• Min. Paket Fiyatı
  10.000-15.000 TL

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Turhan Toyran Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
10.000-15.000 TL

Turhan Toyran Photography Özellikler

Teslim Süresi
6 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Turhan Toyran Photography Sıkça Sorulan Sorular

Turhan Toyran Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Turhan Toyran Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 10.000-15.000 TL aralığındadır.

Turhan Toyran Photography hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Turhan Toyran Photography, aktüel çekimlerinden düğün hikayesine, düğün belgeselinden "save the date" gibi popüler video seçeneklerine kadar geniş bir hizmet ağı sunuyor. Şehir dışında da hizmet veren ekibimiz, Türkiye'nin her yerinde fotoğraf çekimlerini gerçekleştirme imkanı sağlar. Eğer hayalinizdeki çekimi gerçekleştirmek için özel bir yer varsa, ekibimiz makineleri toplar ve istediğiniz lokasyona doğru hemen yol alır. Unutulmaz anlarınızı ölümsüzleştirmek için her detayı düşünerek çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz."

Turhan Toyran Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Turhan Toyran Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Turhan Toyran Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Turhan Toyran Photography şehir dışında hizmet veriyor.

Turhan Toyran Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Turhan Toyran Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 6 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Turhan Toyran Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Turhan Toyran Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, düğün belgeseli, stüdyo / plato çekimi, konsept çekim, düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Turhan Toyran Photography Hakkında

Turhan Toyran Photography, farklı çekim tarzıyla, konserlerden hamile çekimlerine, doğum fotoğrafçılığından düğün fotoğrafçılığına kadar geniş bir yelpazede hizmet veriyor. Sıradanlıktan uzak olan çekimlerimiz bizi aranan ve talep edilen bir fotoğrafçı yaparak başarıya ulaştırıyor. Özgün çekimlerimiz, orijinal düzenlemelerimiz, yaratıcı tekniklerimizle müşterilerimizin yoğun talebine Onur, Turhan Toyran Wedding Photography, Mandalin Sokak, Balçova/İzmir, Türkiye’de karşılık veriyoruz, vermeye de devam edeceğiz.

Deneyim

Ekibimiz, toplamda 5 üyeden oluşuyor ve ihtiyaca göre profesyonel isimlerle işbirlikleri yaparak kadromuzu genişletme esnekliğini gösteriyoruz. Düğün fotoğrafçılığı bizim tutkumuzdur, bu kutsal yolculukta çiftlere destek olmak ise önceliğimizdir. İki kişinin birbirine duyduğu aşk, bizim mesleğimize olan sevgimizi daha da güçlendiriyor. Bu tutku ve bağlılık, muhteşem fotoğrafların ortaya çıkmasına katkı sağlıyor.

Çekim Türleri / Mekanlar

İzmir Balçova fotoğrafçı’sı olarak, çiftlerin tercih ettiği dış çekim platolarında hizmet sağlıyoruz Fotoğraflarımızda doğal kareleri ön planda tutmayı tercih ediyoruz.Yapaylıktan uzak durarak fotoğraflarınızda asırı renk oynamalarına yer vermiyoruz. Uygun lensler ve makinelerle çekilen fotoğraflarımız, ustaca işlendiği için fazla rötuş gerektirmiyor. Tecrübemize güvenerek, özel anlarınızı en iyi şekilde yakalayarak kalıcı hale getirmek için buradayız.

Ekipman

Düğün fotoğrafçılığında kusursuz sonuçlar elde etmek için fotoğraf makineleri ve video kayıt cihazlarımız yüksek kalitede ve profesyoneldir. Çeşitli konseptlere uygun olarak GoPro ve drone gibi özel cihazları da kullanarak çekimlerimizi zenginleştiriyoruz. Bu sayede çiftlere sadece kaliteli fotoğraflar ve videolar sunmakla kalmıyor aynı zamanda farklı bakış açılarından özgün ve etkileyici içerikler de sağlıyoruz.

Baskı Hizmetleri

Her ölçüde baskı yapma imkanımız ve kaliteli kağıt kullanımımız ile müşterilere özel fotoğraf albümleri sunuyoruz. Albümler, istenilen boyutlarda ve detaylarda tasarlanıp, talepler doğrultusunda hazırlanıyor. Üstelik, çiftlere özel tasarlanan albümler 6 hafta içerisinde teslim ediliyor. Bu hızlı teslimat süresi, çiftlerin özel anılarını kısa bir süre içerisinde ellerine alabilmelerini sağlıyor.

Ek Hizmetler

Turhan Toyran Photography, aktüel çekimlerinden düğün hikayesine, düğün belgeselinden "save the date" gibi popüler video seçeneklerine kadar geniş bir hizmet ağı sunuyor. Şehir dışında da hizmet veren ekibimiz, Türkiye'nin her yerinde fotoğraf çekimlerini gerçekleştirme imkanı sağlar. Eğer hayalinizdeki çekimi gerçekleştirmek için özel bir yer varsa, ekibimiz makineleri toplar ve istediğiniz lokasyona doğru hemen yol alır. Unutulmaz anlarınızı ölümsüzleştirmek için her detayı düşünerek çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Turhan Toyran Photography olarak, fotoğraflarımızın tarzıyla çiftlerin kişiliklerini yansıtmayı amaçlıyoruz. İzmir düğün fotoğrafçısı fiyatları konusunda detaylı bilgi almak için “Ücretsiz Teklif Al” formu üzerinden lütfen bizimle iletişime geçin. Ödeme seçenekleri olarak nakit ve banka havalesiyle çalışıyoruz.Her çiftin en mutlu anlarını en iyi şekilde yakalamak ve kalıcılaştırmak için buradayız.

İletişim

 • Telefon::

  0232 335 50 23

 • Adres::

  Onur Mahallesi, Limon Sokak No:1 Daire:67 Duru Plaza İş Merkezi Balçova/İzmir

 • Haritadaki Konumu

  Turhan Toyran Photography Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.