm çeşitlerimiz ve baskılarımızda hem şık hem dayanıklı materyalleri kullanıyoruz. Sizin için sosyal medya hesaplarında kullanabileceğiniz farklı formatlarda videolar hazırlayabiliyoruz.

Her anınızın değerli ve geri dönülmez olduğunun bilinciyle çalışan ekibimiz sıcakkanlı ve güçlü iletişimiyle size unutulmaz bir gün yaşatmayı hedefliyor. Günün sonunda çok beğenilen ve övgüler alan görseller ve videolar çıkaran ekibimiz sizin için de hizmet vermeye hazır. Siz de enerjisi yüksek ekibimizle tanışmak isterseniz bizi sayfada bulunan numaralardan arayabilir İzmir düğün dış çekim fiyatlarımız için formu doldurup bize iletebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.