Stüdyo Zen

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Stüdyo Zen Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Stüdyo Zen Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Stüdyo Zen Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Stüdyo Zen Hakkında

Ege’nin incisi İzmir’de en güzel gününüzün anılarını ölümsüzleştirmek için Stüdyo Zen İzmir olarak, hizmet vermekteyiz. Sizin mutluluğunuzu önemsiyoruz ve memnuniyetiniz için çabalıyoruz. Hayatınızda yepyeni bir sayfa açtığınız bu güzel günde, sayfaya imzamızı atıyoruz ve bizi her zaman hatırlamanızı sağlıyoruz.

Fotoğraflarda, ışığın yansımasına ve doğallığa önem veriyoruz. Doğal ve sade bir fotoğrafı beğenmeyecek hiç kimse yoktur ve bunun modası hiçbir zaman geçmez. İleride çocuklarınıza veya misafirlerinize göstermeniz için muhteşem bir hediye niteliğinde fotoğraflara sahip olacağınızın garantisini veriyoruz! Çiftlerimize poz verdirmeyi sevmiyoruz. Bunun yerine, çekimin olağan akışı içinde anlık fotoğrafları yakalamaktan daha çok keyif alıyoruz.

Fotoğraflarınızı çekmeye başlamadan önce; sizinle sohbet ederek, hangi çekim türünü istediğinize dair bilgi sahibi oluyoruz. Sonrasında ise, bir plan oluşturuyoruz. Bu plan çerçevesinde; dış çekim yapacaksak, İzmir’in sıcak ve samimi sahil kasabalarının yanında, eşsiz deniz manzarasını veya tarihi mekanlarının mistik atmosferini kullanıyoruz. Ayrıca, az keşfedilmiş doğal güzelliklerini de mekanlar arasına ekliyoruz. Birlikte seçimini yapacağımız bir alanda çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Stüdyo çekimi isterseniz de, evinizin rahatlığında dilediğiniz bir arka planı seçerek mükemmel fotoğraflara sahip olabilirsiniz. Hayal gücümüz ve sizin enerjiniz birleştiğinde, eşsiz bir albüm ortaya çıkaracağımızı da belirtmek isteriz.

Sadece fotoğraflar yetmez, video da isterim, diyorsanız; size, mükemmel kalitede çekilmiş video hizmeti de sunuyoruz. Düğününüzü baştan sona her dakikasını kaydedeceğimiz videolarda, her detaya hakim olacaksınız!

Fotoğraf ve videolarınızı, orijinal kopyalarıyla birlikte size, çekim tarihinden en geç 4 hafta sonra teslim ediyoruz. Böylece, çok beklemeden muhteşem armağanlarınıza kavuşmuş oluyorsunuz.

İzmir düğün fotoğrafçıları arasından, kararınızı verdiyseniz ve en güzel anılarınızı kalıcı kılmamızı isterseniz; bize ulaşmak için sayfanın hemen yan tarafında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurmanız yeteli olacaktır.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.