• Min. Paket Fiyatı
    3.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Töz Sanat Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000 TL'den az

Töz Sanat Özellikler

Teslim Süresi
1 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Töz Sanat Sıkça Sorulan Sorular

Töz Sanat düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Töz Sanat düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000 TL'den az aralığındadır.

Töz Sanat hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Çiftlerimizden gelen talepler doğrultusunda şehir dışı ve yurt dışı çekimleri profesyonelce gerçekleştirebiliyoruz. En teknolojik ve güncel ekipmanları kullanıyor ve size en yüksek kalitede görseller sunuyoruz. Albüm ve baskı çeşitliliğimizle göz dolduruyoruz. Düğün klip ve kısa videolarınızı sosyal medya mecralarınıza göre özel tasarlayabiliyoruz. Fotoğraflarınız orijinal kopya olarak teslim edebiliyoruz."

Töz Sanat ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Töz Sanat ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Töz Sanat şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Töz Sanat şehir dışında hizmet veriyor.

Töz Sanat düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Töz Sanat düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 1 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Töz Sanat hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Töz Sanat aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"stüdyo / plato çekimi, düğün hikayesi / klibi, katalog çekimi, söz / nişan / kına çekimi, düğün belgeseli, dış mekan / save the date çekimi, trashday, konsept çekim".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Töz Sanat Hakkında

Her düğününün ve her çiftin hikayesi kendine has ve özeldir. Hayatınızın en güzel hikayelerinden birini yazdığınız düğün gününüzde, size ömür boyunca saklamak isteyeceğiniz anılar bırakmak da bizim işimiz. İzmir’de düğün fotoğrafçıları arasında kapsamlı hizmetlerimiz, titiz ve sosyal yapımızla öne çıkıyoruz. Sizi de mutlaka Töz Sanat ve dört dörtlük hizmet anlayışıyla tanışmaya bekliyoruz.

Deneyim

Ben Burakcan Piliç, genç ve dinamik bir fotoğrafçı olarak uzun yıllardır fotoğraf ve video prodüksiyon sektöründeyim. 5 yıldan uzun bir süre önce, Töz Sanat’ı kurarak mesleğimi kurumsal bir noktaya taşıdım. Töz Sanat’ta ortağımla beraber, özel gün çekimleri yanında ürün çekimleri, sektörel video talepleri ve web sitesi yapımı gibi alanlarda da profesyonel hizmetler veriyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Sizin hikayenizi karelere sığdırmadan önce, beklenti ve isteklerinizi öğreniyoruz. Çekim formatlarımız ve mekanlarımızda sınır tanımıyoruz. Dilerseniz düğün klibi, düğün hikayesi ve düğün belgeselinizi çekebiliriz. Farklı davetiye isterseniz özel bir Save The Date veya Trash Day çekimi yapabiliriz. Konsept çekimler veya katalog çekimleri isteklerinizi de memnuniyetle yerine getirebiliriz. Söz nişan, kına gecesi çekimleriniz için de siz hizmet verebiliriz.

Çekim lokasyonlarımız yine sizin isteklerinize göre şekilleniyor. Plato veya stüdyo çekimi yapabileceğimiz gibi İzmir dış çekim mekanlarında en eşsiz yerleri bulmak bizim işimiz. Mavinin en güzel tonlarını yakaladığımız kumsal, sahil kenarları tercih edilen mekanlardan. Yeşilin doğallığını karelere yansıtabildiğimiz orman veya kır bahçesi alanlarında da çekimler yapıyoruz. Tarihi ve turistik mekanlardaki şahane renk ve dokuları hikayeniz için keyifle kullanabiliriz.

Ek Hizmetler

Çiftlerimizden gelen talepler doğrultusunda şehir dışı ve yurt dışı çekimleri profesyonelce gerçekleştirebiliyoruz. En teknolojik ve güncel ekipmanları kullanıyor ve size en yüksek kalitede görseller sunuyoruz. Albüm ve baskı çeşitliliğimizle göz dolduruyoruz. Düğün klip ve kısa videolarınızı sosyal medya mecralarınıza göre özel tasarlayabiliyoruz. Fotoğraflarınız orijinal kopya olarak teslim edebiliyoruz.

Hayallerinize adım adım yaklaşırken, sizi anlayacak, kaliteli ve güler yüzlü bir hizmet almak isterseniz Töz Sanat tam size göre. Dinamik ve sosyal ekibi, günceli yakalayan anlayışıyla sizin de düğün çekimlerinizi sanat eserlerine çevirebilir. Bu yetenekli ekiple tanışmak için sayfadaki numaraları arayabilirsiniz. İzmir düğün fotoğrafçısı fiyatları hakkında bilgi için formu doldurarak iletebilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    İzmir

  • Haritadaki Konumu

    Töz Sanat Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.